wmaraci reklam

Coinciler Mutlaka Okusun!

19 Mesajlar 2.579 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serdar38 serdar38 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1790
  • Beğeniler 481 / 391
  • Ticaret 36, (%100)
Hayaller Paris:)

wmaraci
reklam

johntitor37 johntitor37 dribbble.com/metehanozsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek UI / Visual Design, UX Design
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 174 / 209
  • Ticaret 4, (%100)
3 tane aldım. Hadi hayırlısı

If you think good design is expensive, you should look at the cost of bad design.

serdar38 serdar38 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1790
  • Beğeniler 481 / 391
  • Ticaret 36, (%100)
Aynı furya BTCP forkunda da olmuştu. İnsanlar fomo(fırsatı kaçırma korkusu) nun da etkisiyle ZCL'ye yüklenmiş(gerek mine gerek trade) ve sonun da birçok kişi(ben de dahil) zarara uğramıştı. 1-2 ay önceden ZCL alıp forka birkaç gün kala elinden çıkaranlar ceplerini doldurdu, elinden çıkarmayıp fork'u bekleyen insanların başına gelenleri sıralıyorum;

- 200-300 usd'den borsalara girmesini beklediğimiz BTCP iki borsada işlem görmeye başladı. O borsalar;
a- Kucoin: Fork'u 1:1 btc/btcp şeklinde destekledi yani 1 btc'si olan 1 btcp aldı, zcl işlem görmedi. Sadece Kucoin'de btc sahibi olanlar btcp'lerini yüksek fiyattan satma imkanı buldu.
b- Tradesatoshi(bence kötü borsalardan biri): Fork'u 1:1 zcl/btcp olarak destekledi, btcp 60 usd'den satışı başladı, site çöktü, kendine geldiğinde 1 btcp 40 usd idi.

- fork öncesinde 235 usd ye kadar yükselen ZCL forktan sonraki birkaç saat içinde sert düşüş yaşadı, borsalar çöktü ve olan o esnada satış yapamayan küçük yatırımcıya yani sana bana oldu. devamındaki 2-3 gün içinde de 10 usd ye kadar geriledi(çoğu yatırımcı bu sürede teknik sebeplerden ötürü zcl'lerini elinden çıkaramadı).

Özetle bu olaydan tek karlı çıkanlar, açgözlülük yapmayıp forktan önce zcl'den kaçanlar oldu. Bu sefer de aynı şeylerin olacağını öngörüyorum, zcl'ye ben de yükleneceğim ama satmak için fork'u beklemeyeceğim, anonymus mu nedir o da eksik olsun Ek olarak şu soruyu da sormak lazım.. 1 BTC si olan da 1 Anonymus alıyor 1 ZCL si olan da.. Sizce de biraz saçma değil mi?

ZCL'yi hem kazmış, hem bol miktarda trade'ini yapmış ve daha önceki forklarına dahil olmuş biri olarak nacizane görüşlerimi paylaşmak istedim. İlk defa fork'a dahil olacak arkadaşlara bir şeyler aktarabildiysem ne mutlu. Paylaştıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.. Saygılar

Not: Alıntıdır

lastpunch lastpunch WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
Son durum ne

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
14ten o zaman alanlar varsa şimdi 7ye satabilirsiniz 😁
sekosa07

kişi bu mesajı beğendi.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Kimseye tavsiye etmem bu coinlarin hicbiri yukselmez bu ise gireli 1 yili gecti tam zararim 4000 euros bos yere paranizi cope atmayin.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

sekosa07 sekosa07 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek elektrikçi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 10 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

flatcast adlı üyeden alıntı

Kimseye tavsiye etmem bu coinlarin hicbiri yukselmez bu ise gireli 1 yili gecti tam zararim 4000 euros bos yere paranizi cope atmayin.

hkccrn adlı üyeden alıntı

14ten o zaman alanlar varsa şimdi 7ye satabilirsiniz 😁

ya 1 ayda herkes eridi hala coini alabiliyorlar yatırım üretime olmalı boş iş bunlar boş.. adama geçen ay sen konuya vakıfmısın yazmış adam :D şimdi o arkadaşa ben olsam sen vakıfsında ne oldu derdim :)):laugh::laugh:

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
sekosa07

Cryptocurrency dünyasında milyonerde olabilir kuruş paranda kalmayabilir. Bu dünya farklı. Sen dipten alıp tepeden satarsan senden kralı yok. He ben aç gözlülük yaparım bu sahada yükselir çift vururum dersen elinde patlar anlamassin bile ne olduğunu.
serdar38 hocam guzelce anlatmış mevzuyu. Konuya vakifmisin dedim evet bu işten kârlı çıkanlar aldı yürüdü.. Bu yüzden vakifmisin dedim. Neyse Daha btc eth alıp satmayan kişilerin anlamamasi çok normal
sekosa07

kişi bu mesajı beğendi.

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)
İsim hiç güven vermiyor :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al