hat ile ilgili bir problem yok aynı hattı farklı bir telefondada gunlerce kullandım problem yok hata daha oncede olmustu ve serviste sm yuvası degişti eger sorun olmasaydı bılgı verıp degıstırmezlerdi iphone ye ısınamadıgım halde sanırım iphone 6s plus alacagım gibi görünüyor uzunlarpc

Ek Olarak:

kuantumm adlı üyeden alıntı

SizinWeb Bütçenizi ve en çok kullandığınız özellikleri yazabilirseniz yardımcı olmak isterim.Kendim şuan Not 4 kullanıyorum eğer biraz büyük ekran sorun teşkil etmiyorsa kesinlikle öneririm

not 4 lerdede sorun sıkıntı cıkıyor note 4 kullanan bır iş arkadasım vardı sureklı sınırlenıyordu aynı sekılde note5 kullanan bır baskasıda ole ıdı cok asırı bır kullanımda yapmıyorlardı sosyal medya agırlıklı ve basıt 1 kac kucuk oyun vardı telefonlarında genel anlamda samsun un bırde kısa surelı sureklı urun cıkartması yenı alınan telefonu bır anda cok degersız ve gerılere ıtebılıyor ayrıca son cıkan note7 serısındede bataryanın patlaması ve telefonun pıyasadan toplanmasıda bu fırmadan saguttu benı Butçeme gelınce Bir sözde denildiği gibi Ucuz alıcak kadar zengin değilim alıpta başımı agrıtmayacak uzun vadeli bir telefon dusunuyorum ben telefon aldıgım zaman pek takıntım olmaz bu olsun su olsun kasma donma sorunu yasatmasın bana 3 5 sene kullanayım bunun ıcın cıkartıp 3 4k vermeyı dusunuyorum acıkcası taksıtlı sekılde yeterkı 3 5 sene benı ıdare edebılecek bırsey olsun