wmaraci reklam

Sitelerimiz için yorum dayanışma sistemi projesi

16 Mesajlar 1.214 Okunma
wmaraci reklam

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
Merhaba arkadaşlar.
Son zamanlarda insanlara faydalı olabilecek 2 adet proje ürettim. 3. olarak insanların üye olup, yorum havuzundaki sitelere girip yorum bırakabilecekleri bir platform yazmak istiyorum siz ce nasıl olur ?

Sizin fikir olarak katkılarınıza ihtiyacım var. Ben çalışma prensibini yazayım siz inceleyin ve gerekli gördüğünüz eklemeleri lütfen konu altından ya da PM ile bana bildirin.

* Üye olup, giriş yapıyorsun.

* Yorum havuzunda sadece puanı olan üyelerin siteleri görüntülenir.

* Yorum kazanmak için aktif olarak havuzdaki linklere girip yorum yapman gerekir.

* Sitenize yapılan her yorum, bakiyenizden -1 olarak otomatik düşer.

* Yorum yaptıktan sonra " Yorum yaptığımı sahibine bildir " butonuna basarsınız ve o kişiye eposta ile bildirim gider aynı zamanda " Gelen Yorumlar " sekmesinde sitesine kim ne yorum yapmış görüntüler.

* Bu görüntülenme sonrasında kişi eğer yorumu görüp onaylar ise " Yorum yapan üyeye +1 puanı aktar " butonuna basar ve yorumu yapan kişinin puanı +1 olarak güncellenir.

* Yorum havuzunda sitenizin olması için daima aktif kalmanız ve bakiyenizin olması gerekir.

* Yorum havuzundaki hiç bir linke doğrudan erişim olmaz, örneğin bu şekilde Google'de aratmış gibi legal yollardan girilmesi sağlanır.

* Sitenize yapılan tüm yorumları listeleyebilir, detaylı istatistiklerini görebilirsiniz.
* Üye hangi sitesine, hangi linkine yorum almak istiyorsa anlık olarak profilinden bu linki güncelleyebilir.

Benim düşüncem bu şekilde, hem bot olarak değil doğrudan legal yollar ile sitenize yorum kazandırırsınız hemde seo açısından illaki faydası olacaktır.

Fikirlerinizi bekliyorum, teşekkürler ;)

Gelişmeler :
22.03.2017 tarihi ve 23.03.2017 tarihleri arasında projeyi kodlamaya başladım ve şu anda %80 tamamlandı.

Sistemi beta olarak yayına alacağım ve bu süreçte test edebilmem için bana biraz vakit ayırabilecek arkadaşlar arıyorum.

Beta sürecini test edip bana geri bildirim verebilecek arkadaşlar lütfen skype adresimi ekleyin.

Destekleriniz için çok teşekkür ederim..
SuatGulten oguzhan46 70826

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

umutali umutali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 1251
  • Beğeniler 145 / 220
  • Ticaret 32, (%100)
yaparsanız güzel olur takipteyim!
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
Merhaba hocam, güzel proje gerçekten. Her türlü kazanç olacak bir sistem gibi düşünebiliriz. Karşılıklı büyüme. Güzel şeyler için el ele vermek gerekiyor. Bu projenin artık hayata geçmesi gerekiyor güzel bir şekilde plan projenizi yapmışsınız hocam dilinize sağlık diyeyim şimdilik proje hayata geçirdiğinizde elinize sağlık yazıp kullanmaya başlayacağım bundan emin olabilirsiniz :)
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

ishana ishana Su akar yolunu bulur. Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad İ** N**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 104 / 107
  • Ticaret 0, (%0)
yorumgetir.com var incelediniz mi
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

Bu devirde en zor erdem insan olmaktır.
Keyifle.Net - Keyfine Göre Takıl
wmaraci
wmaraci

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
bence gerek yok, zaman kaybı olabilir.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

biruikiaa adlı üyeden alıntı

yaparsanız güzel olur takipteyim!

SuatGülten adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam, güzel proje gerçekten. Her türlü kazanç olacak bir sistem gibi düşünebiliriz. Karşılıklı büyüme. Güzel şeyler için el ele vermek gerekiyor. Bu projenin artık hayata geçmesi gerekiyor güzel bir şekilde plan projenizi yapmışsınız hocam dilinize sağlık diyeyim şimdilik proje hayata geçirdiğinizde elinize sağlık yazıp kullanmaya başlayacağım bundan emin olabilirsiniz :)

Destekleriniz için teşekkürler..

ishana adlı üyeden alıntı

yorumgetir.com var incelediniz mi

Evet yaklaşık 1 ay önce inceledim fakat, kişi yorum yaptı mı yapmadı mı bunu bilemiyoruz sistem otomatik olarak puan veriyor. Ben dünyada bir ilke imza atmaya çalışmıyorum. Sadece daha pratik, daha işlevsel ve gerçekten işe yarayan projeleri yapmaya çalışıyorum.

Ben bunun önüne geçmeyi düşündüm ve sitelere bağlantıları doğrudan veriyor ben ise google üzerinden arama yapmış görüntüsü vermeyi planlıyorum.

cagman adlı üyeden alıntı

bence gerek yok, zaman kaybı olabilir.

Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim, zaman kaybı sebeplerinide maddelerseniz benim açımdan daha güzel bir görüş olabilir.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial

antidetron antidetron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad x** x**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 45 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
Güzel projeye benziyor.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

oguzhan46 oguzhan46 Herşeyden önce adam al Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgi İşlem - Web Tasarım -Seo
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 33 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
GokhanKara Projenizin başarılı olacağına inanıyorum , çok güzel bir fikir artık google sadece web site içine bakmıyor site google haritalara ekli mi çalışma saatleri açık olduğu günler v.s Google + gerçekten web sitelerine çok faydası var , projeniz mantıklı ve güzel bir fikir , Yorum havuzuna ek olarak , her kullanıcı kaç tane yorum yaptıysa o kadar yorum alabilsin , bu sayede döngü olmuş olur ve kullanıcılar yorum almak için dediğiniz gibi yorum bakiyesi bulundurmak zorunda olacak .
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

Dürüstlük pahalı bir mülktür ucuz insanlarda bulunmaz

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

oguzhan46 adlı üyeden alıntı

GokhanKara Projenizin başarılı olacağına inanıyorum , çok güzel bir fikir artık google sadece web site içine bakmıyor site google haritalara ekli mi çalışma saatleri açık olduğu günler v.s Google + gerçekten web sitelerine çok faydası var , projeniz mantıklı ve güzel bir fikir , Yorum havuzuna ek olarak , her kullanıcı kaç tane yorum yaptıysa o kadar yorum alabilsin , bu sayede döngü olmuş olur ve kullanıcılar yorum almak için dediğiniz gibi yorum bakiyesi bulundurmak zorunda olacak .

Yorum için teşekkürler, her kullanıcı yorum yaptığı vakit * Sitesine yorum yapılan kişi ortalama 3 saat içerisinde panele girip ( xx üye yorum yapmış +1 puan aktar ) butonuna basmaz ise yazacağım robot, bu işlemi otomatik olarak gerçekleştirecek.

3 Saat içerisinde onaylanmayan +1 bakiyeler otomatik olarak onaylanmış olacak. Şayet kişi yorum yapmadan bildirim gönderdiysede -5 puan olarak bakiyesinden sizin şikayet etmeniz durumunda düşülecek.

antidetron adlı üyeden alıntı

Güzel projeye benziyor.

Teşekkür ederim, fikir verebilirseniz daha makbule geçer :)

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba,

Takipte olduğum az kişiden birisiniz, öncelikle çalışmalarınızı takdir ettiğimi söylemek istedim.

''Yorum havuzunda sitenizin olması için daima aktif kalmanız''

Daima aktif kalma durumunu nasıl gerçekleştirecekler, ben o kısma takıldım açıkçası:)

Kolay gelsin.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al