wmaraci reklam

Sizce hangi telefon ?

36 Mesajlar 3.843 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mehmetcanhoroz mehmetcanhoroz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

lg g2 için tavsiyenin nedenini sorabilirmiyim ? yani g2 nin avantajı olupta elite de dezavantaj olan birşey ?

wmaraci
reklam

mrshn mrshn Felix Themes (technoesh) Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 1011
  • Beğeniler 46 / 146
  • Ticaret 14, (%100)

mehmetcanhoroz adlı üyeden alıntı

allah allah her saniye yeni telefon :) tam olarak çıkartacağının adı nedir ? onun fiyatı uygunsa beklenebilir oda

Yine discovery elite olarak gelecek sonuna sadece lte eklenecek. Islemcisi snapdragon 800 den 801 e yukselecek ve 4g desteklenecek. Ayni zamanda ekran karti da yukselecek tabi. Bu arada kamerasi icin bile alinabilir bir telefon. Kamera performansi cok hosuma gidiyor. Sarj konusunu sikinti edenler icin bir aciklama. Full 3g internetle full senkronizasyon 45 dk telefon gorusmesi ve 1 saatten fazla ekran suresiyle telefonun sarji 1 gunu cok rahat cikariyor.

zaferkaankaraca zaferkaankaraca Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.okurkafe.com
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 5 / 66
  • Ticaret 1, (%100)

mehmetcanhoroz adlı üyeden alıntı

lg g2 için tavsiyenin nedenini sorabilirmiyim ? yani g2 nin avantajı olupta elite de dezavantaj olan birşey ?

discovery elite çin piyasasonda ki en adi parçalardan üretiliyor, donanım özellikleri iyi olabilir yalnız parça kalitesi bakımından çürük. GDO lu ürün bir nevi.. LG g2 ise iç aksamı ortanın üstünde kalitede parçalardan üretilmiştir. Ekran mal kalitesi ise üst düzeydir. kolay kolay problem çıakrtmaz..

LG g2 gerçek kaslı
discovery elite şişme kaslı :)

bence.. eğer alo derim faceye girer nette takılırım dersen iphone 4s en idealidir.

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

technoesh adlı üyeden alıntı

Yine discovery elite olarak gelecek sonuna sadece lte eklenecek. Islemcisi snapdragon 800 den 801 e yukselecek ve 4g desteklenecek. Ayni zamanda ekran karti da yukselecek tabi. Bu arada kamerasi icin bile alinabilir bir telefon. Kamera performansi cok hosuma gidiyor. Sarj konusunu sikinti edenler icin bir aciklama. Full 3g internetle full senkronizasyon 45 dk telefon gorusmesi ve 1 saatten fazla ekran suresiyle telefonun sarji 1 gunu cok rahat cikariyor.

zaferkaankaraca adlı üyeden alıntı

discovery elite çin piyasasonda ki en adi parçalardan üretiliyor, donanım özellikleri iyi olabilir yalnız parça kalitesi bakımından çürük. GDO lu ürün bir nevi.. LG g2 ise iç aksamı ortanın üstünde kalitede parçalardan üretilmiştir. Ekran mal kalitesi ise üst düzeydir. kolay kolay problem çıakrtmaz..

LG g2 gerçek kaslı
discovery elite şişme kaslı :)

2nizde bilen bir tip yorum attınız. sizce karşılıklı olarak birbirlerinizin görüşlerini onaylıyormusunuz ?

yani elite deki donanım iyi olabilir ama parçalar ucuzamı kaçılmış ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mrshn mrshn Felix Themes (technoesh) Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 1011
  • Beğeniler 46 / 146
  • Ticaret 14, (%100)
Kesinlikle elitein parcalari adi diye birsey soylenemez elime lg g2 de aldim samsung da samsungdan cok daha kaliteli malzemesi var. G2 ile de ayni malzemeye sahip denilebilir. Cin telefonu diyenler kendi telefonlarinin nerde uretildiklerini de bir dusunsunler.
Ben bu telefonu almadan once 5 ay arastirma yaparak aldim. Hem performans urunu hem kaliteli hem de ucuz bir urun olsun diye ugrastim. Son olarak bu telefonu buldum ve bunun icin bekledim on siparis ile satin aldim cikar cikmaz.

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

technoesh adlı üyeden alıntı

Kesinlikle elitein parcalari adi diye birsey soylenemez elime lg g2 de aldim samsung da samsungdan cok daha kaliteli malzemesi var. G2 ile de ayni malzemeye sahip denilebilir. Cin telefonu diyenler kendi telefonlarinin nerde uretildiklerini de bir dusunsunler.
Ben bu telefonu almadan once 5 ay arastirma yaparak aldim. Hem performans urunu hem kaliteli hem de ucuz bir urun olsun diye ugrastim. Son olarak bu telefonu buldum ve bunun icin bekledim on siparis ile satin aldim cikar cikmaz.

Yarın telpa stoklarına gelecekmiş. Gelirse alabilirim :)

Ercincaglar Ercincaglar Master Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 826
  • Beğeniler 2 / 188
  • Ticaret 40, (%100)
LG G2 almanı öneririm. Oldukça memnunum.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Elite alan arkadaşlarım çok kaliteli olduğunu söylemekteler. İşimiz teknoloji olduğu gibi ben sana gözümü kırpmadan eliteye güvenebileceğini söyleye bilirim. İlk izledimde videosunu dandik düşünmüştüm ama düşündüğümden kaliteli. :)

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

emre7 adlı üyeden alıntı

Bu kıyaslaya güvenmeyin herifler M8'in kamerasını 4 MP yazmışlar :D

Ek Olarak:

Valla, cihazım yeter ki uçsun ben şarj ederim arada dersen elite al. Ama bana uçak lazım değil helikopter yeter diyorsan g2 al. Teknik özelliklere göre elite fark atar bence :)

Benim zeki arkadaşım, zaten M8'in kamerası 4 MP. MP hiç bir şey ifade etmiyor. Kullanılan yazılım ve sensörün kalitesi çok yüksek. :)

Ayrıca kesinlikle Elite öneriyorum. Abimde bir önceki modeli olan Discovery var, gayette kaliteli, zaten ona da ben aldırdım. Aynı üreticinin ürünleri, Gionee. Ve Gionee OEM ürün üretici bir firma. Bu telefonlar farklı markaların adı altında dünyanın her yerinde satılıyor. Elite gerçekten kaliteli ve şiddetle tavsiye ediyorum.

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Benim zeki arkadaşım, zaten M8'in kamerası 4 MP. MP hiç bir şey ifade etmiyor. Kullanılan yazılım ve sensörün kalitesi çok yüksek. :)

Ayrıca kesinlikle Elite öneriyorum. Abimde bir önceki modeli olan Discovery var, gayette kaliteli, zaten ona da ben aldırdım. Aynı üreticinin ürünleri, Gionee. Ve Gionee OEM ürün üretici bir firma. Bu telefonlar farklı markaların adı altında dünyanın her yerinde satılıyor. Elite gerçekten kaliteli ve şiddetle tavsiye ediyorum.

tavsiyen için teşekkürler,
fakat bu discovery elite'nin yeni partisi haziran ortası gibi gelecekmiş bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar ? gerçekten haziranda mı gelecek ? yani okadar beklemek mı lazım yani bilen birileri var mıdır ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al