scopewm adlı üyeden alıntı

Neden büyük büyük konuşuyorsun görende seni cnn' e çıkan ekonomist sanacak, neye istinaden bu cümleyi kullandın anlamak istiyorum, Btc çıktıkça çıldıranlardan mısın yoksa düşünce ben balon demiştim diyenlerden mi? Btc'yi boşverde mobil app yaptığını söylemişsin hiç mi blockchainin hatırı yok ? veya bu yapının kapatalizmi bitirecek bir vizyonu olduğunu göremiyormusun ? Yani şunu şurda yazarak popüler mi olmak istiyorsun , yoksa insanların adama bak be ne güzel şeyler yazmış demesinimi istiyorsun? ama içinde böyle haset var düşsün bitsin ben kazanamıyom kimse kazanmasın lanet olsun blockchaine mi diyorsun, Yazma Amacını analiz ve tahmin edemiyorum sağlıklı insan davranışı değil, lütfen anlamamda bana yardımcı ol.

Ben blockchain ile ilgili bir yorum yapmadım. Bitcoinin büyük sorunları var, şuan tüm dünya devletleri bitcoine savaş açmış durumdalar. (Vergi) Ayrıca bitcoinin para transfer sürecini kısaltması gerekiyordu fakat bunu beceremedi. 2 saatte paranın transfer olmasıda cabası, fakat diger kripto paralar bunu çözmüş görünüyor. Ayrıca her transferde kesilen komisyon da bu işin cabası, kripto para sonsuza kadar var olacak evet bunu ben de isterim ve destekliyorum, ama görünen o ki bu bitcoin olacak gibi durmuyor.