wmaraci reklam

İthalatçı Garantili Telefon (Teknosa)

3 Mesajlar 745 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 haftadır telefonsuz geziniyorum. Araştırma yaptım ve çevremde kullanan insanlara da sorduktan sonra mükemmel kamerası, performansı nedenlerinden dolayı 2,699 TL değerindeki Oneplus 5T telefonunu almaya karar verdim. Ancak daha önce İthalatçı Garantili bir telefon kullanmadığımdan, garantici biri olduğumdan ikilemde kaldım. Teknosa bu telefonu İthalatçı Garantili olarak satıyor. Sizce alınır mı? Herhangi bir sorun durumunda Teknosa aradan sıyrılıp "ben ithalatçı garantili demiştim" der ve ithalatçı da sorun çıkarırsa ne gibi durumlar yaşarım? Birde şunu düşündüm kaypak, küçük bir firma sanırım Teknosa gibi büyük bir mağaza zinciri ile çalışamaz diye düşünüyorum? Fikirlerinize ihtiyacım var. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam teknosa satsa da sen paketi aldığın zaman sallıyorum “Keta İletişim” in ithalatçı garantisi kartı çıkacak. Ha teknosaya götürdüğünde almıyorum demeyecek alacak kargolayıp keta iletişime gönderecek. Ben darty den almıştım yıllar önde bu şekildeydi yani.

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Victoryksk Hocam "Evo Bilişim Teknolojileri" firması ithalatçı olarak gözüküyor. Benim sorun ettiğim şey geldiğinde problemli olması veya 1 ay sonra anakart vs. problemleri çıkarması. Bu durumdan korkuyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al