wmaraci reklam

Sony Xperia Z ne kadar iyi??

33 Mesajlar 6.231 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Aklınızı karıştırmak pek istemem ama Z ve S4 almak ne bileyim sonuçta bunlar telefon 4 çekirdekli telefonları alıyoruz sonra bataryaları çabuk bitiyor. Telefonlarda 5" ekran var ve en çok bataryayı yiyen ekran ve telefondaki arayüz zaten. Açıkçası alacağım telefon şarjı 1 gün çıkarsın yeter ama Z ve S4 gibi cihaz aldığınızda bunların hakkını vermek için bir ton oyun yükleyeceksiniz ve aldığınız keyif sonrası günde rahat 2 saat kadar oyun oynayacaksınız. Tabii sonra bataryayı su gibi içecek. :D Ben bile Arc S'te normal kullanımda 1 günü zar zor getiriyorum.

Orta sınıf bir telefon almak şuan için daha mantıklı geliyor bana hem performansı yeterli hemde bütçesi daha uygun. Eğer ki telefonu çok fazla yormadan kullanacaksanız kesinlikle orta sınıfa bakın derim. Örnek olarak Xperia SP tavsiye ederim. :)

wmaraci
reklam

AlperanQ AlperanQ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Melek adlı üyeden alıntı

Aklınızı karıştırmak pek istemem ama Z ve S4 almak ne bileyim sonuçta bunlar telefon 4 çekirdekli telefonları alıyoruz sonra bataryaları çabuk bitiyor. Telefonlarda 5" ekran var ve en çok bataryayı yiyen ekran ve telefondaki arayüz zaten. Açıkçası alacağım telefon şarjı 1 gün çıkarsın yeter ama Z ve S4 gibi cihaz aldığınızda bunların hakkını vermek için bir ton oyun yükleyeceksiniz ve aldığınız keyif sonrası günde rahat 2 saat kadar oyun oynayacaksınız. Tabii sonra bataryayı su gibi içecek. :D Ben bile Arc S'te normal kullanımda 1 günü zar zor getiriyorum.

Orta sınıf bir telefon almak şuan için daha mantıklı geliyor bana hem performansı yeterli hemde bütçesi daha uygun. Eğer ki telefonu çok fazla yormadan kullanacaksanız kesinlikle orta sınıfa bakın derim. Örnek olarak Xperia SP tavsiye ederim. :)

İlgilendiğiniz için teşekkürler. Fakat telefon olarak beni uzun süre idare edebilecek bi cihaz arıyorum işlemci bakımından vs.

Ek Olarak: Arkadaşlar bir sorum daha olucak benim bir arkadaşım LG nexus 4 yada optimus G al dedi. Sizce bu telefonlar nasıl? fiyat olarak xperia z den ve s4 den cok daha dusuk nexus 4 ayrıca puan olarak en ıyı puana sahıp telefon siz ne dıyosunuz?

lussio lussio Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 40 / 51
  • Ticaret 5, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

1.5 GHz işlemcili ve 2 GB RAM'a sahip yeni nesil bir cihazdan bahsediyoruz. Donma sorunu falan yaşamazsınız.

Cihazınızın donanımı ne kadar iyi olursa olsun donma problemi yaşayabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al