wmaraci reklam

Xiaomi Ürün Orjinalliği Sorgulama | Sahte Ürünlere Dikkat!

2 Mesajlar 1.078 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)
Herkese merhabalar bugün Xiaomi Ürünlerin Orjinal olup olmadığını sorgulama hakkında rehber videosunu çekerken hazırlıklar yapıyordum. İlk olarak sorgulama yaptığım ürünüm orjinal di fakat video esnasında 2. sorgulamayı yapmaya çalıştığımda (kayıt esnasında) ürünün orjinal olmadığı konusunda hata vermeye başladı. Yani videoyu insanlar yararlansın canları yanmasın diye çekmek isterken asıl o videoyu çekerken benim canım yanmış haberim yok

Xiaomi ürünlerinin Özellikle (Kulaklıklar) aşırı derecede piyasada sahte ürünleri yer alıyor. Bunlardan nasibini almış bir kişi olarak umuyorum ki bu video sizler için yararlı bir rehber niteliğini taşıyacaktır. Sevgilerimle.

wmaraci
reklam

Sanilya Sanilya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 8 / 53
  • Ticaret 3, (%100)
Bende bir e-ticaret sitesinde Xiaomi marka powerbank almıştım. Ürünün orijinalliğini kontrol etmek için kutunun yanında bulunan kazıma alanını kazımaya çalıştığımda sadece resim olduğunu fark ettim. Orijinal ürünlerde o bölüm kazınıp çıkan kodu sisteme tarattığımızda bilgi veriyor ama aldığım üründe bu böyle olmadı. Durumu siteye bildirdiğimde satıcıyla görüşeceklerini söylediler. Birkaç gün sonra da arayıp sorun olmadığını söylediler. Satıcıya da mail attım o da orijinal olup faturalı ürün olduğunu savunuyordu. Ürünü açtığım için de iade yapılmadı. Dikkatli olunması gereken bir konu çok sayıda sahte ürün piyasada dolaşıyor. Ürün yorumlarında orijinal dense bile aldanmayın.

Güzel video olmuş.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al