wmaraci reklam

Xiaomi hakkında bilgilendirebilir misiniz?

5 Mesajlar 758 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 324
  • Ticaret 3, (%100)
Bu telefon hakkında birkaç yoruma ihtiyacım var. 1500tl altında ancak özellikleri iyi bir telefon almayı planlıyorum. Sanırım bu dediklerimi karşılayacak en iyi telefon markalarından biri Xiaomi. Ancak garanti ve servis olayı canımı sıkıyor. Ayrıca onlarca ayrı model olması aklımı karıştırıyor. Samsung veya iPhone almak istemiyorum. LG, Sony, Huawei gibi markaları pek bilmiyorum. Bu telefon hakkında deneyimi veya bilgisi olan bilgilendirebilir mi?

wmaraci
reklam

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Bim'e gelen telefona bak. Kaçırma al derim zaten amiral gemisi üretiyor.
ismail

kişi bu mesajı beğendi.

Lordun Lordun Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Muş
  • Ad Soyad L** S**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 6 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Kardeşim mi 6 kullanıyorum hiç bir sorun çıkmadı ben telefonumu Çin'den satın aldım 4 ay önce fiyatı 1800 128 GB seramik modelini yani uygun aldım şimdi Türkiye'de satılan mi 6 veya diğer telefonlar hepsi ithalat garantisi veriliyor şayet telefonuna birşey olduğunda garantiye gönderiyorsun (telefonu kimden aldıysan ) o kişi telefonu yurt dışına (ximomi firmasına) gönderiyor (Çin'e) küçük bir hesap yapsak gidiş 15 gün sürse orda 1 hafta kalsa 15 günde geliş olsa 1.5 ay sürecek yani gerek yok garantiye (ximomi firması Türkiye'ye gelene kadar) mi 6 kullanıyorum dört dörtlük bir telefon tavsiye ederim 😊 şuan 23 mayısı bekliyorum yeni mi serisini cikartacaklar onu satın almayı düşünüyorum aklinda soru varsa PM at detaylı anlatırım whtsapan
ismail

kişi bu mesajı beğendi.

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 324
  • Ticaret 3, (%100)

mxaksoy adlı üyeden alıntı

Bim'e gelen telefona bak. Kaçırma al derim zaten amiral gemisi üretiyor.

Sanırım onun haftasını birkaç gün ile kaçırmışım.

Lordun adlı üyeden alıntı

Kardeşim mi 6 kullanıyorum hiç bir sorun çıkmadı ben telefonumu Çin'den satın aldım 4 ay önce fiyatı 1800 128 GB seramik modelini yani uygun aldım şimdi Türkiye'de satılan mi 6 veya diğer telefonlar hepsi ithalat garantisi veriliyor şayet telefonuna birşey olduğunda garantiye gönderiyorsun (telefonu kimden aldıysan ) o kişi telefonu yurt dışına (ximomi firmasına) gönderiyor (Çin'e) küçük bir hesap yapsak gidiş 15 gün sürse orda 1 hafta kalsa 15 günde geliş olsa 1.5 ay sürecek yani gerek yok garantiye (ximomi firması Türkiye'ye gelene kadar) mi 6 kullanıyorum dört dörtlük bir telefon tavsiye ederim 😊 şuan 23 mayısı bekliyorum yeni mi serisini cikartacaklar onu satın almayı düşünüyorum aklinda soru varsa PM at detaylı anlatırım whtsapan

Teşekkür ederim cevap için. Kamerasını soracaktım. Söylenilen gibi gerçekten güzel kamerası var mı? Geceleri de kalitesi aynı mı?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Lordun Lordun Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Muş
  • Ad Soyad L** S**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 6 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
ismail ben çok fotoğraf çeken bir tip değil küçük özet geçmek gerekirse fiyatına göre süper bir kamerasi var portre özeliği var çekim süper 4 k video vs çekiyor Apple 6 da olmayan potre ximomi de var geceleri ise yine güzel çekiyor https://youtu.be/015HG7_Cf_Q
Bu videoyu izleyebilirsin
ismail

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al