wmaraci reklam

ÖNERİ Donma ve kasma sorunu yaşatmayacak bir telefon..

30 Mesajlar 3.162 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Merhaba arkadaşlar Kasma donma ve benzeri sorun sıkıntı yaşatmayacak bir telefon önerinizi bekliyorum şu an kullandığım Model Asus Zenfone2 32cb Modelidir.
Ancak bu telefonda sürekli Sim hatası alıyorum hattı görmüyor sorun yaşatıyor.
Daha öncede Servise yolladım Sim kart yuvaları değişti Şu an yine aynı sorunu yaşıyorum zaman zaman telefon sim kartı takın diye hata veriyor. Bende birkes daha servise yollayıp tamir ettirdikten sonra Satmayı yada takas yapmayı planlıyorum bu yönde tavsiyelerinizi bekliyorum Kullandıgınız yada yakın çevrenizde kullananların yorumlarına göre yönlendirirseniz sevinirim kulaktan duyma şeylere pek itimadım kalmadı ne yazıkki

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
reklam

kuantumm kuantumm Asla Vazgeçmeyin ! Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ERP / CRM Consultant
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 497
  • Beğeniler 102 / 139
  • Ticaret 11, (%100)
SizinWeb Bütçenizi ve en çok kullandığınız özellikleri yazabilirseniz yardımcı olmak isterim.Kendim şuan Not 4 kullanıyorum eğer biraz büyük ekran sorun teşkil etmiyorsa kesinlikle öneririm

Siz Hala PDF Katalog mu Kullanıyorsunuz? KatalogTR.com- Yeni Nesil Dijital Katalog Çözümleri

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1348
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
Hattınızı başka operatöre taşıyın bir ihtimal sorun cozulebilir ben vodafone deyken hat arada gidiyordu,biri arayinca ulaşamiyordu fakat operatoru değiştirdim şuan sorun halloldu :)

Ayrıca belkide 1 ay olmadi alali "Gm 5 Plus" Kullaniyorum Sarji Olsun Hızı Olsun Kamerası Olsun Kusursuz Donma vs Yaşamadım Telefonda oldukça fazla uygulama ve oyun olduğu halde , bunuda yazmış olayım :)
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
hat ile ilgili bir problem yok aynı hattı farklı bir telefondada gunlerce kullandım problem yok hata daha oncede olmustu ve serviste sm yuvası degişti eger sorun olmasaydı bılgı verıp degıstırmezlerdi iphone ye ısınamadıgım halde sanırım iphone 6s plus alacagım gibi görünüyor uzunlarpc

Ek Olarak:

kuantumm adlı üyeden alıntı

SizinWeb Bütçenizi ve en çok kullandığınız özellikleri yazabilirseniz yardımcı olmak isterim.Kendim şuan Not 4 kullanıyorum eğer biraz büyük ekran sorun teşkil etmiyorsa kesinlikle öneririm

not 4 lerdede sorun sıkıntı cıkıyor note 4 kullanan bır iş arkadasım vardı sureklı sınırlenıyordu aynı sekılde note5 kullanan bır baskasıda ole ıdı cok asırı bır kullanımda yapmıyorlardı sosyal medya agırlıklı ve basıt 1 kac kucuk oyun vardı telefonlarında genel anlamda samsun un bırde kısa surelı sureklı urun cıkartması yenı alınan telefonu bır anda cok degersız ve gerılere ıtebılıyor ayrıca son cıkan note7 serısındede bataryanın patlaması ve telefonun pıyasadan toplanmasıda bu fırmadan saguttu benı Butçeme gelınce Bir sözde denildiği gibi Ucuz alıcak kadar zengin değilim alıpta başımı agrıtmayacak uzun vadeli bir telefon dusunuyorum ben telefon aldıgım zaman pek takıntım olmaz bu olsun su olsun kasma donma sorunu yasatmasın bana 3 5 sene kullanayım bunun ıcın cıkartıp 3 4k vermeyı dusunuyorum acıkcası taksıtlı sekılde yeterkı 3 5 sene benı ıdare edebılecek bırsey olsun

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

52282 52282 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 26.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 169 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
iphonelar kasmıyor
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

Kurklu Kurklu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 78 / 74
  • Ticaret 11, (%100)
SizinWeb ASUS'ta aynı sorunu ben de yaşamıştım en sonunda şebeke toptan gitmişti. Servise yolladım değişim verdiler ve değişimden gelen iade parasıyla gittim kendime üstüne para katarak İphone 5s aldım ve çok memnunum.
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
öm attım hocam mesaj halinde sorunla ilgili FRTKRKL

• Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 497
  • Beğeniler 102 / 139
  • Ticaret 11, (%100)
SizinWeb Bu kadar fazla şikayet pek rastlamadım hocam not 4 ile ilgili, ben kendim yogun olarak kullanıyorum alırken ben de çok araştırmıştım.Eğer yüksek fiyat verecekseniz bence iphone alın çunki sıkıntı olsa bile servis kalitesi olacağı için sıkıntı yaşamazsınız

Siz Hala PDF Katalog mu Kullanıyorsunuz? KatalogTR.com- Yeni Nesil Dijital Katalog Çözümleri

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
vallah son care hiç ısınamasamda iphone alacagım iphone7 gelsinde bende 6plus alayım fiyatı düşer ozaman yenisi gelince kuantumm

• Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 497
  • Beğeniler 102 / 139
  • Ticaret 11, (%100)
SizinWeb Eğer androidin özelliklerini kullanmıyorsanız standart kullanıcı için iphone daha kullanışlı hocam kolay alışırsınız,aynen dediğiniz gibi iphone 6 Plus dogru secim olur sadece ekleme yapa bilirseniz İphone 6S Plus daha uzun süre kullanıla bilir bir de alacagınız cihazın son üretimlerden olmasına dikkat edin ilk varyasyonlar genelde hatalı oluyor şimdiden hayırlı olsun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al