wmaraci reklam

Samsung’tan 2 Giriş Seviyesi Telefon Daha Geliyor

5 Mesajlar 644 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fyurdakulblog fyurdakulblog Codlio Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 98 / 48
  • Ticaret 12, (%100)
Mobil fuar etkinliğinde tanıtılan S6 ve S6 Edge modellerinin ardından pek gözükmeyen Samsung , 2 adet yeni telefon çıkarmaya hazırlanıyor.Orta segmentlere hitap etmesi beklenen bu cihazların Galaxy J serisinin devamı olarak nitelendiriliyor.

Bu iki cihazın isimleri J5 ve J7 olarak belirlendi.4G desteği ile piyasaya sunulacak olan bu yeni modellerin özelliklerine biraz göz atalım.

Samsung Galaxy J5

Qualcomm Snapdragon 410 işlemci
8 GB dahili depolama alanı
2600 mAh batarya
5 inç TFT HD ekran
1.5 GB RAM
8 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kameraya sahip olması beklenen cihazın tahminen 199 dolara satışa çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy J7

Marvel PXA1936 işlemci
5.5 inç TFT HD ekran
1.5 GB RAM
4-8 GB dahili depolama alanı
13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kameraya sahip olması beklenen bu yeni modelin ise tahmini fiyatı 229 dolar.

Kaynak : http://technosfer.com/samsungtan-2-giris-seviyesi-telefon-daha-geliyor/

Teknolojinin yeni katmanı - Technosfer.com

wmaraci
reklam

EmreGuven EmreGuven emree.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1519
  • Beğeniler 470 / 433
  • Ticaret 35, (%100)
Samsung kadar saçma bi firma görmedim. Ürettiği her telefon ayni her ay yeni telefon çıkarıyo.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

trankoff adlı üyeden alıntı

Samsung kadar saçma bi firma görmedim. Ürettiği her telefon ayni her ay yeni telefon çıkarıyo.

Hocam sadece saçma mi ? Aynı zamanda kalitesi düşük bir firma. Hem dert yanıyor hemde kullanicisiyim.

-Samsung s5 ilk çıktığı zaman gittim 2.120 tlye aldım. Ardından 2 ay geçmeden reklamlar yapmaya başladılar. yok samsung A yok edge yok S6 şimdi de j k yani adamlar ne istediklerini bilmiyorlar.

Samsung s5 lolipop güncellemesi olan 5.0 sürümüne güncelleme istedi. Bende güncellemeyi yaptım, ardından sorunlar çıkmaya başladı.

-Kişiler durduruldu.
-Aşırı ısınma.
-Çok sarj yemeye başladı.
-Parmak okuyucu ile kilit açma donmasi.

Bunları sadece ben yaşamadım tüm samsung s5 kullanıcılari yaşadı. Ardından güncellemeyi iyileştirme çalışmaları yapmaya başladılar.

Yaptıkları tek şey var performans guncellemesi yaptılar. Tamam suan memnunum ama tek memnun olmadığım şey kalitesini çok çabuk yitirmesi. suan 1.000 tl zarar ile satış yapabilir duruma geldim. :)

Bu bana ders oldu. Bundan sonra apple dan asla vazgeçmem. Adamlar yılda bir çıkarıyor ama sağlam çıkarıyor. Bana apple çıkardığı modelleri sayarmisiniz desem 10 tane saymaktan güçlük çekersiniz ama samsung desem 100 tane rahat sayar siniz :D fark bu
fyurdakulblog

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

EmreGuven EmreGuven emree.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1519
  • Beğeniler 470 / 433
  • Ticaret 35, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Hocam sadece saçma mi ? Aynı zamanda kalitesi düşük bir firma. Hem dert yanıyor hemde kullanicisiyim.

-Samsung s5 ilk çıktığı zaman gittim 2.120 tlye aldım. Ardından 2 ay geçmeden reklamlar yapmaya başladılar. yok samsung A yok edge yok S6 şimdi de j k yani adamlar ne istediklerini bilmiyorlar.

Samsung s5 lolipop güncellemesi olan 5.0 sürümüne güncelleme istedi. Bende güncellemeyi yaptım, ardından sorunlar çıkmaya başladı.

-Kişiler durduruldu.
-Aşırı ısınma.
-Çok sarj yemeye başladı.
-Parmak okuyucu ile kilit açma donmasi.

Bunları sadece ben yaşamadım tüm samsung s5 kullanıcılari yaşadı. Ardından güncellemeyi iyileştirme çalışmaları yapmaya başladılar.

Yaptıkları tek şey var performans guncellemesi yaptılar. Tamam suan memnunum ama tek memnun olmadığım şey kalitesini çok çabuk yitirmesi. suan 1.000 tl zarar ile satış yapabilir duruma geldim. :)

Bu bana ders oldu. Bundan sonra apple dan asla vazgeçmem. Adamlar yılda bir çıkarıyor ama sağlam çıkarıyor. Bana apple çıkardığı modelleri sayarmisiniz desem 10 tane saymaktan güçlük çekersiniz ama samsung desem 100 tane rahat sayar siniz :D fark bu

Hangisini saycam hocam bi ton telefonu var. Eskiden apple dusmaniydim ama adamlar hakkini veriyor bi tane al omur boyu kullan o derece :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

trankoff adlı üyeden alıntı

Hangisini saycam hocam bi ton telefonu var. Eskiden apple dusmaniydim ama adamlar hakkini veriyor bi tane al omur boyu kullan o derece :)

Şu anda 4S kullanıyorum, 4-5 senelik telefon olduğu halde hala hızlı, hala stabil bir telefon. Apple'ın telefonları çok iyidir.
EmreGuven

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al