wmaraci reklam

Siteme ortak arıyorum

27 Mesajlar 2.413 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KaanGundovan KaanGundovan Kaan Gündovan Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Özel Sektör / Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)
Yaşınız profilinizde yazmadığı için hocam diye hitap etmek istiyorum. Bu forumu görüldüğü üzere 2 yıldan fazladır kullanıyorum. Hemen hemen hergün girmişimdir. Bu tür konularla da çok karşılaştım. Ben 2 yıldan fazladır bu forumdayım ve hala WordPress hakkında pek şey bilmem. PHP az öğrendim, sorularımı sorarım. Bu işe yeni başlayanlar "12-13" yaşlarında başlamıyor. 20-25 yaşlarında başlayanlar var ve baba parasıda olmadığı için bir an önce hit kazanıp para kazanmak istiyorlar.

Bunu neden yazdım ? "Yeni Yetme" lafını kullandığınız için. Bu laf argo değil ama kullanmanızda hiç hoş değil.

Ayrıca burası bir forum. Siz ortak aramak için konu açabilir bende bu konuya girip "ortak nedir ?" diye sorabilirim. Böylece konu büyür ve birden fazla kişiye hitap eder.

Ayrıca burası bir forum. İnsanlar başkalarının haklarını gasp etmeden özgürce davranabilir ve fikirlerini sunabilirler.

Eğer siz, birisinin yorumundan rahatsız olduysanız "Sen sus yeni yetme !" veya benim anladığım kadarıyla "Sen sus veled !" tarzı konuşmalardan çok "Hocam - Dostum-Arkadaşım-Kardeşim - ... ben öyle düşünmüyorum. Bence bu sayede şöyle şöyle olur." demeniz daha doğru olacaktır.

Sizin konunuzu rapor etmeleri sadece sizin konunuzun kapanacağı anlamına gelir. En kötü yaptığınız hareketlerden de uyarı alabilirsiniz. Hemen böyle bir şeyde üyeyi uzaklaştırmazlar.

Eğer yazım hatası yaptıysam, rahatsız ettiysem affola. İyi forumlar.
Saygılar.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mertekin34 mertekin34 Beşiktaş Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Fotoğrafçı, Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 98 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Blogger bölümünün moderatörü bana pm ile ulaşabilir mi? İlk mesajım hariç tüm mesajların silinmesini istiyorum. Aynı konuyu webmaster genel bölümünde de açtım orada yorum yapan herkes düzgünce sende reklamımızı koyacak mısın ve sitenizi öğrenebilir miyim diye yorum attı hiç böyle şeyler yaşanmadı. Konuyla ilgilenecek olan moderatör arkadaşın adaletli olmasını rica ediyorum ve ilk sayfada yazdığım yazıya gülündüğünü görmesini istiyorum.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Aslanım sen kime kelime oyunu yapıyorsun? Yok tdk da mevcutmuş da bilmem ne. Biz bilmiyor muyuz senin o kelimeleri ne amaçla kullandığını? Ağzın iyi laf yapıyor ama boş konuşuyorsun.
Baktın konuya boyunca mesaj yağıyor gizlersin tabi bilgilerini.

• Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 98 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

İsa adlı üyeden alıntı

Aslanım sen kime kelime oyunu yapıyorsun? Yok tdk da mevcutmuş da bilmem ne. Biz bilmiyor muyuz senin o kelimeleri ne amaçla kullandığını? Ağzın iyi laf yapıyor ama boş konuşuyorsun.
Baktın konuya boyunca mesaj yağıyor gizlersin tabi bilgilerini.

Aslanım mı? Beyler görüyorsunuz değil mi? Ben ne bilgileri mi gizlemişim? Hakkında, doğum tarihi, internet sitesi ve meslek. Profilimi düzenledim diye bu konuma yorum yaptıkları için mi yaptığım anlamına geliyor. Bilgilerimi görmek istiyorsan açarım sorun değil, bilgilerimde yazanları güncelledim ayrıca ve görünürlülüğü arkadaşlarım yaptım. Görmek istiyorsan forumda arkadaş ekle. Ama gönlün rahat olsun diye eski ve yeni profil bilgilerimi de yazayım soru işareti kalmasın.

HAKKIMDA: Grafik tasarımcısı ve web masterım.
Meslek: Öğrenci
Doğum Tarihi: 19-05-1994

Güncellemeden sonraki bilgilerim

HAKKIMDA: Gümrük müşaviri, CEO
Meslek: Gümrük Müşaviri
Doğum tarihi aynı

Kimden neyi gizlemişim ben? Bak hocam geçen gün bana bir konumda yardımcı oldun sağolasın varolasın zor günümde yardım ettin ama ilk sayfada benle dalga geçmen yani teklife gülerler deyip aşağılaman hiç hoş değil. Mevzuyu uzatma istersen aynı forumda yüzyüze bakıyoruz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mbaydemir mbaydemir https://sapkalimi.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek WEBMASTER
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 168 / 128
  • Ticaret 6, (%100)
:D Hocam kusura bakma benim konumdan sonra yazılanlara baktım da haklı sensin. Hakkını helal et :) bu arada ben bu teklifi değerlendirebilirim pm atarsan görüşelim.

• Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 98 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

mamoli7683 adlı üyeden alıntı

:D Hocam kusura bakma benim konumdan sonra yazılanlara baktım da haklı sensin. Hakkını helal et :) bu arada ben bu teklifi değerlendirebilirim pm atarsan görüşelim.

En sevmediğim şey haklı çıkmaktır kardeşim sağolasın ince düşüncen için :) Helal olsun ne demek :) Teklif konusunu askıya aldım şu an, tekrar düşününce pm atacağımdan emin olabilirsin :)

mbaydemir mbaydemir https://sapkalimi.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek WEBMASTER
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 168 / 128
  • Ticaret 6, (%100)
;) eyvallah

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al