wmaraci reklam

Bitcoin %35 Düştü Bu Çok Fena Sonumu Geliyor

35 Mesajlar 5.276 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

scopewm adlı üyeden alıntı

Neden büyük büyük konuşuyorsun görende seni cnn' e çıkan ekonomist sanacak, neye istinaden bu cümleyi kullandın anlamak istiyorum, Btc çıktıkça çıldıranlardan mısın yoksa düşünce ben balon demiştim diyenlerden mi? Btc'yi boşverde mobil app yaptığını söylemişsin hiç mi blockchainin hatırı yok ? veya bu yapının kapatalizmi bitirecek bir vizyonu olduğunu göremiyormusun ? Yani şunu şurda yazarak popüler mi olmak istiyorsun , yoksa insanların adama bak be ne güzel şeyler yazmış demesinimi istiyorsun? ama içinde böyle haset var düşsün bitsin ben kazanamıyom kimse kazanmasın lanet olsun blockchaine mi diyorsun, Yazma Amacını analiz ve tahmin edemiyorum sağlıklı insan davranışı değil, lütfen anlamamda bana yardımcı ol.

Ben blockchain ile ilgili bir yorum yapmadım. Bitcoinin büyük sorunları var, şuan tüm dünya devletleri bitcoine savaş açmış durumdalar. (Vergi) Ayrıca bitcoinin para transfer sürecini kısaltması gerekiyordu fakat bunu beceremedi. 2 saatte paranın transfer olmasıda cabası, fakat diger kripto paralar bunu çözmüş görünüyor. Ayrıca her transferde kesilen komisyon da bu işin cabası, kripto para sonsuza kadar var olacak evet bunu ben de isterim ve destekliyorum, ama görünen o ki bu bitcoin olacak gibi durmuyor.

wmaraci
reklam

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
Mertkas benim bildiğim 79k ya çıktı maximum

Little things affect little minds.

Coldcraftings Coldcraftings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek C# , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 16 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Bitcoin ve çoğu coin için çoğu yabancı siteler şubat ayı zor geçecek diyordu.Düşmesi kesin gözüyle bakıyorlardı.Bide üstüne bazı ülkelerin bitcoin'e engel koyması var.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Bitcoinin diyer bir dusmesine sebep olabilecek sorunu ise elektrik harcamasini cok yapmasidir buda bir ulke icin onemli bir konudur benim gorusum yerini baska bir coin alacak bitcoin tamen olmez ama rabet az olur. Mesela bugun baska coinlarla gun icersinde 1000 dolar ile 100 dolar kazandim 1 haftadir bitcoin almiyorum birde bitfinex sitesine baslayinca dolarla birsuru coin alabiliyorsun.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Paratic Paratic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 163
  • Ticaret 0, (%0)
bitcoin için çok kritik bir süreç başladı.
şu an fiyat 8628.54 dolar.
eğer 10k'yı bir şekilde kırarsa önü açık ama zorlayıp kıramazsa bu sefer ikinci dibi aramaya çalışacaktır buda bir önceki dip fiyatından daha düşük olacaktır. yani 6k dolar seviyesi altı.
flatcast AhmetA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al