freelance iş ilanları

Tanıtım Yazılarınızı Ücretsiz Paylaşıyorum!!!

5 Mesajlar 738 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Herkese merhabalar dostlar. Sitem yaklaşıktam 6 gündür kapalıydı. Günlük 3 yazı girmem gereken bloğuma tam 18 makale borçlandım. Bu açığı kapatacağım elbette yarın 18 makale yazıp tamamını olması gerken günlere entegre edeceğim. Tabiki de bu makaleler çok faydalı olacak. Emin olabilirsiniz.

Ama konumuz bu değil. Sitemin açılması şerefine sitelerinizin kaç tane olursa olsun. Tanıtım yazılarını ücretsiz yayınlayacağım. Gerekirse 100 tane siteniz olsun ama yinede siteniz için sizlere bir alan ayıracağım.

Aranızdan bazıları belkide düşünecek kazancın ne kardeşim böyle bir şey yapıyorsun diye? Arkadaşlar sizler gibi dostlar kazanıyorum ben buraya sizin linkinizi koysam ne koymasam ne :) Önemli olan insanlık dostlar. Ben bunun peşindeyim :) Konuyu uzatmanın anlamı yok arkadaşlar WMAracı üyesi olanlar bana aşağıdaki profil linkimden bana pm atabilir. Olmayanlar ise tanıtım yazılarını txt olarak kayıt edip zip yapsınlar ve bir yere upload etsinler. Turbobit vs uğraşamam. drive falan yükleyin arkadaşlar :) bende indirip burada yayınlayayım.

Yazı Kaynağı:
http://tekkelime.net/tanitim-yazilarinizi-ucretsiz-paylasiyorum/

wmaraci
reklam

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Trangormad konu ile alakasız olacak fakat sitenizde kullandığınız o sidebar daki sosyal medya eklentisinin adı nedir hocam :) Bir kaç yerde de denk geldim çok beğenmiştim :)

sefacandemir.com.tr

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

ironsoft adlı üyeden alıntı

Trangormad konu ile alakasız olacak fakat sitenizde kullandığınız o sidebar daki sosyal medya eklentisinin adı nedir hocam :) Bir kaç yerde de denk geldim çok beğenmiştim :)

cidden konu ile alakasız oldu hocam yakında bunları bloğumda yazı oalrak anlatacağım hocam. Takipte kalın. (Visual Composer Eklentisi)

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Trangormad Visual Composer ile sidebar mı düzenlediniz :) Uzun zaman aradım meğer eskiden kullandığım bir eklenti imiş. Teşekkür ederim hocam bu arada h.o siteniz :)
60423

kişi bu mesajı beğendi.

sefacandemir.com.tr
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

ironsoft adlı üyeden alıntı

Trangormad Visual Composer ile sidebar mı düzenlediniz :) Uzun zaman aradım meğer eskiden kullandığım bir eklenti imiş. Teşekkür ederim hocam bu arada h.o siteniz :)

evet hocam siderbar değil hocam sidebarı kaldırdım sayfaya 3 layer ekledim en sağa siderbar görünümü verip o widgetları ekledim :)

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al