Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Domain Firmaları

.COM ve .NET KAMPANYASI | Yeni Kayıt 7,99$ - Transfer 6,99$ | En İyi Domain Fiyatları

Okunmamış 06 Aralık 2018, 10:43
Vargonen Adlı Üyenin Avatarı

Ad, Soyad: Al... Va...
Ticaret: 2, 100%
Ucuz domain kayıt fırsatı ile web projelerinizin maliyetlerini düşürebilir, daha uygun fiyatlar ile alan adı kayıt edebilirsiniz. Vargonen domain kampanyası ile dünyanın en çok tercih edilen alan adı uzantıları olan .COM ve .NET’i 9,99$ yerine %20 indirimli olarak sadece 7,99$‘a hemen kaydedebilirsiniz.

.COM ve .NET domain uzantılarında Yeni Kayıt: 7,99$, Transfer 6,99$ olduğunu hatırlatmak isteriz. Tüm domain uzantılarına domain sorgulama sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Vargonen ile Uygun Fiyatlı ve Avantajlı Domain Yönetimi

En İyi Fiyata Domain Kaydedin: Fikirlerinizi hayata geçirmek için şimdi tam zamanı. En uygun alan adı fiyatları ile projenize bugün başlayın!

Yüksek Yenileme Bedelleri Ödemeyin: Alan adınız için yüksek yenileme bedelleri ödemek yerine en uygun fiyata Vargonen güvencesine transfer edin.

Ücretsiz Domain Servisleri: URL yönlendirme, DNS güncelleme ve transfer kilidi gibi domain servisleri için ekstra ücretler ödemeyin.

Neden Vargonen?
  • 19 yıllık sektör tecrübesi
  • Alanında uzman 25 kişilik profesyonel ekip
  • 7 ülke ve 8 farklı lokasyonda bulunan network altyapısı
  • Ücretsiz alan adı servisleri ve rakipsiz fiyatlar
  • Gelişmiş domain yönetim paneli
  • Tamamı güçlü donanımlara sahip sunucu alt yapısı
  • TIER III veri merkezi kalitesi
  • Her ihtiyaca uygun hazırlanmış web hizmetleri
  • Kredi kartı ve havale ile ödeme seçeneği
  • Telefon, ticket ve canlı destek hattı üzerinden ulaşım imkanı
  • Yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyet oranı
  • Binlerce mutlu müşteri ve yüzlerce kurumsal firma referansı

Ucuz Domain Kampanyası Katılım Koşulları
  • Kampanya .COM ve .NET uzantısı için geçerlidir.
  • 1 yıllık yeni alımlarda 7,99$, transferde 6,99’dır.
  • Yenileme işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • 2 yıl ve üzeri alımlarda ilk yıl kampanya fiyatı ile hesaplanır.
  • Yenileme döneminde, standart liste fiyatları geçerlidir.
  • Vargonen kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Diğer Kampanyalarımıza Göz Atın;

Sınırsız Web Hosting | %100 SSD | Limitsiz Site Barındırma | Limitsiz Disk ve Trafik

.XYZ Domain Kampanyası - 1,89$/Yıl | En Uygun Alan Adı Fiyatları

%64 İNDİRİMLİ WORDPRESS HOSTING | Ücretsiz LiteSpeed Cache ve Yedekleme

Reseller (Bayi) Hosting | Sınırsız Kaynaklar - %100 SSD - Ücretsiz cPanel & Plesk

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü konuda satış destek ekibimiz ile iletişime geçebilir, ürün özellikleri ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Projeleriniz için hangi bulut sunucu hizmetini alacağınıza karar veremediyseniz eğer 0850 660 00 99 numaralı telefondan ya da web sitemiz üzeriden yer alan “Canlı Destek Hattı” üzerinden uzmanlarımıza danışabilir, size en uygun alan adı (domain), bulut sunucu ve web hosting hizmetine birlikte karar verebilirsiniz.

Satış destek uzmanlarımız sunucu seçimi ve sunucu taşıma işlemleri konusunda sizlere baştan sona yardımcı olacaklar.
CatBook bunu beğendi.
Konu Vargonen tarafından (03 Temmuz 2019, 16:12 ) değiştirilmiştir.
Alan Adı Tescil | Sınısız Hosting | WordPress Hosting | Bulut Sunucu | Dedicated Server
Okunmamış 22 Aralık 2018, 15:23
NeoEkonomi Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: ekonomist
Ad, Soyad: Ef... Ya...
Ticaret: 22, 100%
+KDV şeklinde belirtirseniz daha uygun olur..
Okunmamış 14 Şubat 2019, 12:12
Kimlik Onayı Bekliyor

Ad, Soyad: Oğ... Ko...
Ticaret: 1, 100%
yeni kampanyanız süper olmuş

Okunmamış 14 Şubat 2019, 12:28

Alıntı:
alemburda Adlı Üyeden Alıntı
yeni kampanyanız süper olmuş

Biz de bu kadar güzel bir kampanya yaptığımızı düşünmemiştik

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Düzeltilmiştir.
Alan Adı Tescil | Sınısız Hosting | WordPress Hosting | Bulut Sunucu | Dedicated Server
Okunmamış 31 Mart 2019, 20:04
Pua Pua şuan çevrimdışıdır.
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 27 / Erkek
Ad, Soyad: Fe... Ba...
Ticaret: 0, 0%
bi adet .net domain almayı düşünüyorum kampanya sınırlımı
Vargonen bunu beğendi.
Okunmamış 31 Mart 2019, 20:27

Alıntı:
Pua Adlı Üyeden Alıntı
bi adet .net domain almayı düşünüyorum kampanya sınırlımı
Merhaba sınır bulunmamaktadır. Dilediğiniz sayıda .net domain'i 7,99$'dan kayıt edebilirsiniz.

Ayrıcai her hosting satın alma işleminiz ile birlikte .com ya da .net domain'i ücretsiz kayıt edebilir ya da transfer edebilirsiniz. İlginize teşekkür eder iyi günler dileriz.
Pua bunu beğendi.
Okunmamış 23 Nisan 2019, 21:05

Yaş / Cinsiyet: 21 / Erkek
Meslek: Yazılımcı
Ad, Soyad: Me... Ma...
Ticaret: 33, 100%
Değerli müşterimiz, Kimlik bilgileriniz doğrulama aşamasındadır. Kimlik ve iletişim bilgileriniz doğrulandıktan sonra kontrol paneline erişebilirsiniz. Hizmet@vargonen.com mail adresinden ve 0850 660 00 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.!

Bu ne hocam? Yıl 2019 hala saçma sapan onaylar isteniyor müşteriyi bekletiyorsunuz. Başta böyle bir şey olacağını bilsem kesinlikle bulaşmazdım 2000 yıllarından beri hizmet veriyorsunuz ama 2019'u yakalayamamış gibisiniz...
Bütün siteniz baştan sona düzeltilmeli destek, kontrol paneli ve normal üyelik (sipariş vs) basitçe bir yere toplanmalı. 10 dakika sitenizde gezindim sinirlerim bozuldu. Domaini yeni kaydettim ama şuan yenilememe kararını aldım..

Edit : Bir domain alayım dedim 1 saattir onaylamadılar panel full manuel her işim için tek tek iletişime geçmem gerekiyor. Düşen domain denk getirip almak isterseniz kesinlikle bulaşmayın, alamazsınız...
Konu Mehmet Maşa tarafından (23 Nisan 2019, 21:33 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 24 Nisan 2019, 09:08

Merhaba mehmetmasa , kimlik bilgilerinizin onayı bir kaç farklı nedenden dolayı zorunlu olarak alınmaktadır. Bunlardan ilki hesap güvenliğinizin arttırılmasıdır. Bir diğeri de domain satın alma işlemlerinde ICANN kuralları gereği sahiplik bilgilerinin (whois) doğru ve eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir. Aksi halde ICANN alan adınızı askıya alma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Kimlik bilgileri bir defaya mahsus onaylanır ve bu işlemden sonra satın alacağınız her ürün/hizmet otomatik olarak aktifleşir.

Kontrol panelimiz şuan yenilenmektedir ve en kısa sürede yeni tasarımı ve yeni özellikleri ile hizmetinizde olacaktır.

Değerli görüşleriniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Alıntı:
mehmetmasa Adlı Üyeden Alıntı
Değerli müşterimiz, Kimlik bilgileriniz doğrulama aşamasındadır. Kimlik ve iletişim bilgileriniz doğrulandıktan sonra kontrol paneline erişebilirsiniz. Hizmet@vargonen.com mail adresinden ve 0850 660 00 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.!

Bu ne hocam? Yıl 2019 hala saçma sapan onaylar isteniyor müşteriyi bekletiyorsunuz. Başta böyle bir şey olacağını bilsem kesinlikle bulaşmazdım 2000 yıllarından beri hizmet veriyorsunuz ama 2019'u yakalayamamış gibisiniz...
Bütün siteniz baştan sona düzeltilmeli destek, kontrol paneli ve normal üyelik (sipariş vs) basitçe bir yere toplanmalı. 10 dakika sitenizde gezindim sinirlerim bozuldu. Domaini yeni kaydettim ama şuan yenilememe kararını aldım..

Edit : Bir domain alayım dedim 1 saattir onaylamadılar panel full manuel her işim için tek tek iletişime geçmem gerekiyor. Düşen domain denk getirip almak isterseniz kesinlikle bulaşmayın, alamazsınız...
Mehmet Maşa bunu beğendi.
Okunmamış 24 Nisan 2019, 09:17
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 26 / Erkek
Ad, Soyad: Do... Ca...
5 adet domain kaydettim. Teşekkürler
Okunmamış 18 Haziran 2019, 12:05
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Meslek: öğrenci
Ad, Soyad: Mu... Tü...
Vargonen domain aldım. Ancak hala onaylanmadı. ve işin kötüsü domaini sorgulattığımda boşta görünüyor.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Domain Firmaları