wmaraci reklam

Bittürk Uyanıklığı

13 Mesajlar 1.889 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Live Live Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Entrepreneur / W. Dev.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 77 / 75
  • Ticaret 25, (%100)
Özellikle bazı türk borsaları ve Binance ETH çekimlerinde 30 TL'ye ulaşan fahiş komisyonlar uygulayabiliyor. Düşük çekim komisyonlu yerli borsa olarak BTCTurk yabancı borsa olarak Bittrex'i önerebilirim.

wmaraci
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Bitturk e bende geçtim. Bende çok pişmanım. Haftalardır sistemleri çalışmıyor.

Değerli Bitturk Kullanıcıları,

Biliyorsunuz ki tüm dünya genelinde kripto para dünyasına ilgi oldukça arttı. Büyük dev şirketler geçici olarak servis sağlayamadı ve bazı blockchain altyapıları hatalar verdi.

Bitturk olarak Türkiye'de en çok kripto para çeşitine servisi sağlayan borsa olarak bizler de yoğun günler geçiriyoruz. Üye sayımız va işlem hacimlerimiz hergün 2 kat artarak büyüdü.

Hızlı girdiğimiz bu sektörde sizlere uzun dönem daha iyi hizmet verebilmek için alım satım bölümümüzü 10 Ocak 2018 tarihine kadar kapsamlı bir bakıma alma kararı aldık. Bu tarihe kadar alım satım işlemleri yapılamayacaktır.

Son kontrolleri yaptıktan sonra, para çekme işlemleri başlamıştır. Bakiyelerinizi çekmeden önce açık emirlerinizi kaldırdığınızdan emin olunuz.

Ethereum çekimleri blockchain yoğunluğundan dolayı aksamalar yaşanıyor bu nedenle bir süre daha kapalı kalacaktır.

Türk lirası çekimleri manuel yapıldığı için yoğunluktan dolayı aksamalar olacaktır. Lütfen bu konuyla ilgili destek talebi açmayınız.

BITTURK A.Ş.

cagdaskorkmaz.com.tr

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)
hocam valla şu turk firmalarin uzak durucan ne varsa onlarda var. kimse kusura bakmasin ama banada gina geldi. illa bisey cikariolar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al