wmaraci reklam

Vatan Bilgisayar'ın Asus Zenfone 2 Çakallığı...

25 Mesajlar 5.512 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

omerenes omerenes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 93 / 127
  • Ticaret 9, (%100)

PLobcyX adlı üyeden alıntı

Vatan'dan bugüne kadar çok fazla elektronik ürün aldım, hiçbir sorun yaşamadım. Adam akıllı hizmet veriliyor orada. Üç beş kuruş fazla veriyorsunuz ama süper bir destek sağlıyorlar size.

Pekte iyi denemez hocam arkadaş laptop aldı 4 kere bozulde her bozulmasında arkadaş 30-40 gün arası bekletildi ama sonunda hatalarını anlayıp arkadaşa o laptopdan 200 lira fazla olan bir laptop verdiler.Ama arkadaş o süre zarfı içinde mağdur oldu.

Allah hep güzel insanlar çıkarsın karşımıza.
wmaraci
reklam

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)

omerenes adlı üyeden alıntı

Pekte iyi denemez hocam arkadaş laptop aldı 4 kere bozulde her bozulmasında arkadaş 30-40 gün arası bekletildi ama sonunda hatalarını anlayıp arkadaşa o laptopdan 200 lira fazla olan bir laptop verdiler.Ama arkadaş o süre zarfı içinde mağdur oldu.

Hocam dediğim gibi, ben bugüne kadar telefon olsun, dizüstü bilgisayar olsun, tüm elektronik aletlerimi oradan aldım. Bugüne kadar sıkıntı yaşamışımdır elbet ama hep düzeltmişlerdir. Vatan'a 10 üzerinden 10 veririm ben.

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
hocam normaldir dünyadan haberleri olmayanları işe alıyorlar adamın aklı nerdeydi Allah bilir.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Normalde suya düşme, kullanım hatası vb. olaylar için ekstradan 250-500TL arası garanti servisi verilebiliyor. Bu tercihe bağlı oluyor. Herhalde adam bunu karıştırıp zorunlu zannetiğinden o parayı eklemiş olsa gerek.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

bbking bbking WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 1065
  • Beğeniler 228 / 227
  • Ticaret 0, (%0)
Sorun Vatanda değil eleman derdini anlatamamış (İyi niyetli yaklaşım ) fark alarak destek paketi satmaya çalışmış. Bence Merkeze şikayet edin.

Garantileri Vatan vermiyor ürünün servisi veriyor Vatan sadece aracı Yetkili servis onay vermeden Vatan cihaz değişimi Vs. yapamaz

www.Hizliisler.com

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)
Ha birde arkadaşların belirttiği gibi özel sigortalar var. Satış danışmanları bu paketlerden sattığı zaman prim alıyor. Bir ara bende bu sektörde çalıştım. Ürünlerin olduğu fiyatın üzerinden söyleyip arada bu ek garanti paketini de müşteriye tabiri caiz ise iteleyenler vardı. Bu arkadaşta muhtemelen bu tarz bir kişi olabilir (olmayadabilir günahını almak istemem sadece bir alternatif)

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

Yanlış anladınız heralde ? Ben hizmet ile ilgili bir şikayeti dile getirmedim. Hizmetleri on numara olabilir orası ayrı. Ama Aynı ürünü farklı fiyata satma çabalarını söylüyorum. Aynı özellikteki ürünü 400 tL farkla satmaya çalışırsalar kusura bakmasınlar ben bunu herkese söylerim hatta sikayetvar ve diğer mecralarada konu açacağım...

Şöyle bir durum olabilir.Çalışan personel ekstra paket satmak için böyle konuşmuş olabilir.Ama böyle bir durumda bende sizin gibi düşünürdüm.
Bir örnek vereyim.
Teknosa mağazasına gittik abimle.Ben Asus marka harici dvd yazıcı sordum çalışana.Bizde yok dedi.Ama inanmadım ona.
Çok çaba harcamadım.Mağazayı gezerken raflarında gördüm ürünü.O kişiyi şikayet etmeyi düşündüm.Ama kendi mağazasına değil.Merkezlerine.Abim izin vermedi.
Bu kadar mı değil.Aynısını başka bir şehirde yine Teknosa mağazasında yaşadım.

Özetle:Bilinen bir teknoloji satış mağazası olsa daçalışanlar bazen umursamaz olabiliyor.
Ama mağaza insan kaynakları departmanları da sorumlu böyle durumlardan.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Gidip alın ve kasiyere kontrol ettirin. Uzatmaya gerek bile yok.

Durgun sular derin akar.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

Yanlış anladınız heralde ? Ben hizmet ile ilgili bir şikayeti dile getirmedim. Hizmetleri on numara olabilir orası ayrı. Ama Aynı ürünü farklı fiyata satma çabalarını söylüyorum. Aynı özellikteki ürünü 400 tL farkla satmaya çalışırsalar kusura bakmasınlar ben bunu herkese söylerim hatta sikayetvar ve diğer mecralarada konu açacağım...

Almayı düşündüğünüz ürünün üzerinde satış fiyatı varmıydı acaba? yoksa satış temsilcisimi size fiyat verdi?

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
vatandan alınan bir pc yanlış teknik servise gönderildi, garantiden çıkardılar ve 500 lira masraf yaptılar. Tüketici haklarına başvuru yapılacak bayramdan sonra.

Özel garantisi gerçekten çok özel, deneyin görün.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al