wmaraci reklam

Sponsor arıyorum wisless.com için.Detay içeride

12 Mesajlar 1.550 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

gokhancava gokhancava WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle merhaba herkese.Sitenin tam linki http://www.wisless.com .
Bugün websitemin 6. günüdür ve hitler hiçte fena değildir. Sitem bir sosyalmedya sitesidir.
E peki diyeceksiniz ki bu siteyi facebook twitter gibi devlerden ayıran nedir???

Hemen anlatabilirim;

İlk olarak sitenin sistemi facebooka hiç benzemiyor twitter a biraz benziyor ama amaçları %100 farklı.
Sistem mekanların reklamlarını alıyor.İnsanlara sunuyor ve insanlarda orda gördükleri mekanlara gidiyorlar ya da o mekanın ismini gördükleri için kendilerinde o mekana karşı bir aşina oluşuyor bu da reklamın amacıdır zaten.

Site genel olarak bakarsanız yalnız insanlara hitap ediyor ve o mekanlara insanlar başına "#" koymak suretiyle wiss adını verdiğim bir yorum+isteğe bağlı fotoğraf gönderiyorlar.
Fakat fotoğrafı bilgisayarından istediği fotoğrafı yükleyemiyorda onun yerine site üzerinden, webcamı vasıtasıyla çekiyor.

Peki webcamı olmayanlar ne yapıcaklar??? webcamı olmayanlar sadece yorum atıcaklar ya da üyelere mesaj atıcaklar.

Ayrıca site sadece muhabbet amacıyla kullanılmıyor.Anasayfada bütün şehirlerin bütün wissleri bulunuyor ve anasayfada insanlar geyik muhabet çevirebiliyorlar ya da tanışıp konuşabiliyorlar.

Gelelim sponsor olursanız size faydalarına.Bana yapacağınız yardım ile sistemi kısa sürede hızlı bir şekilde kalkındırıcam.Sizin şirketinizin reklamını istediğini yerde istediğiniz süre bazlı koyabilirim.

Eğer sistemden etkilendiyseniz gerçekten yaratıcı bulduysanız ve hepsinden öncesi ciddi biriyseniz bana gokhancava@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz ya da 0537 466 07 67 no lu numaradan ulaşabilirsiniz

wmaraci
reklam

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)
Yalnız şu var. Geleneklerimizden örnek vermek gerekirse, parayı veren düdüğü çalar. :) Yani yatırımcı işin başına geçer. Sizin buradaki rolünüz ne olacak, onu merak ediyorum. Bir nevi sitenizi satmak istiyorsunuz.

• Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
hayır %50 satarım bu sistem dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir sistem bunu kendim yarattıysam sitenin dahada ilerlemesi için bana ihtiyaç elbetteki var %50 üstüde asla satış düşünmüyorum.

ucretliseo ucretliseo http://www.indirxl.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Hemşir
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 10, (%100)
%50 satmak bildiğin ortak aramak olur , siteyi satmayacaksın hocam yada ortak aramayacaksın sadece sponsor arayacaksın ve reklamını az da olsa yapacaksın , yoksa projen güzel kimseyi ortak etme sponsor elbet çıkar

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Seo adlı üyeden alıntı

%50 satmak bildiğin ortak aramak olur , siteyi satmayacaksın hocam yada ortak aramayacaksın sadece sponsor arayacaksın ve reklamını az da olsa yapacaksın , yoksa projen güzel kimseyi ortak etme sponsor elbet çıkar

peki sponsor nasıl bulabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz acaba?

ucretliseo ucretliseo http://www.indirxl.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Hemşir
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 10, (%100)

gokhancava adlı üyeden alıntı

peki sponsor nasıl bulabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz acaba?

Hocam işlerim sıkışık bu aralar birebir yardımcı olamam ancak Wmaracı gibi platformlarda projenizi detaylıca tanıtınız hocam , sponsor aradığınızı da belirtirsiniz elbet çıkacaktır. Mesela benim aklımda daha 6. gününde bu hiti bu tarz kapalı içerikli bir site nasıl yapar sorusu var bunun gibi soru işaretlerini cevaplayarak projenizin işe yaradığını ve geleceğinin olduğunu göstererek eminim ki sponsor bulabilirsiniz.

Darius Darius Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 41 / 13
  • Ticaret 6, (%100)
Site ziyaretçilerini botla çektiğini itiraf edersen sponsorun olabilirim.

namelesshero namelesshero WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Kamu Kurumu Bilgi İşlem Uzman
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
ne yazık ki bot hareketler bunlar :(

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

levitt adlı üyeden alıntı

Site ziyaretçilerini botla çektiğini itiraf edersen sponsorun olabilirim.

namelesshero adlı üyeden alıntı

ne yazık ki bot hareketler bunlar :(

Bu iddialara ne diyeceksin, vereceğin yanıtı merak ediyorum. :)

• Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Bu iddialara ne diyeceksin, vereceğin yanıtı merak ediyorum. :)

levitt beyin cevabını zaten kendisine mesaj olarak ilettim fakat namelesshero adlı kişiye herhangi bir cevap atmadım burdan genel bir cevap atabilirim ben bot kullanmıyorum. eğer sitemde bot kullandığımı idda ediyorsanız emeğe hakaret ediyorsunuzdur benim gözümde. ben bütün yaz ımı verdim bu siteye. fikir üretmek kolay değildir karalamak kadar. başkada cevap vermicem sadece ciddi olan insanlar ile sponsorluk hakkında konuşabilirim sponsora ihtiyacım var çünkü ben bir öğrenciyim. bütçem belli eğer bir sponsor bulursam güzel fikirlerim ve ideallerim var bunları gerçekleştircem bulamazsam bu şekilde devam edicem. iyi geceler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al