wmaraci reklam

Laptop Açıldıkdan sonra Kendini Kapatıyor Hatası

22 Mesajlar 3.711 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)
satılığa çıkardım konu lınkı
https://wmaraci.com/forum/genel-alisveris/satilik-hp-pvilion-dm4-i5-islemci-problemli-506715.html#post2896242
merhaba arkadaşlar laptop u açıyorum başlangıçda hata veıyor sonra açılıyor daha sonra bırden kendını kapatıyor resetleme yapmıyor.
Format atmışdım daha sonra ısınıyor dıye fan temılığını yaptırttım baktım boylle bır hata verıp açılmıyodu gttıgıdıyordan batarya sparış ettım açılıp kapanma sorunu devam edıyor ne yapmalıyım.

hp pavılıon dm 4 eskı bır laptop 6 gb ram 4gb ekran kartı vardı 1,6 sını goruyo acaba bılgısayrcımı bışı yaptı dıye konturol etmışdım açık kaldığı kısa sure ıçınde zar zor.
-----------
hpler ısınıyor muhabbetınden çok çözum onerısı sunabılırmısınz yaptım masrafa acıyorum satsam dahamı ıyı acaba

https://hizliresim.com/VrogQq

https://hizliresim.com/nOz5b1

https://hizliresim.com/vjkQaO

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....
wmaraci
reklam

appiah5454 appiah5454 Web ve Desktop Yazılımlar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web ve Masaüstü programlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 118 / 163
  • Ticaret 0, (%0)
Ciiuuv diye gidiyordur bana isi degerlerini atabilirmisin eger fan entegresinde problem varsa rpm ayar cekemiyosa isiniz birden 80 90 birden 50 40 gozukur buda kapanmalar yol acar. Birde besleme arizasi olabilir eger piliniz bitik degilse gucu adaptorden alirken adaptor yeterli guc veremezse pile doner pilde bitikse kapar. Arti olarak bir mosfet arizasi olabilir adim adim ilerlersek daha iyi olacaktir. Oncelikle isi degerleriniz nasil seyrediyor onun raporunu bizlere iletin lutfen ani dalgalanmalar varmi ?

Her Türlü Stabil Bot! | İnstagram, Twitter, Whatsapp ve daha fazlası için PM!

• Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)

appiah5454 adlı üyeden alıntı

Ciiuuv diye gidiyordur bana isi degerlerini atabilirmisin eger fan entegresinde problem varsa rpm ayar cekemiyosa isiniz birden 80 90 birden 50 40 gozukur buda kapanmalar yol acar. Birde besleme arizasi olabilir eger piliniz bitik degilse gucu adaptorden alirken adaptor yeterli guc veremezse pile doner pilde bitikse kapar. Arti olarak bir mosfet arizasi olabilir adim adim ilerlersek daha iyi olacaktir. Oncelikle isi degerleriniz nasil seyrediyor onun raporunu bizlere iletin lutfen ani dalgalanmalar varmi ?

hocam açıldığı gıbı kapanıyor değerlerı atamam malesef ılk açtım değererı gosterecek prg ındırecekdım kapandı ardından ıkı kez daha açmayı denedım bu sefer wın başlat gelmeden kapadı kendını

yenı batarya aldım sıfır

fan temızledıkden sonra gerı takdığı veya yanlış takdığı ıçın mı boyle kapatıyor kendını

• Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 118 / 163
  • Ticaret 0, (%0)
Bilgisayari bios ekranina sokun ve bekleyin bakalim kapanacakmi ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)
evet bıos ekranına gırdıkden sonrada kapadı kendını

• Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 118 / 163
  • Ticaret 0, (%0)
Yani aklima cidden ya fani temizleyen kisi ya fan bakirini tam oturtamadi arada bosluk kaldi bu hemen kapatir bilgisayari veya gercekten bir entegre arizasi var siz biraz bekleyin bilgisayar iyice sogusun daha sonra bir acin bakalim bu kapanma suresini gecerse buyuk ihtimal ilk tahminim ama yine hemen kapanirsa bir bios sifirlayabilirsiniz ekstra olarak suanlik aklima bunlar geliyor

• Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)

Yani aklima cidden ya fani temizleyen kisi ya fan bakirini tam oturtamadi arada bosluk kaldi bu hemen kapatir bilgisayari veya gercekten bir entegre arizasi var siz biraz bekleyin bilgisayar iyice sogusun daha sonra bir acin bakalim bu kapanma suresini gecerse buyuk ihtimal ilk tahminim ama yine hemen kapanirsa bir bios sifirlayabilirsiniz ekstra olarak suanlik aklima bunlar geliyor

hocam yardım destek ve onerılerınız ıçınteşekkurler
appiah5454

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)

merhaba bılgısayarcıya verdım 1 gun sonra salı gunu bılgısayar yıne kapanıyor tam bı şekılde yapmam ıçın sıfıralmam lazım dedı 90 tl nı alırım dedı bende 80 olmaz mı dedım salı 6 cıvarı dun tekrar aradım perşembe açmadı 6 gıbı aradı ana kart yandı dedı şok geçırdımresmen bu ansıl olur sıstemı sıfırlayarak ana kartmı yanar dedım oluyor ışde dedı şaka gıbı bugun polıse gıttım tuketıcı haklarına gıt dıyor orada fatura yoksa pek ış çıkartamazsın dıyor kor şşeytan azım oruçlu gıt azını yuzunu patlat dıyo boyle bışe olabılırmı sıfırlıcam ıçındekı bılgıelr gıdıcek denılen bılgısayarın ana kartı nasıl yanar laptop olduğu ıçın ekran kartıda gıttı ne yapmamı onerırsını bıde şok etkısıyle borcum nekadar dedım adam borcun ç.ok konuşuruz demışdı bugun ıçın akıl verın

tearaway45 tearaway45 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Helpdesk uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 64 / 64
  • Ticaret 33, (%94)
Kardeşim bizde öyle bir durum olduğunda değişim yapıyoruz cihazın ana kartında sorun var muhtemelen.

• Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)

tearaway45 adlı üyeden alıntı

Kardeşim bizde öyle bir durum olduğunda değişim yapıyoruz cihazın ana kartında sorun var muhtemelen.

şuan aldım açtım bılgısayarı hocam 30 dakkadaır jarzda çalışıyo anlamadığım tek nokda galıba ekran kartı yanmış kendısı bı şekılde çalışıyo ekran çözunurluluğunu 800*600 duşurdum bılgısayaarcı format atmış lakın ağa bağlanamıyorum kablu yaptım şıfre vekullnıcı adını vermedı ***** ış yerının benm telefonuda gormuyor wıfı yı ben hıç açılmıcak sandım açılıyor satılığa çıkarıcam bılgısayarcı harıcı ekran kartı takılamıyor demışdı bılgısayarcı bakalım alıcı çıkacak mı hoş bılgısayr açılmıyoda demışdı ama ekran çözunurluluğunu duşurunce çalışdı demekkı ekran kartı yandıkdan sonra hıç açmadı guleyımmı ağlayayımmı bılemedım gıttı eskı meskı ekran kartı 4gb dı sanırım anakarta gomulu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al