wmaraci reklam

Note 3 Ekran kırıldı öneriniz nedir?

11 Mesajlar 2.578 Okunma
wmaraci reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar bugün elim bir kaza sonucu göz göre göre nazara gelerek telefon elimden fırladı.. ekran da koruyucu olmasına rağmen yanılmıyorsam kalemin olduğu köşeden darbe alarak hafif kasayı çatlayıp ekran gümledi.
Orjinal samsung ekran sordum 680 tl dediler yan sanayi 500
sizce ne önerirsiniz.
Aklımda hiç telefon değiştirmek yoktu 2,5 yıllık telefonum telefondan da gayet memnunum.
Yaptırmayı düşünüyorum ama fikirlerinizi merak ettim

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

YakupTEKiN YakupTEKiN Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 710
  • Beğeniler 190 / 276
  • Ticaret 12, (%100)
bende note3 kullanıyorum telefon ekranı büyük olduğu için fiyat da yüksek olabiliyor. Eğer telefondan memnunsan yaptır derim.

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
başıma ilk defa geliyor ama akıllı telefonların genelde ekranı hep pahalı diye biliyorum orjinal çıkma bulsam belki diyorum ama bi tane ilan var bana yakın oda iç cam çatlak diyor.. 75 lira yazmış

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
DeLi1SeY ekran koruyucu ve koruma kabı önemli bence yanlış seçim yaptığınız için kırılmış, bende metal bumper case var yani telefonun önü hariç her yerine aynalı metalik bir koruma sağlıyor onun dışında safir ekran koruyucusu aldım defalarca yere düştü çizik yok bence ondan almanızı tavsiye ederim şimdiki ve ileriki telefonlarınız için

böyle gözüküyor safir cam koruması baya pahalı ama değer bazı firmalar yalan söylüyor ama iyi firma bulursanız alın

wmaraci

Darknet Darknet Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1108
  • Beğeniler 125 / 293
  • Ticaret 25, (%100)
Iphone 6 plus telefonumun ekrani kirildim eminonu dogubank'a gittim 150 liraya bi ekran aldim birde tornavide seti eve gelip youtubeden video actim yarim saatte degistim maliyet 160 lira telefoncuda 600 lira istedi ustelik orjinal ekranda takmiyordu.

dangerkan dangerkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seramik
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 101 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Krıldıysa Yeni bir telefon al

Ne olursan Ol Önce İnsan ol Tüm Doğru yolu bulursun

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

dangerkan adlı üyeden alıntı

Krıldıysa Yeni bir telefon al

Yaptırmayı tercih ettim telefonumdan memnundum.. şuan serviste 685 tlcik

Darknet adlı üyeden alıntı

Iphone 6 plus telefonumun ekrani kirildim eminonu dogubank'a gittim 150 liraya bi ekran aldim birde tornavide seti eve gelip youtubeden video actim yarim saatte degistim maliyet 160 lira telefoncuda 600 lira istedi ustelik orjinal ekranda takmiyordu.

benzerini bende düşündüm sahibinden de çıkma ekran vardı ufak çatlak var yazdığı için güvenemedim..

darkthepro adlı üyeden alıntı

DeLi1SeY ekran koruyucu ve koruma kabı önemli bence yanlış seçim yaptığınız için kırılmış, bende metal bumper case var yani telefonun önü hariç her yerine aynalı metalik bir koruma sağlıyor onun dışında safir ekran koruyucusu aldım defalarca yere düştü çizik yok bence ondan almanızı tavsiye ederim şimdiki ve ileriki telefonlarınız için

böyle gözüküyor safir cam koruması baya pahalı ama değer bazı firmalar yalan söylüyor ama iyi firma bulursanız alın

hocam bende de silikon vardı 2 yıl 3 aydır defalarca düştü herhangi birşey olmadı ancak dün telefon düştüğünde note telefonlar da bulunan S pen civarında ki boşluktan kasaya darbe aldı ne tür koruma kabı alırsam alayım S pen civarı kullanımı engellenmemesi için açık kalacak başa gelen çekilir resmen nazara geldi telefon 5 dk içinde :) 685 tl Samsung orjinal bayiye bıraktım.. 1 haftaya döner umarım

Ayrıca ilginiz için hepinize teşekkür ederim

Php3 Php3 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Profesyonel Borsa e ticaret hisse alım satım
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam at çöpe 😀 işe yaramaz artık 600 nedir

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

Php3 adlı üyeden alıntı

Hocam at çöpe 😀 işe yaramaz artık 600 nedir

hocam alsam düşük bi telefon almam note 5 e baktım 2000 üstü birde telefonumdan gerçekten çok memnundum bilmiyorum belkide yanlış bir karar ama yaptırmayı tercih ettim kırılmaz arıza vermezse 2 yıl daha kullansam yeter :) sonra note ne çıkarsa artık

kadirizma kadirizma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek WM Aracı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, Samsung ürünlerinde Ekran diğer firmalara göre yüksektir. İphone 6 ve serisi için 150 Liraya yaptırabilirken Samsung serisinde üretimi kalkmış miyadını doldurmuş kötü bir telefon için bile 150TL Fiyat çıkmaktadır. Bunun en büyük sebebi Samsung Parçalarının piyasada yan sanayisinin çok az olması ve uyum sorunu olmasından dolayıdır. Şu anda Note 3 LCD Ekran + Dokunmatik fiyatı 110$ dır. artı 20-30 Lirada değişim parası alırlar. Eğer anakartı yanmış yada farklı sebeplerden dolayı arızalı olan biri bulursan ondan al derim. Yoksa yaptırıyım değermi dersen deymez. Cihazın şu anda ikinci el fiyatları 600 Lira ile 800 Lira arasında oynamaktadır. 400-450 TL Masraf yapıp ancak kendin kullanabilirsin. Camı değişti diye satsan satacağın fiyat şu anda 500 -550 TL edecektir. Bu cihaza masraf yapana kadar biraz daha üzerine koyup sıfır olmasacda ikinci el Xioami yada Huaweinin yeni seri cihazlarına bakmanı önerebilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al