mühendis adlı üyeden alıntı

Fiyatı kendin belirlersin ilanlara bakarak. Ancak satış yapabilirsin mantıklı fiyatlarla. Adsense neden olmuyor? İndirme olduğundan mı?

Sağolun hocam bi araştıracağım :) Konu açtım adsense neden olmuyor diyede kimse ilgilenmedi hocam. Direkt Alıntı yapayım :) İndirme olunca adsense alamıyor muyuz ? :(

Merhabalar arkadaşlar. www.fifamods.com sitemi açalı 50 küsür gün oldu, günde yüzde %75`i google aramalarından olmak üzere minumum 250 tekil alıyorum bazı özel dosya paylaştığımız günlerde binleride görüyor. İçeriğimiz tamamen özgün, neredeyse birtane bile kopya içeriğimiz yoktur zannedersem ama yinede bir türlü adsenseden onay alamıyorum malesef. Alan adıma geçiş isteği talebinde bulunuyorum reklam yerleştirmek için ve sitemin headerine birtane reklam kodunu yerleştiriyorum hatta reklamda çıkıyor yani gözüküyor, fakat onay gelmiyor. Acaba sayfanın heryerine birsürü reklam koymuyorum diye mi onay alamıyorum. Bana gönderdikleri metinde yetersiz hit ve içerikten bahsediyor ama kel alaka gerçektende.