wmaraci reklam

Reset Sonrası google hesabı sorunu

3 Mesajlar 5.855 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mehmetcanotun mehmetcanotun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Cyber Security
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Dün telefonuma format attım ve ilk kurulum mail adresimden açmamı istedi daha önce telefonumda olan bütün mailleri denedim fakat olmadı "Lütfen bu cihazın sahibinin hesaplarından birini kullanarak oturum açın" bu hatayı alıyorum daha önce aynı sorunu yaşayıp çözen oldumu araştırdım biraz gördüğüm baypas yöntemleri olmuyor en son güvenlik yaması kurulu

wmaraci
reklam

inside inside İlaydam Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Operaio Specializzato
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 49 / 48
  • Ticaret 4, (%100)
mail adresini ekranında mail adresini gir ileri yap, şifreyi girmeden önce /yardım/Asıstan linikini göreceksin ona tıklayarak web bronsers açılınca adres cubuğuna Google Account Manager 6.0.1 (Android 6.0+) arattır indir ve kurulumu yapacaksın telefona Bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların kurulumunu etkinleştirintirip kurulumu tamamlayacaksın.
Kurulum yapınca yine adres cubuğuna QuickShortcutMaker aratıp bunuda kuracaksın, sonra bu apk içinde Google account manager aratıp menüden Google account manager type email and password sonrasını kolay muhtemelen kendin tamamlaycabiliceksin.
çok kısa anlattım

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
Samsung telefonlar için çözüm üretmiştik daha önce: Senkronize Edilmiş Google Hesabı Sorunu

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al