wmaraci reklam

Domain Kayıt ve Transfer Kampanyası - 6,99$ | Turhost

119 Mesajlar 28.468 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Turhost Turhost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Hosting, Sunucu, Domain
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 140 / 104
  • Ticaret 5, (%100)

alemburda adlı üyeden alıntı

birkaç sene çalıştım sorunsuz sağlam firmadır ama fiyatları biraz limoni ;)

Merhaba alemburda

Fiyatlarımız uzun bir süredir güncel ve rekabetçi durumda, tekrar incelemenizi rica ederiz. Bizim burada temel amacımız servis kalitesinin en yüksek seviyede olması. Bunun içinde elimizden geldiğinde sunucu donanımları, veri depolama & yedekleme donanımları, network cihazları, yazılım lisansları, internet erişimi ve insan kaynakları tarafında her türlü yatırımı kesintisiz yapıyoruz. Fiyatlarımızda yüksek bir karlılık bulunmamakta ve gelirlerimizin büyük bir bölümünü tekrar müşterilerimize servis kalitesi ve destek olarak geri yönlendiriyoruz.

Yakın bir zamanda veri merkezi ve altyapı gezileri düzenleyeceğiz, sizlerle yüzyüze tanışmak ve değerli müşterilerimize gelişmiş altyapılarımızı detaylı anlatmak istiyoruz. Bir hosting, sanal sunucu ya da fiziksel sunucu kiralama hizmeti verebilmek için ne gibi bir altyapı gerekiyor bunları anlatacağız. Bu konuda duyurularımızı facebook ve twitter sayfalarımızdan yakında yapacağız.

Güzel günler dileriz
iltekmer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kvnc86 kvnc86 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Banka Müfettişi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
İşinize karışmak gibi olmasın ama nacizane bir önerim olacaktı. Diyelim ki büyük çapta bir sitem var, domain benim için çok önemli ve domain tescil ya da transfer yapmak istediğimde, SEO'da önemli olması sebebiyle 5 YIL yapıyorum.

Siteniz üzerinden, 5 Yıllık bir tescil ya da transfer mümkün değil bu kampanya ile. Malum Türküz, uğraşmayı çok sevmiyoruz, müşteri de önemli hepimiz için, o yüzden kaçırmamamız da lazım :) adam 1 yıl domain alıp, neyse sonra alırım dememeli :)

GoDaddy gibi büyüklerinde domain kampanyaları oluyor ama sistem 5 senelik tescile de izin veriyor. Hem kupon kodunuzu kullanabiliyorsunuz hemde süreyi belirleyebiliyorsunuz.

Yani işin özeti, hem kupon koduna ilişkin indirimi, hemde indirim sonrası 2., 3., 4. ve 5. yılların indirimsiz fiyatlarını ortak hesaplayabilecek ve ortak tescil yapabilecek bir sistem size daha çok yakışırdı :)
iltekmer

kişi bu mesajı beğendi.

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)

alemburda adlı üyeden alıntı

birkaç sene çalıştım sorunsuz sağlam firmadır ama fiyatları biraz limoni ;)

Evet fiyatları biraz daha yüksek ama verdiği hizmete değdiğini düşünüyorum.
Turhost

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 140 / 104
  • Ticaret 5, (%100)

kvnc86 adlı üyeden alıntı

İşinize karışmak gibi olmasın ama nacizane bir önerim olacaktı. Diyelim ki büyük çapta bir sitem var, domain benim için çok önemli ve domain tescil ya da transfer yapmak istediğimde, SEO'da önemli olması sebebiyle 5 YIL yapıyorum.

Siteniz üzerinden, 5 Yıllık bir tescil ya da transfer mümkün değil bu kampanya ile. Malum Türküz, uğraşmayı çok sevmiyoruz, müşteri de önemli hepimiz için, o yüzden kaçırmamamız da lazım :) adam 1 yıl domain alıp, neyse sonra alırım dememeli :)

GoDaddy gibi büyüklerinde domain kampanyaları oluyor ama sistem 5 senelik tescile de izin veriyor. Hem kupon kodunuzu kullanabiliyorsunuz hemde süreyi belirleyebiliyorsunuz.

Yani işin özeti, hem kupon koduna ilişkin indirimi, hemde indirim sonrası 2., 3., 4. ve 5. yılların indirimsiz fiyatlarını ortak hesaplayabilecek ve ortak tescil yapabilecek bir sistem size daha çok yakışırdı :)

Merhaba kvnc86

Evet güzel ve haklı bir öneri :) Bu konuyu yazılım ekibimize ilettim, neler yapılabileceğine bakacaklar. Şimdilik satın almak istediğiniz domainleri satın alıp daha sonra ne kadar yıl almak isterseniz yenileme seçeneği üzerinden düzenleme yapabilirsiniz.

Güzel günler dileriz
GuestLion

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

GFB34Ouz GFB34Ouz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Özel Sektör Mağaza Yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 7 / 16
  • Ticaret 4, (%100)
.biz domainler için transfer kodunuz mevcut mu ?

sanırım 4.99 kampanyası sadece .com .net .org için geçerli..

• Üyelik 17.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 140 / 104
  • Ticaret 5, (%100)

GFB34Ouz adlı üyeden alıntı

.biz domainler için transfer kodunuz mevcut mu ?

sanırım 4.99 kampanyası sadece .com .net .org için geçerli..

Merhaba GFB34Ouz,

.biz domainlerinizi standart fiyat üzerinden transfer gerçekleştirebilirsiniz. Domain transfer kampanyamız .com .net .org için geçerli.

İyi günler dileriz

Arsivde Arsivde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Romanya
  • Ad Soyad I** D**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 11 / 5
  • Ticaret 4, (%100)
son 2 gundur turhostta bulunan siteme ve turhostun sitesini acamiyorum Romanyadan ! Bir bilginiz var mi ?

JestWeb JestWeb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 32 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Turhostla Çalışmaktan Mutluyum :)
Turhost

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 140 / 104
  • Ticaret 5, (%100)

Arsivde adlı üyeden alıntı

son 2 gundur turhostta bulunan siteme ve turhostun sitesini acamiyorum Romanyadan ! Bir bilginiz var mi ?

Merhaba Arsivde

Genel bir yurt dışı erişim problemimiz bulunmuyor ama merak ettik konuyu incelemek istiyoruz. Kontrol panelinizdeki destek bölümünden bir destek isteği açabilir misiniz?

İyi günler dileriz

Arsivde Arsivde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Romanya
  • Ad Soyad I** D**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 11 / 5
  • Ticaret 4, (%100)
Sadece sizle alaki degilmis. Turhost ta ulamadigim icin destek talebi acamiyordum. Soruna gelecek olursak kisa bir sureligine tum avrupa ulkelerinin turkiyedeki bazi serverlara erisimi durdurulmus. Hepsine degil bazilarina ve sizede ozel degil.
NOT: Bende yillardir turhosttayim gayet memnunum.
Turhost

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al