wmaraci reklam

Taksitli telefon almak istiyorum.

35 Mesajlar 8.588 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hidra Hidra 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 130 / 70
  • Ticaret 1, (%100)

mulder adlı üyeden alıntı

Evkurdan alırsanız 600-700 lira fark ödersiniz..

Odeo bank mıdır ne şeysi var Vatan ile ona bi bakın derim.

Okeskin adlı üyeden alıntı

Almak istediğiniz cihaz nedir diye sorayım öncelikle. Teknosa'da İNG Bank kampanyalarında birçok cihazda peşin fiyatına taksit imkanı var. Krediye bulaşacaksan yeni cihaz kampanyalarını takip et.

Teuseus adlı üyeden alıntı

Taksitli telefon satışı yok . Sana tavsiyem uygun bir bankadan taksitli kredi alman ve kredi ile telefonu peşin fiyatına alman. Üstelik peşin alışverişlerde indirim yapan firmalar var n11 gibi bakabilirsiniz. 1500 tl için 190 tl gibi bir ek ödeme yapmanız gerekiyor. 12 taksitte.
Olmadı en uygun kredi şeklinde google de arama yapın :D

Yusuf adlı üyeden alıntı

Taksitle altın alabileceğiniz sitelere bakın, sonra aldığınız altını bozdurun. :)
Çok az zararın olur böylece.

sterk adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bence bu kadar uğraşmayın enpaara hesabı olanlar bilirler. Gold ta enpaara aracılığıyla kredi çekip düşük faizle ödeyebilirsiniz goldun kendi sitesine girip gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca enpara dan kredi almak kolay ben telefonla aldım mesale sonra birkaç dakka içerisinde beni aradılar ve sonuç başarılı

Burada arkadaş evkur dan piyasası 800 lira olan bir telefon almış 890 lira ödeyecekmis.

wmaraci
reklam

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)

redpover adlı üyeden alıntı

Merhaba
Vatan Bilgisayar Odeabank ile 0,50 vade farkıyla 12 ay taksit yapıyor. işin içinde olduğumdan pm olarak da bilgilendirebilirim.

hocam ben asus zenfone 2 laser almak istiyorum. Telefon 750 tl ancak bunu nakit veremem. Taksit yaptırmam gerekli. Bonus kredi kartım var. Mesela bazen 200 liralık alışveriş yapıyorum. Alışverişten sonra mesaj geliyor bu alışverişinizi 4 taksite bölmek isterseniz evet yazın xxxx'e gönderin falan diye. Telefon alımlarında bu olmuyor mu?
veya başka bir şekilde alabiliyor muyuz taksitle? dediğim gibi nakit almam mümkün değil.

• Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 130 / 70
  • Ticaret 1, (%100)

Ghost adlı üyeden alıntı

hocam ben asus zenfone 2 laser almak istiyorum. Telefon 750 tl ancak bunu nakit veremem. Taksit yaptırmam gerekli. Bonus kredi kartım var. Mesela bazen 200 liralık alışveriş yapıyorum. Alışverişten sonra mesaj geliyor bu alışverişinizi 4 taksite bölmek isterseniz evet yazın xxxx'e gönderin falan diye. Telefon alımlarında bu olmuyor mu?
veya başka bir şekilde alabiliyor muyuz taksitle? dediğim gibi nakit almam mümkün değil.

Taksit sınırlamasını devlet koyduğu için bankalar bu kurala uymakla mecburi. Son günlerde de bu konuyu açtığımdan beri şunu farkettim hemen hemen heryerde ki telefon satışlarına dikkat ettim buna büyük marketler de dahil (Carrefour, Kipa, Migros) hepsi tüm teknolojik ürünler de taksit olduğuna dair reklam yapıyor ama hepsi altına not düşüyor "*******ünikasyon ürünleri hariç" şeklinde. Yani şuan taksit konusunda elimiz kolumuz bağlı durum da. Arkadaşların da yazdığı gibi ya bankalarla anlaşması olan teknoloji marketlerinden yada Evkur gibi senet yapan yerlerden telefon alacağız.

mulder mulder WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Oturuyor
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 14 / 10
  • Ticaret 1, (%0)

Merhaba
Vatan Bilgisayar Odeabank ile 0,50 vade farkıyla 12 ay taksit yapıyor. işin içinde olduğumdan pm olarak da bilgilendirebilirim.

hocam bende pm alabilir miyim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ikizilirmak ikizilirmak WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Code 10
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 13, (%100)

Ghost adlı üyeden alıntı

evet dediğiniz gibi oluyor ancak bir teknoloji marketinden alışveriş yapmalısınız. sebebi ise fatura da *******ünikasyon yazmamasıdır.

Ek Olarak:

mulder adlı üyeden alıntı

hocam bende pm alabilir miyim

hangi marka model hakkında ? pm atarsanız yardımcı olabilirim.

Navi1337 Navi1337 Zyzz Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Siber Güvenlik - Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** R**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Tavsiyem evkura falan bulasma onlara odedigin parayla bi telefon daha alirsin

s3rhat s3rhat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 19 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Yanlis bilmiyorsam 2016 da taksit geri gelecekti ne oldu o habere duyan bilen yok mu ? Hatta 9 taksit kisitlamasi tekrar 12 ye cikacak telefonlara da 9 taksit gelecekti

softgraph.net // Opencart & WooCommerce & Wordpress Hizmetleri.

suncreative suncreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 20 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Bazı bankalar tek çekim yaptırıp sonra belli bir ücret karşılığında taksit yapıyorlar diye biliyorum.

• Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 130 / 70
  • Ticaret 1, (%100)

Navi1337 adlı üyeden alıntı

Tavsiyem evkura falan bulasma onlara odedigin parayla bi telefon daha alirsin

s3rhat adlı üyeden alıntı

Yanlis bilmiyorsam 2016 da taksit geri gelecekti ne oldu o habere duyan bilen yok mu ? Hatta 9 taksit kisitlamasi tekrar 12 ye cikacak telefonlara da 9 taksit gelecekti

suncreative adlı üyeden alıntı

Bazı bankalar tek çekim yaptırıp sonra belli bir ücret karşılığında taksit yapıyorlar diye biliyorum.

Dün izmit CarrefourSA dan sorduk 1800 lira dediler 36 ay taksit yapıyoruz ayda 60 TL 2.000 tlden fazla Fiyat çıkıyor ortaya yani heryerden bir kazık yiyoruz.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)

Merhaba

Asus Zenfone2 32 Gb Hakında fiyat ve Detaylı bilgi alabilirmiyim hocam

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al