wmaraci reklam

Siteme ortak arıyorum

27 Mesajlar 2.411 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mertekin34 mertekin34 Beşiktaş Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Fotoğrafçı, Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 98 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

İnsanları rencide etmekten kaçınan biri olarak bu konudan uzaklasiyorum. Yanlış anlama sakin ben laf anlamayana kendimi ifade edemediğimden ötürü uzaklaşıyorum ;) Ayrıca USLUP bir insanın karakterini ifade eder.

Hocam sen bana bir soru sormadın mı? Ne dedin kendi sitene koyar mısın dedin dimi? Ben de sana cevap verdim aç koyucam koymazsam namerttim dedim. Yalansa yalan de. Üslup konusuna gelecek olursak site kurallarına aykırı hiç bir şey demedim, eğer üslup olarak "Yeni Yetme" kelimesini kastediyorsan o kelime argo değildir, TDK'da tanımı mevcuttur. Detay için aşağıdaki görsele bakabilirsiniz. Ayrıca konuya benle dalga geçme amaçlı yorum atıp yazdığının sonuna (Nokta) yazarak üslup kurallarını aşan sen olmuyorsun da ben mi oluyorum?

Ek Olarak:

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

İnsanları rencide etmekten kaçınan biri olarak bu konudan uzaklasiyorum. Yanlış anlama sakin ben laf anlamayana kendimi ifade edemediğimden ötürü uzaklaşıyorum ;) Ayrıca USLUP bir insanın karakterini ifade eder.

Hocam sen bana bir soru sormadın mı? Ne dedin kendi sitene koyar mısın dedin dimi? Ben de sana cevap verdim aç koyucam koymazsam namerttim dedim. Yalansa yalan de. Üslup konusuna gelecek olursak site kurallarına aykırı hiç bir şey demedim, eğer üslup olarak "Yeni Yetme" kelimesini kastediyorsan o kelime argo değildir, TDK'da tanımı mevcuttur. Detay için aşağıdaki görsele bakabilirsiniz. Ayrıca konuya benle dalga geçme amaçlı yorum atıp yazdığının sonuna (Nokta) yazarak üslup kurallarını aşan sen olmuyorsun da ben mi oluyorum?

Ek Olarak:

mamoli7683 adlı üyeden alıntı

hocam neden böyle saldırıya geçiyorsunuz ki? Doğru düzgün neyin ne olduğunu söyleseniz hem daha kibar olur hemde karşıdakini rencide etmezsiniz. Sizin bu yaptığınız kendi konunuzu baltalamaktan başka birşey değil. Bu arada kimin yeni yetme kimin olmadığına neye göre karar veriyorsunuz? Forum bilgi alışverişi yapmak için oluşturulan bir platform değil mi? Soru sormak suç mu?

Ek Olarak: hocam neden böyle saldırıya geçiyorsunuz ki? Doğru düzgün neyin ne olduğunu söyleseniz hem daha kibar olur hemde karşıdakini rencide etmezsiniz. Sizin bu yaptığınız kendi konunuzu baltalamaktan başka birşey değil. Bu arada kimin yeni yetme kimin olmadığına neye göre karar veriyorsunuz? Forum bilgi alışverişi yapmak için oluşturulan bir platform değil mi? Soru sormak suç mu?

Kim saldırıya geçiyor hocam? Görmüyor musun adamların yaptıklarını. Biri gelmiş yok gülerler teklifine diyor biri gelmiş dalga geçerek çöp site açayım onu yapayım bunu yapayım. Ortak olmayacaksan ne hakla yorum atıyorsunki konuya? Neye göre karar verdiğimi söyleyecek olursak araştırmadan, bakmadan konu açmalarını görerek karar veriyorum. Soru sormak haşa suç değil ama aynı konuyu açınca konuyu kilitleyen modlara diyin o zaman soru sormak suç mu diye. Diyebilir misin? Yok...

wmaraci
reklam

snnsnnylmz snnsnnylmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
sitenizin adresini öğrenebilirmiyiz hem sizde aynı şekilde bir uygulama yapacak mısınız

• Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 98 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

snnsnnylmz adlı üyeden alıntı

sitenizin adresini öğrenebilirmiyiz hem sizde aynı şekilde bir uygulama yapacak mısınız

Tabi yapıcam kardeşim niye yapmayayım. Eğer siten mesela oyun üzerine ise bende sitemde oyun kategorisi açarım sana yönlendiririm. İkimizinde kazancı sayfa hiti olacak. Adam sende konuyu okurken senin adsense reklamlarına da tıklamış olacak.

MehmetTURK MehmetTURK Kronik Depresif Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 924
  • Beğeniler 219 / 226
  • Ticaret 24, (%100)
Konuyu rapor ediyorum.Arkadaş kendi konusunu kendisi baltalamış zaten.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)
harbi güleceğim yoktu :D

• Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 98 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

4411 adlı üyeden alıntı

Konuyu rapor ediyorum.Arkadaş kendi konusunu kendisi baltalamış zaten.

Forumun Rıza Baba'sısın herhalde? Rapor etmeye çok meraklıysan forumda tonlarca aynı konudan var hatırlatayım. Et bakalım raporunu, bende bir gün senin o şahane konularından birini ederim anlaşmış oluruz :) Konuma gülerek yorum yapan 3 adamın mesajına cevap verdim diye baltalamış oldum tabi, haklısın.

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
komik

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net

Proto52 Proto52 www.anildurgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 19 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
Pm alabilirmiyim.

TolgahanYilmaz TolgahanYilmaz Guts Over Fear 🚀 Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 21, (%100)
Hocam siz site ortaklıgını yanlış anlamışsınız.

• Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 98 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

Tolgahan Yilmaz adlı üyeden alıntı

Hocam siz site ortaklıgını yanlış anlamışsınız.

Siteyi yeniden açmıyorum ki yapılacak masrafların yarısını karşılayacak birini yani sizin tabirinizle doğru ortağı bulmak isteyeyim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al