dangerkan adlı üyeden alıntı

Krıldıysa Yeni bir telefon al

Yaptırmayı tercih ettim telefonumdan memnundum.. şuan serviste 685 tlcik

Darknet adlı üyeden alıntı

Iphone 6 plus telefonumun ekrani kirildim eminonu dogubank'a gittim 150 liraya bi ekran aldim birde tornavide seti eve gelip youtubeden video actim yarim saatte degistim maliyet 160 lira telefoncuda 600 lira istedi ustelik orjinal ekranda takmiyordu.

benzerini bende düşündüm sahibinden de çıkma ekran vardı ufak çatlak var yazdığı için güvenemedim..

darkthepro adlı üyeden alıntı

DeLi1SeY ekran koruyucu ve koruma kabı önemli bence yanlış seçim yaptığınız için kırılmış, bende metal bumper case var yani telefonun önü hariç her yerine aynalı metalik bir koruma sağlıyor onun dışında safir ekran koruyucusu aldım defalarca yere düştü çizik yok bence ondan almanızı tavsiye ederim şimdiki ve ileriki telefonlarınız için

böyle gözüküyor safir cam koruması baya pahalı ama değer bazı firmalar yalan söylüyor ama iyi firma bulursanız alın

hocam bende de silikon vardı 2 yıl 3 aydır defalarca düştü herhangi birşey olmadı ancak dün telefon düştüğünde note telefonlar da bulunan S pen civarında ki boşluktan kasaya darbe aldı ne tür koruma kabı alırsam alayım S pen civarı kullanımı engellenmemesi için açık kalacak başa gelen çekilir resmen nazara geldi telefon 5 dk içinde :) 685 tl Samsung orjinal bayiye bıraktım.. 1 haftaya döner umarım

Ayrıca ilginiz için hepinize teşekkür ederim