Sitemi Bumerang`a ekledim, gerisi tırt

20 Mesajlar 1.871 Okunma
smmexpress

halilyc halilyc labters.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web & Grafik ve iOS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)
Merhabalar arkadaşlar. Adsense den bir türlü onay alamayınca sinirlendim bende alternatiflerine yöneldim. Yerl, olduğu için bumerangı tercih ettim araştırmadan etmeden, adsense bir mantıkla çalışıyor zannettim fakat daha çok hit attırmaya yönelik bir projeymiş zannedersem. Kabul edileli 2-3 gün oldu hiç teklif vsde gelmedi. Ben nasıl reklam alıp yayınlayıp gelir elde edeceğim ? Adsense dışında en güzel gelir elde edebileceğim yöntem nedir, önerilerinizi bekliyorum :)

wmaraci
reklam

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Bekleyeceksin. Arada 6-15 lira arasın teklif gelir. En iyi alternatif siten kaliteli ise forumdan ilan açarak banner reklam almak bence.
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

haciabi haciabi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
gittigidiyor'u denediniz mi?

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

mühendis adlı üyeden alıntı

Bekleyeceksin. Arada 6-15 lira arasın teklif gelir. En iyi alternatif siten kaliteli ise forumdan ilan açarak banner reklam almak bence.

Teşekkürler hocam :) Kalite için ölçütleriniz nedir bilemem ama Türkiye`de kulvarımızda en iyisiyiz ve yakında reklamlarımız çıkacak, Acun ılıcalı bile bizim yamamızla fifa oynuyor. Yabancı forumlardan da ciddi trafik sağlıyoruz. En güzel tarafıda Trafiğin yarısından çoğu organik arama motoru aramaları. Önümüz çok açık günde Minimum +300 tekil hit alıyoruz dosya paylaşımları olduğu zaman binleri buluyor :) Sizce banner almak istesek sitemize haftalık veya aylık olarak ne kadar fiyat çekmeliyiz ?

haciabi adlı üyeden alıntı

gittigidiyor'u denediniz mi?

Hocam başvuralı 2. hafta olacak neredeyse hala bi cevap gelmedi, üyeliğiniz onay bekliyor diyor. Adsense bile 2 günde en kötü geri dönüş yapıyor nasıl iştir anlamadım ben.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)

halilyc adlı üyeden alıntı

Teşekkürler hocam :) Kalite için ölçütleriniz nedir bilemem ama Türkiye`de kulvarımızda en iyisiyiz ve yakında reklamlarımız çıkacak, Acun ılıcalı bile bizim yamamızla fifa oynuyor. Yabancı forumlardan da ciddi trafik sağlıyoruz. En güzel tarafıda Trafiğin yarısından çoğu organik arama motoru aramaları. Önümüz çok açık günde Minimum +300 tekil hit alıyoruz dosya paylaşımları olduğu zaman binleri buluyor :) Sizce banner almak istesek sitemize haftalık veya aylık olarak ne kadar fiyat çekmeliyiz ?

Hocam başvuralı 2. hafta olacak neredeyse hala bi cevap gelmedi, üyeliğiniz onay bekliyor diyor. Adsense bile 2 günde en kötü geri dönüş yapıyor nasıl iştir anlamadım ben.

Fiyatı kendin belirlersin ilanlara bakarak. Ancak satış yapabilirsin mantıklı fiyatlarla. Adsense neden olmuyor? İndirme olduğundan mı?
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

Fiyatı kendin belirlersin ilanlara bakarak. Ancak satış yapabilirsin mantıklı fiyatlarla. Adsense neden olmuyor? İndirme olduğundan mı?

Sağolun hocam bi araştıracağım :) Konu açtım adsense neden olmuyor diyede kimse ilgilenmedi hocam. Direkt Alıntı yapayım :) İndirme olunca adsense alamıyor muyuz ? :(

Merhabalar arkadaşlar. www.fifamods.com sitemi açalı 50 küsür gün oldu, günde yüzde %75`i google aramalarından olmak üzere minumum 250 tekil alıyorum bazı özel dosya paylaştığımız günlerde binleride görüyor. İçeriğimiz tamamen özgün, neredeyse birtane bile kopya içeriğimiz yoktur zannedersem ama yinede bir türlü adsenseden onay alamıyorum malesef. Alan adıma geçiş isteği talebinde bulunuyorum reklam yerleştirmek için ve sitemin headerine birtane reklam kodunu yerleştiriyorum hatta reklamda çıkıyor yani gözüküyor, fakat onay gelmiyor. Acaba sayfanın heryerine birsürü reklam koymuyorum diye mi onay alamıyorum. Bana gönderdikleri metinde yetersiz hit ve içerikten bahsediyor ama kel alaka gerçektende.

• Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Yetersiz hit olamaz da yetersiz içerik der. Sen bir kaç kez daha başvur sanırım 3. veya 5. kez başvurmada manuel olarak bakıyorlar.

Maalesef forumda çoğu kendine yarayanlara bakıyor. Bende konu açtım yorum kısmı çökük duruyor diye cevap yazan yok. Ama yardım ,çn bir mesaj atınca herkes PM atıyor :)
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)

Yetersiz hit olamaz da yetersiz içerik der. Sen bir kaç kez daha başvur sanırım 3. veya 5. kez başvurmada manuel olarak bakıyorlar.

Maalesef forumda çoğu kendine yarayanlara bakıyor. Bende konu açtım yorum kısmı çökük duruyor diye cevap yazan yok. Ama yardım ,çn bir mesaj atınca herkes PM atıyor :)

Çok haklısınız valla hocam :) Bence yetersiz içerik işide değil hocam, sitemde etiketler dışında makale harici sayfa yok neredeyse 6k web 1.5k da görsel indexim var. Blogumuzda 1,5 ayda yazılmış 88 tamamen özgün makale var, forumda yine tamamen özgün 99 konu mevcut. İçeriğimizi diğer siteler gibi alakasız konular ile şişirmedik tamamen fifa15 alakalı içeriktir hepsi. Acaba bu indirme mevzusundan bahsettiniz onun bir olumsuz etkisi olabilir mi hocam ?

• Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)

halilyc adlı üyeden alıntı

Çok haklısınız valla hocam :) Bence yetersiz içerik işide değil hocam, sitemde etiketler dışında makale harici sayfa yok neredeyse 6k web 1.5k da görsel indexim var. Blogumuzda 1,5 ayda yazılmış 88 tamamen özgün makale var, forumda yine tamamen özgün 99 konu mevcut. İçeriğimizi diğer siteler gibi alakasız konular ile şişirmedik tamamen fifa15 alakalı içeriktir hepsi. Acaba bu indirme mevzusundan bahsettiniz onun bir olumsuz etkisi olabilir mi hocam ?

O da olabilir ama Google botları anasayfada çok yazı görmek istiyor diye biliyorum. Başvurun siz zararı olmaz :)
halilyc

kişi bu mesajı beğendi.

haciabi haciabi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
muhtemelen download linklerinden dolayı onaylanmıyor. çünkü senin sitenden daha az hitli(hatta 1-2 ziyaretçili) ve daha az konulu bir site ile onay almıştım ben.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al