freelance iş ilanları

Binance Authenticator Sorunu Çözümü

24 Mesajlar 27.025 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

talhaunsal talhaunsal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 7 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Merhaba arkadaşlar daha önce sizlere BİNANCE'ye üyelik adım adım anlatım, IOTA Nasıl Alınır? Adım Adım Fotoğraflı Anlatım ve
IOTA Nasıl Satılır, TL'ye Nasıl Çevirilir Binance Üzerinden Adım Adım Fotoğraflı Anlatım konularını yazmıştım.
Bu akşam da Binance Authenticator Sorunu Çözümü konusunu yazacağım.

1. Adım: Binance'ye giriş yapıyoruz ve bizi aşağıdaki Güvenlik Uyarısı karşılıyor, burada soldaki Google Auth seçeneğine tıklıyoruz:

2. Adım: Cep telefonumuzda Google Authenticator uygulamasını açıyoruz ve giriş sayfasında sağ altta yer alan + butonuna tıklıyoruz:

3. Adım: Sayfanın altında "Barkod tarayın seçeneği" ve "Sağlanan anahtarı girin" seçenekleri çıkıyor.

a-) Barkod tarayın: Bu seçenek diğer seçenekten daha kolay, tıklayıp, Binance sayfasında yer alan barkodu okuyup devam ediyorsunuz.
b-) Sağlanan anahtarı girin: Bu seçeneği seçince sizi aşağıdaki sayfaya yönlendiriyor. Bu sayfada üstte yer alan kutucuğa herhangi bir şey yazıp, alttaki kutucuğa Binance sayfasındaki 2FA anahtarı yazıyor ve Ekle butonuna tıklıyoruz.

4. Adım: Bu sayfada sağ üstteki kutucuğa Binance şifremizi, altındaki kutucuğa Authenticator uygulamamızın bize verdiği kodu yazıyor ve Enable 2FA butonuna tıklıyoruz:

Eğer sorun yoksa Binance işlemi kabul ediyor ve authenticator ayarlanmış oluyor.

Binance kodu kabul etmiyorsa;

1. Adım: Telefonumuzun saatini 1 saat geri alıyoruz.

2. Adım: Google Authenticator uygulamasına giriyoruz ve sağ üstte yer alan 3 noktaya tıklayıp, oradan Ayarlar'a giriyoruz:

3. Adım: Açılan sayfada Kodlar için zaman düzeltme butonuna tıklıyoruz:

4. Adım: Şimdi senkronize et butonuna tıklıyoruz:

Senkronizasyon tamamlandıktan sonra sorun çözülecektir arkadaşlar. 1. adımı yani saati geri almayı unutmayın lütfen, senkronizasyondan önce geri almalısınız saati.

Hazırladığım diğer konulara gitmek için:

BİNANCE'ye üyelik adım adım anlatım konusuna gitmek için tıklayın

IOTA Nasıl Alınır? Adım Adım Fotoğraflı Anlatım konusuna gitmek için tıklayın

IOTA Nasıl Satılır, TL'ye Nasıl Çevirilir Binance Üzerinden Adım Adım Fotoğraflı Anlatım konusuna gitmek için tıklayın

Binance'de %50 Daha Az Komisyon Ödeme ve Küsürat Sorunu Çözümü konusuna gitmek için tıklayın

Üye olmak için: https://www.binance.com/?ref=10280100
[SIZE="2"]Ref'siz link: https://www.binance.com/
[/SIZE]

Sorular ve destek için Twitter: https://twitter.com/ekremabi__

wmaraci
reklam

calculus07 calculus07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Batman
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
hocam delirmek üzereyim lütfen yardım edin binance sitesinden auth doğrulamayı yaptım barkodu okuttum tabletten yaptım bu işlemi sorunsuz giriyordum bugun telefona taşıyayım şu işi dedim auth yedekleme kodunu not almıştım telefonuma indirdim uygulamayı kodu yazdım 6 haneli kodu oluşturdum fakat girmeye çalıştığımda 2FA failed dedi ve girmedi bide gittim tabletten sildim uygulamayı hesabıda kaldır dedim şuan hiç bir şekilde auth doğrulamayı geçemiyorum hep 2Fa failed diyor nasıl düzelticem yardım lütfen

• Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 7 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

calculus07 adlı üyeden alıntı

hocam delirmek üzereyim lütfen yardım edin binance sitesinden auth doğrulamayı yaptım barkodu okuttum tabletten yaptım bu işlemi sorunsuz giriyordum bugun telefona taşıyayım şu işi dedim auth yedekleme kodunu not almıştım telefonuma indirdim uygulamayı kodu yazdım 6 haneli kodu oluşturdum fakat girmeye çalıştığımda 2FA failed dedi ve girmedi bide gittim tabletten sildim uygulamayı hesabıda kaldır dedim şuan hiç bir şekilde auth doğrulamayı geçemiyorum hep 2Fa failed diyor nasıl düzelticem yardım lütfen

Authenticator taşıma için https://support.google.com/accounts/troubleshooter/4430955?hl=tr#ts=4430956 buradaki anlatıma bakın hocam siz direkt anahtarı alıp silmişsiniz maalesef uygulamayı :( bunun geri dönüşü var mı bilmiyorum ama araştıracağım.
calculus07

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Batman
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
hocam çok saolun valla billaha moralim sıfır

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Batman
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

talhaunsal adlı üyeden alıntı

Authenticator taşıma için https://support.google.com/accounts/troubleshooter/4430955?hl=tr#ts=4430956 buradaki anlatıma bakın hocam siz direkt anahtarı alıp silmişsiniz maalesef uygulamayı :( bunun geri dönüşü var mı bilmiyorum ama araştıracağım.

hocam çok saolun valla billaha moralim sıfır

TNT TNT Aforizmalar... Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 786
  • Beğeniler 7 / 249
  • Ticaret 44, (%100)
talhaunsal hocam gösterdiğiniz şekilde yaptım fakat yine sorun devam ediyor. saati de geri aldım yine aynı giriş yapamıyorum.

Şifre yenileme gönderiyorum hani belki düzelir diye şifreyi yeniliyorum ama yine sorun yine sorun

skype adresiniz varmı bi yardımcı olsanız

CAPOEIRA CAPOEIRA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
bir türlü giermiyordum neden diye yırtınıyordum teşekkkürler

• Üyelik 19.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Batman
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için çözümü paylaşıyorum paylaşcağım linkten yada diğer sitelerin support ticket bölümünden bu yazacaklarımı yaptığınızda 2 saat için düzeltiyorlar

İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı Sıfırlama

2FA'sını sıfırlamaya ihtiyaç duyan herkes için bir destek bileti açmanız gerekecek. Zaten sahibiyseniz, lütfen aşağıdakileri de ona ekleyin:

1) Kimlik kartınızın veya pasaportunuzun önünü, kişisel bilgileri açıkça görülebilecek şekilde öne koyun.

2) Kimlik belgesinin arkasındaki resim. Pasaport kullanıyorsanız, kapağın resmini ekleyin.

3) Kimlik kartınızın ön yüzü açıkça görülebilen, isteğinizi ("Reset 2FA") dahil olmak üzere, elinizde yazılmış bir not üzerinde geçerli tarih / zamanı içeren kendinize ait bir resim.

Bunu tamamladıktan sonra, mümkün olan en kısa sürede 2FA'nızı sıfırlayacağız. Sıfırlandıktan sonra, 48 saat boyunca çekilmez olursunuz. Bu, hesabınızın güvenliği içindir.

https://support.binance.com/hc/en-us/requests/new
talhaunsal Hasan919 kayacan6737

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 7 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

calculus07 adlı üyeden alıntı

arkadaşlar benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için çözümü paylaşıyorum paylaşcağım linkten yada diğer sitelerin support ticket bölümünden bu yazacaklarımı yaptığınızda 2 saat için düzeltiyorlar

İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı Sıfırlama

2FA'sını sıfırlamaya ihtiyaç duyan herkes için bir destek bileti açmanız gerekecek. Zaten sahibiyseniz, lütfen aşağıdakileri de ona ekleyin:

1) Kimlik kartınızın veya pasaportunuzun önünü, kişisel bilgileri açıkça görülebilecek şekilde öne koyun.

2) Kimlik belgesinin arkasındaki resim. Pasaport kullanıyorsanız, kapağın resmini ekleyin.

3) Kimlik kartınızın ön yüzü açıkça görülebilen, isteğinizi ("Reset 2FA") dahil olmak üzere, elinizde yazılmış bir not üzerinde geçerli tarih / zamanı içeren kendinize ait bir resim.

Bunu tamamladıktan sonra, mümkün olan en kısa sürede 2FA'nızı sıfırlayacağız. Sıfırlandıktan sonra, 48 saat boyunca çekilmez olursunuz. Bu, hesabınızın güvenliği içindir.

https://support.binance.com/hc/en-us/requests/new

Hocam çözmüşsünüz :) sevindim.

Kadiraksoy Kadiraksoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, bana da lütfen yardım edin dün akşam paribu dan binance para yatırdım tekrardan geri çekmek istedim ama google authentication aktif olmuyor cep telefonundan olmuyor para mı nasıl geri alabilirim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al