wmaraci reklam

Telefon Önerisi

17 Mesajlar 1.957 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

PrmSD PrmSD Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar/ Editör
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 72 / 34
  • Ticaret 7, (%86)
devrimedia hocam daha önce duymuştum ama tuzlu biraz telefon, ama biraz daha bekliyim iyisini alırım düşüncesinde olursam, önerinizi göz önünde bulunduracağım
devrimedia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
PrmSD huwai p9 lite 2017 model yalnız, ( tasarım ve arayüz iyi)
Lenove p1( bataryası iyi) xianomi mi5 ve gm5 plus bunlar şuan popüler.
PrmSD

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar/ Editör
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 72 / 34
  • Ticaret 7, (%86)
sterk sanırım eskisi gibi samsung ve sony'nin bir popülerliği kalmadı, teşekkür ederim göz önünde bulundurucam önerinizi. Ben artık telefonlarda gg ekranlara dikkat ediyorum malum hemen kırıyorum

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Bende telefon değiştireceğim bu nedenle bir haftadır çok geniş kapsamlı bir araştırma yapıyordum, deneyimlerimi sizinle paylaşayım;

Erkek grubu olarak çok büyük telefonlar her zaman bir yerde problem çıkarmıştır. Özellikle giydiğimiz pantolonların dar olduğunu düşünürsek daha compact bir telefon daha uzun yıllar götürecektir sizi.

1- iPhone modelleri; iPhone 7 sar değeri yüksek diğer telefonlara oranla. Sağlık benim için önemli diyorsanız iPhone 7'den uzak durun, 6s veya 6 tercih edebilirsiniz. Daha küçük olsun isterseniz iPhone se de uygun bir modeldir ancak fiyat olarak 2000 TL altına sıfırlarını bulmak çok zor. Her açıdan tatmin eder ama kamera olarak en kötü telefonlardan biri. Rakiplerinin üç telefon gerisinden gelir Apple.

2- Samsung olarak A3 ve A5 çok uygun modeller. Çelik kasası, su ve toz geçirmez yapısı, Gorilla Glass 4 ile kaplanmış dayanıklı cam çerçevesi ile sizi uzun yıllar götürecek sağlam, performansı iyi, güncelleme alan, kamerada 1.9 diyaframında vermiş olduğu avantajla düşük ışıklarda bile iyi fotoğraflar çekebileceğiniz bir telefon.

3- Sony: Bütçenize uygun iki model var. Biri X Compact diğeri XA 1 cihazları. X Compact güçlü batarya, dayanıklı kasası ve küçük olup tek elle kullanılabilir olması cihazı avantajlı kılıyor. XA 1 ise yandan sıfır çerçeve ile harika bir görüntü katmış fakat üst ve alt çerçeve boyutları da bir o kadar fazla. X Compact parmak izi teknolojisine sahipken XA 1 modelinde parmak izi okuyucusu yok. X Compact daha küçük olmasına rağmen 2,700mAh batarya gücüne sahipken XA 1, 5" ekran boyutuna rağmen sadece 2,300mAh batarya gücüne sahip. Ayrıca XA 1 Gorilla Glass ile korunurken X Compact Gorilla Glass 4 teknolojisiyle korunuyor. XA 1'i ön plana çıkaran tek özelliği ile kamera konusunda ki başarısıdır.

4- LG: Uzak dur, yanına bile yaklaşma diyebilirim sadece.

5- Asus: Zenfone 3 Lazer telefonunu kullandım 1200 TL civarında bir telefon. Harika bir ön ve arka kamerası var, kamerasında ki rütuş özelliği sayesinde fotoğrafları yüzü temizlemiş halde çekme filtresine sahip bu telefon performans ve batarya olarak da kullandığım en iyi cihazlardan biriydi.

Bu saydıklarım arasında malesef karar veremediğim telefonlar;

Samsung A5, Sony X Compact ve Samsung A3 arasında kaldım seçim yapamıyorum. Eğer seçim yapabilirsen bu üç cihazda seni yarı yolda bırakmaz ve ihtiyaçlarını karşılar. Samsung'dan bir seçim yapacaksan mağazaya git A3 ve A5'i eline al hangisi hoşuna giderse onu al ikisi de performans olarak tatmin edici cihazlar. Son olarak Sony X Compact'ın su ve toz geçirdiğini de hatırlatayım. Zaten seçim yapmamı zorlaştıran temel neden de bu oldu.
PrmSD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
huawei P9 LİTE efsoların efsosu param olsada ben alsam :D
PrmSD

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

• Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar/ Editör
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 72 / 34
  • Ticaret 7, (%86)
Ahmet teşekkürler

• Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar/ Editör
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 72 / 34
  • Ticaret 7, (%86)
Voltaren keşke kardeşim :D
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al