wmaraci reklam

Sponsor arıyorum wisless.com için.Detay içeride

12 Mesajlar 1.549 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

namelesshero namelesshero WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Kamu Kurumu Bilgi İşlem Uzman
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

gokhancava adlı üyeden alıntı

levitt beyin cevabını zaten kendisine mesaj olarak ilettim fakat namelesshero adlı kişiye herhangi bir cevap atmadım burdan genel bir cevap atabilirim ben bot kullanmıyorum. eğer sitemde bot kullandığımı idda ediyorsanız emeğe hakaret ediyorsunuzdur benim gözümde. ben bütün yaz ımı verdim bu siteye. fikir üretmek kolay değildir karalamak kadar. başkada cevap vermicem sadece ciddi olan insanlar ile sponsorluk hakkında konuşabilirim sponsora ihtiyacım var çünkü ben bir öğrenciyim. bütçem belli eğer bir sponsor bulursam güzel fikirlerim ve ideallerim var bunları gerçekleştircem bulamazsam bu şekilde devam edicem. iyi geceler :)

o zaman sana bir teklifte bulunayım bana android üzerinden bir yazılım yap kendi sitem ile veri tabanım ile bağlantılı ciddi.

wmaraci
reklam

gokhancava gokhancava WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

namelesshero adlı üyeden alıntı

o zaman sana bir teklifte bulunayım bana android üzerinden bir yazılım yap kendi sitem ile veri tabanım ile bağlantılı ciddi.

teklifiniz için teşekkür ederim ama ben buraya sponsor bulmak için geldim iş almak için değil. şu aralar uğraşabilcek pek vaktim yok ekstra bir iş için. yinede teşekkür ederim
namelesshero

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al