wmaraci reklam

Hangi Kripto Para Birimine Uzun Vadeli Yatırım Yapılmalıdır

19 Mesajlar 3.573 Okunma
wmaraci reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Tıpkı altın alıp saklamak gibi, hangi kripto para birimini böyle bir uzun vadeli yatırım için önerirsiniz? Sizce en çok güven veren ve gelecek vaadeden coin hangisi?

Sebepleriyle birlikte açıklarsanız sevinirim. Al-sat olayından bahsetmiyorum bu arada.
Teşekkürler.
egemetropol

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Hangisine yapılmalı bilmiyorum ama kesinlikle facebook a yapılmamalı dün geçen gün wikipedia facebook u bırakın dedi dün apple facebook u bırakın dedi instagram, facebook uzun süreli erişilemez oluyor zaman zaman gidişat iyi değil
egemetropol sworks

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
tolhur haklısınız Facebook ismi bana da güven vermiyor. Aynı şekilde Ripple'da almayı düşünmüyorum.

Bir ara Kripto paralar ile ilgilenirken Digibyte dikkatimi çekmişti önceden. Uzun süre sonra şimdi kontrol ettiğimde ise pek istenileni verememiş gibi duruyor Digibyte.

Tomochain'i bu aralar çok duymaya başladım. Aynı şekilde Bittorrent tam para birimi değil galiba ama en azından ismi sebebiyle bir güven veriyor. Ek olarak popüler coinlere de bakmaya başladım top 10 listesine yani...
egemetropol webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Takipteyim...

wmaraci
wmaraci

Kabardey60 Kabardey60 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 46 / 32
  • Ticaret 11, (%100)
Öncelike kimse ileride ne olacağını bilemez.Zamanında 10.000 BTC verip pizza alan kardeşimiz gibi umarım keyifli yemiştir. 😀.Ve yatırim konusunda kripto paralar aslında yatırim dan cok hayatımızı kolaylaştırıyor ama günümüz dünyası yatırıma döktü işi. Bu yüzden piyasada çok fazla coin var ve araştırma önemli bu konuda. Açıkçası insanlara ne kadar çok faydası dokunursa o kadar çok talebi artar ki.Btc zamanında ülkere uygulanan amborgalarada olsun kara borsada olsun malum savaşlar olsun birileri paralarını gizlemek istedi transferlerini ve fiyat arttı. Benim görüşüm sağlık alanında çıkan kripto paralara bakman olur .Sebebi belli zaten.
Diğer türlü ico dan girmek daha mantıklı artık çünkü piyasa baya kötü aslında şuan BTC yine sert dusucek tabi digerleride .Benim tavsiyem iyi araştır ve plan yap yoksa zarar edersin.
Umarım yardımcı olur.

bilisimciblog bilisimciblog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 141 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
Bazı kripto para çeşitleri ile ilgili bilgiler olan bu yazıyı incelemenizi öneririm.
https://www.teknokutu.com/kripto-crypto-para-nedir-cesitleri-nelerdir.html

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
bence ripple tam yatırımlık belirli aralıklarda gidip geliyor gecen senelerde hatirliyorum çok kısa bir süreliğine 10 tl civarlarında gezindi geri düştü çok kısa sürdü ama tekrar aynı şeyler yaşanacak gibi duruyor 458 adet XRP aldım beklemedeyim
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Voltaren 2017 Aralık ayında hatta doların bile şu ankinden oldukça düşük olduğu zamanlarda 0,6 dolardan Ripple almıştım. O sıralar oldukça popüler bir coin olmaya başlamıştı ve zaten bir ay geçmeden 4 dolara kadar yükselmişti. (Tabi yükseldiği rakamı tam hatırlamıyorum ama kısaca kat ve kat artmıştı.)

Sonrasında 2018 boyunca kripto paralarda büyük bir çöküş dönemi başladı ve Ripple oldukça düşük seviyeye geriledi. O sırada nakit ihtiyacı sebebiyle mecburen satmak zorunda kaldım. Eğer tekrar Ripple alırsam fiyatı arttığı an satmak isterim muhtemelen.

Bu yüzden daha çok uzun vadeli tıpkı altın gibi al-unut modunda bir kripto para arıyorum. 2018 boyunca büyük bir çöküş olduğu için kripto paraları neredeyse bir yıldır takip edemedim. Yatırım için araştırma yaptığım coinler ise daha çok para birimi gibi düşünülen coinler.

Örneğin Digibyte, hızlı, güvenli ve geliştiricileri sağlam. Farklı bir örnek olarak Binance coin oldukça iyi yerlere geldi veya Tomo chain bu aralar çok fazla adından söz ettiriyor tabii pek araştırma fırsatım olmadı. Bu tarz bir para birimi arıyorum. Hem mevcut potansiyeline tam olarak ulaşmamış hem de arkasındaki ekip ile güven veren bir proje varsa araştırmak isterim.

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Benim tavsiyem direkt bitcoin üstüne. Kripto paraların uzun bir sure en gözdesi btc olarak devam eder diye düşünüyorum.

Şu son 1 ay yakından takip ediyordum. Yanlış hatırlamıyorsam 6-7K $ civarlarında seyrederken 8K$a çıktı. Ertesi günü 9K$larda günü kapattı. Ertesi gün ise 12K$lara erişti.

Bir süre düşüşe geçti ve şuan halen 11K$ civarlarında. Birkaç sene bu değerlerin altında seyredip 12Kyıda geçeceğini düşünüyorum.

Diğer kripto paralar araç bitcoin, ripple gibi birkaç coin amaç gibi düşünüyorum. Ama her halükarda en gözde bitcoin. Biraz düşmesini bekleyip alıp unutabilirsiniz bence.. bende biraz birikim yapıp btc almayı düşünüyorum. 5 btc alıp bekletsem hic fena olmaz gibi
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

Kuvan Kuvan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 67 / 73
  • Ticaret 2, (%100)
Kripto para sektörü içerisinde yıllardan beri varım. Çok kazandım, çokta kaybettim. Hatalarımdan çıkardığım tek ders Altcoinlere yönelmek oldu. Altcoinlere asla ve asla yönelmeyiniz. Yatırım yapılacaksa bu sadece Bitcoin (BTC) olmalıdır.

Unutmayın, bu geminin sahibi Bitcoin'dir, diğer geri kalan coinler sadece mürettebatlardır. BTC çıkarsa hepsi yüzebilir, ama yine can simitleri Bitcoin olmak şartıyla.

Şuan tüm BTC'lerini geçen yaz satmış birisi olarak söylüyorum. KEŞKE satmamış olsaydım diyorum. Eğer sabırlıysanız, eğer ben bunu elimde tutarım diyorsanız kesinlikle Bitcoin alınız. Bundan asla pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Eğer bunu yazanda ne çok yazmış/saçmalamış diyecek olursanız kendimi hemen şöyle özetliyeyim, daha piyasada çıkmamış altcoin'ler varken, hatta forumda da görüyorum sürekli konu açıyorlar, isim vermiyeyim, işte daha onlar piyasada yokken, bizler Türkiye'ye "Airdrop" olayını tanıtan ekibin kurucularındanım. Binlerce kişiye para kazandırdık airdrop furyasıyla. Lakin artık piyasaya çıkan coinlerin %90'ı ponzi. Geri kalanlar ise suyun dışına kafasını çıkartamadan batıyorlar...

Merak ettiğiniz bir şey olursa sorun, cevaplarım.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al