wmaraci reklam

Binance Authenticator Sorunu Çözümü

24 Mesajlar 26.110 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kadiraksoy Kadiraksoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hesabı da dondurdum para mı geri alabilir miyim yardım edebilir misiniz

wmaraci
reklam

talhaunsal talhaunsal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 7 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Kadiraksoy adlı üyeden alıntı

Merhabalar, bana da lütfen yardım edin dün akşam paribu dan binance para yatırdım tekrardan geri çekmek istedim ama google authentication aktif olmuyor cep telefonundan olmuyor para mı nasıl geri alabilirim

Merhaba. Telefonunuzun işletim sistemi Android mi iOS mu hocam?

• Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Android hesabı aktif ettirdim 48 saat sonra para çekeceğini söylediler nasıl çekecem onu bilmiyorum

• Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 7 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Kadiraksoy adlı üyeden alıntı

Android hesabı aktif ettirdim 48 saat sonra para çekeceğini söylediler nasıl çekecem onu bilmiyorum

Bu konuda anlattım hocam nasıl çekim yapıldığını: https://wmaraci.com/forum/coinler/altcoinler-nasil-satilir-tlye-nasil-cevirilir-binance-uzerinden-adim-adim-fotografli-anlatim-475703.html

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Tamam sağolun şimdi böyle bir şey var ben paribu dan binance para gönderirken sıkıntı çıkmadı orda sorun yok şimdi ben binance hesabını telefondan açtım google auth açmadım ondan dolayı para çekemiyordum küçük çaplı bir panik yaşadım:) haliyle hesabı dondurdum şuan aktif ama p.tesi günü para çekebileceğimi söylediler şimdi p.tesi günü binance bilgisayardan mı binance yi açıp 2fa yı etkinleştire bilirim bu konu da yardım ederseniz sevinirim iyi akşamlar

Gchnzr Gchnzr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satınalma Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar.
yazılanların hepsini okudum.
Denedim, ancak telefondan ya da laptopta Chrome’un extrnsion’ıyla Google Auth’tan gelen 6 digit hiç bir şekilde kabul edilmiyor. 1 saat geri aldım, backup kare kodumu sürekli okuttum vs.. yok.. hiç bir şekilde giremiyorum.. 10’a yakın mail attım 1 haftadır cevap yok doğal olarak. 4 haneli dolarım şu an kaldı ve be alabiliyorum ne satabiliyorum. Sorunum 2FA Failed. Başka da bişi değil. Laptoptan kayıt yaptım ilk, cepten de google auth yapmıştım. 1 gün sonra sistem attı laptoptan beni, kendim log out olmadım. Şimdi de şifremi kabul ediyor, Google Auth’ta 2FA Failed diyor. Yardım edebilecek olan var mıdır :/

• Üyelik 13.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 7 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Gchnzr adlı üyeden alıntı

Merhabalar.
yazılanların hepsini okudum.
Denedim, ancak telefondan ya da laptopta Chrome’un extrnsion’ıyla Google Auth’tan gelen 6 digit hiç bir şekilde kabul edilmiyor. 1 saat geri aldım, backup kare kodumu sürekli okuttum vs.. yok.. hiç bir şekilde giremiyorum.. 10’a yakın mail attım 1 haftadır cevap yok doğal olarak. 4 haneli dolarım şu an kaldı ve be alabiliyorum ne satabiliyorum. Sorunum 2FA Failed. Başka da bişi değil. Laptoptan kayıt yaptım ilk, cepten de google auth yapmıştım. 1 gün sonra sistem attı laptoptan beni, kendim log out olmadım. Şimdi de şifremi kabul ediyor, Google Auth’ta 2FA Failed diyor. Yardım edebilecek olan var mıdır :/

Merhaba hocam, calculus07 adlı arkadaş 2FA sıfırlama sorununu bu şekilde çözmüştü, bu adımları uygular mısınız?

İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı Sıfırlama

2FA'sını sıfırlamaya ihtiyaç duyan herkes için bir destek bileti açmanız gerekecek. Zaten sahibiyseniz, lütfen aşağıdakileri de ona ekleyin:

1) Kimlik kartınızın veya pasaportunuzun önünü, kişisel bilgileri açıkça görülebilecek şekilde öne koyun.

2) Kimlik belgesinin arkasındaki resim. Pasaport kullanıyorsanız, kapağın resmini ekleyin.

3) Kimlik kartınızın ön yüzü açıkça görülebilen, isteğinizi ("Reset 2FA") dahil olmak üzere, elinizde yazılmış bir not üzerinde geçerli tarih / zamanı içeren kendinize ait bir resim.

Bunu tamamladıktan sonra, mümkün olan en kısa sürede 2FA'nızı sıfırlayacağız. Sıfırlandıktan sonra, 48 saat boyunca çekilmez olursunuz. Bu, hesabınızın güvenliği içindir.

https://support.binance.com/hc/en-us/requests/new

aximoody aximoody WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yok
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
aynı problem bende de var ticket açıyorum istenilenleri yapıyorum fakat dönüş yapmıyorar.

34numara 34numara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
Sistem biraz değişmiş

https://support.binance.com/hc/en-us/articles/115003585911 Burada anlatıyor arkadaşlar

selo77 selo77 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ben submit ediyorum. Submit tuşu donup kalıyor ve ekranda herhangi bir işlem olmuyor. Başına gelen var mı acaba bu forumda?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al