wmaraci reklam

Samsung S10 Plus Hk.

5 Mesajlar 902 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba.
Samsung S8 kullanıyorum. Ekranı çatladığı için bir süredir telefon araştırıyorum. 5 bin TL bin lira bütçem var. S10 Plus sunduğu özellikler bakımından gayet iyi duruyor. Her telefon için olduğu gibi bu ürün hakkında da olumsuz yorumlar var.

Telefonda oyun oynamıyorum. Youtube'da harcadığım zaman günlük 1 saati bulmuyor. Kamera özellikleri benim için önemli.
Bu telefonun: Fotoğraf ve video kalitesi nasıl? Ayrıca şarjı kimi yorumlarda söz edildiği gibi çok mu kötü?
Kullanan arkadaşlar yorum yapabilirler mi?

wmaraci
reklam

EchoBilisim EchoBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)
Bütçenizi tam anlayamadım xiomi cihazlarıda incelemenizi tavsiye ederim ben şu anda poco f2 pro kullanıyorum gerek şarj gerek diğer seçenekleriyle baya iyi bir kaç tanıdığım var onlarda başka model xiaomi kullanıyor ve hepsi memnun mi 11 de incelemenizi tavsiye ederim

Rhost.com.tr EchoBilisim.com AnlıkHaber.com.tr webmasterturkiye.com

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
Uyarınız ve tavsiyeniz için teşekkür ederim. Bütçe kısmını yazarken yanlışlık olmuş. Düzelttim.
Poco'nun özelliklerine batım. Samsung S10+ daha iyi duruyor. Fiyatları ise yakın.

EchoBilisim EchoBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)
Youtubede kıyaslama videoları var inceleyip bütün karşılaştırmalarını yapabilirsiniz birde şöyle düşün poco örnek olarak veriyorum biri eski model biri ise son model 5g uyumlu yeni teknoloji yeni işlem ondan size inceleyin dedim sadece piline kamerasına bakıp geçmeyin modellerinede bakın yaptığı işlemlere bakın t10 pro var millet baya öneriyor
serdar01

kişi bu mesajı beğendi.

Rhost.com.tr EchoBilisim.com AnlıkHaber.com.tr webmasterturkiye.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Diger telefonlarda daha fazla pil performansi veya daha fazla donanimsal performans alabilirsiniz ama şunu unutmayin samsung kalitesi olmayacaktir.Samsung dışinda mi 10t var bi yakinim aldi memnun ama samsung yazilimsal anlamda çok ileride şuanda poco x3 kullaniyorum daha dun aldim samsung a7 den geçtim luncher kurdum siz düşünün kişiler aramalar hep googlenin uygulamalari ama benim için arayüz önemli değil kalitede önemli degil performans versin yeter derseniz mi 10t derim (kalite derken malzeme kalitesi evet elinize sağlam geliyor olabilir telefon ama bu kalite örnegi degildir xiaomi kamera lensi ekran olsun samsungdan aliyor xiaomi fanlari toplanir şimdi )
serdar01

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al