wmaraci reklam

Ücretsiz site tanıtımınıza izin veren kaliteli forumlar

25 Mesajlar 7.540 Okunma
wmaraci reklam

herbalist herbalist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek herbalist (bitkisel tedavi)
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad Z** M**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Adam yayınlamış işine gelen alsın gelmeyen sayfadan çıksın. Yani gerçekten bu tarz iyi niyete çomak sokan insanlara şaşırıyorum. Sıradışı gerçekten...
Emlakdanismani

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

herbalist adlı üyeden alıntı

Adam yayınlamış işine gelen alsın gelmeyen sayfadan çıksın. Yani gerçekten bu tarz iyi niyete çomak sokan insanlara şaşırıyorum. Sıradışı gerçekten...

Eleştiri olmazsa gelişim de olmaz.
Emlakdanismani

kişi bu mesajı beğendi.

Emlakdanismani Emlakdanismani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Bilişim ve İnternet
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 15 / 43
  • Ticaret 12, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Devri kapandı artık bu uygulamaların. Google habire güncelleme yapıyor. Biraz okuyun, araştırın.

bence devri kapanmadı gayet güzel verimler alabilirsiniz mantıklı çalışmalar yaptığınız takdirde

Kayseri emlak

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Bizim için devri kapandı. Bu işe yeni başlayanlar için ama hala önemli görünüyor olabilir.

wmaraci
wmaraci

emre57 emre57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 57 / 38
  • Ticaret 9, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Bizim için devri kapandı. Bu işe yeni başlayanlar için ama hala önemli görünüyor olabilir.

Şuanda ne devri peki ?Yani ne yapmalıyız ?

Weyso Weyso Seslendirme Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
http://www.netcambazi.com/siteni-ucretsiz-tanit-f93.html bir tanede ben verim

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Arkadaşlar forumların kalitesini bilmem ama ben daha gecen gün forum tanıtımından spam yiyen koskoca bir site gördüm. Elime 4 tane resim geçti. İsteyen olursa resimleri özelden atarım.
Bu forumlara 2 türlü yazı verilir ya otomatik ki böyle olunca google tekmeyi vuruyor. yada her siteye tek tek girip farklı tanıtımlarla yazmak. bu da 10 site için bir gün demek. ama kendi sitenin içeriğiyle alakalı hit sağlayacak bir forum varsa yaz. 100 tane boş foruma yzmaktansa 1 tan hit sağlayan yere yaz. gecen gün yeni bir projemin tanıtımını yaptım wmracıda. ama fikir için hit veya backlink için değil. sonuç olarak para verirsen aynı makaleyi 100 yerde paylaşırlar. google sanki sövmüşler gibi kızar. "bu kadar da olmaz be yah" der. wm tollstan yolar manuel işlemler diye. yok ben kendim elle ekleyeyim dersen bu sanırım 1 ayını alır ki bunda yürek bilek vakit sabır dayanmaz. bu arada gelen resimler şok etkisi yaptı. az kalsın 100 forum tanıtımı yaptırıyordum parasıyala

mecid mecid WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar forumların kalitesini bilmem ama ben daha gecen gün forum tanıtımından spam yiyen koskoca bir site gördüm. Elime 4 tane resim geçti. İsteyen olursa resimleri özelden atarım.
Bu forumlara 2 türlü yazı verilir ya otomatik ki böyle olunca google tekmeyi vuruyor. yada her siteye tek tek girip farklı tanıtımlarla yazmak. bu da 10 site için bir gün demek. ama kendi sitenin içeriğiyle alakalı hit sağlayacak bir forum varsa yaz. 100 tane boş foruma yzmaktansa 1 tan hit sağlayan yere yaz. gecen gün yeni bir projemin tanıtımını yaptım wmracıda. ama fikir için hit veya backlink için değil. sonuç olarak para verirsen aynı makaleyi 100 yerde paylaşırlar. google sanki sövmüşler gibi kızar. "bu kadar da olmaz be yah" der. wm tollstan yolar manuel işlemler diye. yok ben kendim elle ekleyeyim dersen bu sanırım 1 ayını alır ki bunda yürek bilek vakit sabır dayanmaz. bu arada gelen resimler şok etkisi yaptı. az kalsın 100 forum tanıtımı yaptırıyordum parasıyala

hocam forum tanıtımından nasıl spam yer site?

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Hepsine link birakmak site icin zararra yol acabilir

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

mecid adlı üyeden alıntı

hocam forum tanıtımından nasıl spam yer site?

spam dediğime bakma kelime ıstılahı olarak kullandım aslında spamı. Kastettiğim boş içerik kötü içerik faydasız içerik. ağzıma spam diye takılmış biraz yersiz olmuş. Yanlış anlaşıldıysa özür dilerim. Şimdi aynı yazıyı 100 tane site 2 gün içinde paylaşınca ve aynı siteye link verince goolenin deyimiyle söyleyim " organik olmayan bağlantı" olmuş oluyor. google önce "sitenize gelen bu bağlantıları silin ama silseniz bile sıralamada eski yerinize geleceğinizi garanti edemeyiz diyor. Sonra işin yoksa 300 tane forumdan teker teker bu linkleri kaldır. inanın eklemesinden zor olur :)
Bu forumda bunu seviyorum. yanlış bir kelime kullanılınca hakaret ya da küçük görme yerine kibarca uyarılıyor. gerek web gerekse bir çok konuda bir çok forumlarda takılırım ama sevdiğim bir kaç forum var.

Ek Olarak: spamın tam kelime manasına baktım da aslında o kadar da yersiz olmamış gibi :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al