wmaraci reklam

Warren Buffett’ın Kripto Para Yorumu: “Sonları Kötü Olacak”

33 Mesajlar 3.517 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

FurkanHisamioğlu adlı üyeden alıntı

ben de 2011 senesinden beridir içindeyim kripto paraların. evet amacının dışına çıkarıldıkları doğru ancak btc'yi borsadan çıkarmak cümlesini biraz daha açar mısınız*

Bu tamamen benim düşüncem
1.Ya btc yi 0 değerine inebilir yani nekadar 1usd=1btc
2.btc artik borsadan kaldırılır işlem görmez

wmaraci
reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

MRCBOX adlı üyeden alıntı

Bu tamamen benim düşüncem
1.Ya btc yi 0 değerine inebilir yani nekadar 1usd=1btc
2.btc artik borsadan kaldırılır işlem görmez

hocam o yüzden merkezsiz diyoruz ya işte. ancak bir borsa kendi sitesi üzerinden satışı durdurur mesela. bütün borsaların birlik olup bırakması zor iş. borsadan kaldırma işinin satoshi nakamoto tarafından verilen komutla olacağını söylüyorsanız zaten 21 milyon btc'nin 17 milyonu dolaşımda ve btc kazılabilen bir maden. o yüzden borsalar bıraksa da kişiler kendi arasında btc transferi ile alım satımını gerçekleşirebilirler. kaldı ki borsadan kaldırılmasının kaldırana da bir faydası dokunmaz zira ellerinde 8 milyar dolarlık rezerv var. borsadan kalksa ne yapacaklar onu?

.

BiTarla BiTarla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Gayrimenkul Alım Satım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Para söz konusu olunca ne diyoruz. Bir avuç zengin dünyayı elinde oynatıyor diyoruz. Büyük ailelerden falan bahsediyoruz (Rotschild vs.)

Blockchain teknolojisi muazzam bir teknoloji, bunu anlayıp kullanmaya mecburuz... Fakat bitcoinin geldiği noktaya bakıyorum. Özgürlük tamam fakat bitcoinde de paradaki gibi birilerinin tekelinde olduğunu görüyoruz. Şöyle ki birileri manipüle edebiliyor mu edebiliyor. Spekülasyona açık mı? Açık. Büyük çoğunluk bir kaç kişinin elinde mi? Evet elinde.
--
Warren Buffet bilgisayar kullanmıyor olabilir ama onun etrafındakilerin kalitesinde çevremiz var mı acaba? Bunu sormamız lazım, warren buffetın bilgisayar kullanıp kullanmaması çokta problem değil. Kullanmıyor diye amca bu işlerden anlamaz demek? bilemedim...

Sonun ne olacağı konusuna bakarsak, babaların cebi para gördüğü sürece pat diye ortadan kalkacak değil. Elbette daha yeni bir versiyona evrilebilir zamanla ya da daha ötesi çıkıp yıkabilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al