wmaraci reklam

Whatsapp Görüntülü Konuşma

6 Mesajlar 1.698 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TeknoMosfer TeknoMosfer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 24 / 62
  • Ticaret 6, (%83)

Dünyanın en popüler mobil uygulaması olan WhatsApp programı gerek iOS gerekse Android ortamlarda güvenle kullanılabilen bir iletişim Chat sohbet platformudur. Uzun zamandır Whatsapp görüntülü konuşma konusu ne zaman yapılabilecek sorusu gündemde idi. Yeni bir ek uygulama olan Booyah isimli uygulamayla WhatsApp kullanıcıları bundan böyle telefon listelerindeki kişilerle özgürce ve sınırsızca görüntülü konuşabilecekler, dünyanın en popüler sohbet platformu olan WhatsApp bedava hizmet politikası ve sorunsuz iletişim imkanı sunmasıyla 1 milyar kişiyi tavlamayı başardı.

İnterneti olan herkes sesli olarak telefon araması yapıp sınırsızca bedava görüşebiliyor. Bu güzel imkanı sunan WhatsApp görüntülü konuşma ile sohbetlere bir boyut daha katacak.

Booyah Uygulaması ile görüntülü WhatsApp

Booyah Uygulaması ile görüntülü WhatsApp görüşmesi yapmak mümkün. Tek şart, karşı tarafta da Booyah indirmek. Her iki tarafta da Booyah eklentisi indirildikten sonra HD kalitede WhatsApp görüntülü chat yapılabilecek.

İzlenecek aşamalar şöyle;

Booyah programını indirmek
Menüden Start Now butonuna tıklamak ve konuşulacak kişiyi listeye eklemek.
Telefonunuzun düşük Android sürümü olması karşı tarafın link almasına ve görüntülü konuşma başlatmasına engel olacaktır.

Kaynak

wmaraci
reklam

halitkara halitkara www.inancgroup.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek bilgi işlem - yazılım destek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 139 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
konu WhatsApp ise, sizlere bir sorum olacak :)

1. iddaya göre WhatsApp tan Ali- ayşeye birşey yazıyor ve bunu mehmet nasıl görebilir ? (telefonları iphone diğeri android )

2.iddaya göre, 100 kişilik bir iş grup var. Ali işten ayrılmadan önce WhatsApp grubundan ayrılıyor.ve kısa süre sonra işten çıkıyor.şirket hattını teslim ediyor.whatsapp telefonunda kurulu olduğu için yeni bir hat taktığında da şirket gruplarını görebiliyor muş ?

teknolojiye uzak bir insan değilim.bu iddaları kafam almadı, iphone telefonumda denedim.ben göremedim.Bu konuda birşey bildiği duyduğu gördüğü bir arkadaşımız varmı ? benim için çok elzem bir konu.

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
halitkara
2.iddaya göre, 100 kişilik bir iş grup var. Ali işten ayrılmadan önce WhatsApp grubundan ayrılıyor.ve kısa süre sonra işten çıkıyor.şirket hattını teslim ediyor.whatsapp telefonunda kurulu olduğu için yeni bir hat taktığında da şirket gruplarını görebiliyor muş ?
İddaa doğrudur. Ben öyle kullanıyordum. Eski numaranız ile whatsapp'a giriş yaptıysanız, whatsapp'dan çıkış yapıp whatsapp'ı kaldırmadıysan başka bir hat takarak aynı numaran ile whatsapp'ı kullanmaya devam ediyorsunuz.
Yani whatsapp'da başka numara, telefondaki numaran farklı oluyor :)

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 139 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
ChesterFiel gruptan ayrıl yaptıktan sonra yada grup yöneticisi sizi çıkarsa bile başka hattan kullanılabiliyor mu ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Yazışmaları görebilirsin ama gruptan ayrılmışsa ama grubu silmemiş ise yine içeriklere erişebilir paşa ;) halitkara
halitkara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 139 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
peki bunu nasıl engelleyeceğiz. paşa sende buradasın he :) Kaplan

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al