wmaraci reklam

Muhteşem 2 Kampanya - Ücretsiz .COM Alan Adı Kaydı ve Daha Fazlası. Fırsatı Kaçırmayın !!!

34 Mesajlar 8.192 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Netinternet Netinternet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Datacenter
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 50 / 59
  • Ticaret 2, (%100)

Phantaso adlı üyeden alıntı

Geçen ay yaptığınız kampanyayı kaçırmıştım. Gelen bildirim oldukça işime yarayacak. Kampanya-2 üzerinden bir domain kaydı yapacağım.

İndirimler için teşekkür ederim. Hayırlı ve bereketli kazançlar :)

Merhaba güzel düşünceleriniz ve ilginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz :)

wmaraci
reklam

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)

Netinternet adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Bu durumu hem kendi müşterilerimize hem de sizlere detaylı olarak anlatabilmek adına güzel bir blog yazısı yayınlamıştık. Yazıyı alt kısımda paylaşıyorum sizinle. Eğer okursanız, neden USD üzerinden satış yaptığımızı daha iyi anlamış olacağınızı umuyorum.

https://www.netinternet.com.tr/blog/hosting-servislerinin-doviz-ile-satilmasi-hakkinda-bilinen-yanlislar

Saygılarımla.

Ülkemizde teknolojinin ne derecede olduğunun en az sizin kadar farkındayız. Konu bu değil.
Konu ülkede sadece sizin veya natronun hosting satmayışıdır. Diğer firmalar tl ile satış yapabiliyorsa eminim sizde yapabilirsiniz :D bunun için maliyetlerinizi yazılarda anlatarak haklı çıkma çabasına girmeyiniz. Kimlerin daha benim gibi düşündüğün beni hiç ilgilendirmiyor. Ben müşteri olarak asla sizin gibi şirketlerden alışveriş yapmam. Dolarla alacaksam gider daha kalitelisini namecheaptan, godaddy den alırım. Ama verdiğiniz kararlara ve bu kararlarınıza uygun sizden hizmet satın alan müşterilerinize saygım var tabiiki.

Saygılarımla.

• Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Datacenter
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 50 / 59
  • Ticaret 2, (%100)

basich adlı üyeden alıntı

Ülkemizde teknolojinin ne derecede olduğunun en az sizin kadar farkındayız. Konu bu değil.
Konu ülkede sadece sizin veya natronun hosting satmayışıdır. Diğer firmalar tl ile satış yapabiliyorsa eminim sizde yapabilirsiniz :D bunun için maliyetlerinizi yazılarda anlatarak haklı çıkma çabasına girmeyiniz. Kimlerin daha benim gibi düşündüğün beni hiç ilgilendirmiyor. Ben müşteri olarak asla sizin gibi şirketlerden alışveriş yapmam. Dolarla alacaksam gider daha kalitelisini namecheaptan, godaddy den alırım. Ama verdiğiniz kararlara ve bu kararlarınıza uygun sizden hizmet satın alan müşterilerinize saygım var tabiiki.

Saygılarımla.

Tabii ki, haklısınız. Zaten Netinternet kurulduğu günden, yani 2009 yılından 2017 Kasım ayına kadar TL ile satış yapmıştır. Bu uzun süre zarfında TL ile satış yapabilmek adına da tüm ekonomik şartları zorlamıştır. Ancak belirli bir noktadan sonra şirket büyük bir karar alarak USD üzerinden satışa geçmiştir.

Namecheap, Godaddy vb firmalarının Türk firmalarından daha kaliteli olduğunu düşünüyorsanız ya da biliyorsanız tabii ki bu firmalardan hizmet alabilirsiniz. Kimse Netinternet'ten hizmet almak zorunda değildir :) Taktir edersiniz ki herkesi memnun etmekte mümkün değildir.

Bizim kendimizi haklı çıkartmak gibi bir çabamız yok, makalemizde gerçekleri yazdık :) Bizim de firmamızdan hizmet satın alsın ya da almasın herkese firmamız hakkındaki hem pozitif hem de negatif yorumları için saygımız vardır. Sizinde görüşleriniz için saygımızı sunar ve teşekkür ederiz.
basich

kişi bu mesajı beğendi.

Emin02 Emin02 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 19 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Ücretsiz .com aylık paketlerde de geçerli mi ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Datacenter
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 50 / 59
  • Ticaret 2, (%100)

Emin02 adlı üyeden alıntı

Ücretsiz .com aylık paketlerde de geçerli mi ?

Merhaba,

Kampanyamız sadece yıllık alımlarda geçerlidir. Yıllık yeni siparişlerde hem ücretsiz .COM kayıt edebilir hem de pakete göre farklı indirimler alabilirsiniz.

Saygılarımla.

beyuzman beyuzman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster - Mühendis
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1391
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
Keşke Ödemeleriniz TL üzerinden olsaydı hocam.

Muhendisbey6154 Muhendisbey6154 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Makine mühendisliği öğrencisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 217 / 122
  • Ticaret 9, (%100)
Süper kampanya 1 özellikle

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
Domain transfer varmı aynı fiyatta?

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı

burakkbt burakkbt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek ( Maatba stajyer, Photoshop Tasarım, Wordpress )
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Çok güzel bir kampanya olmuş gerçekten.

Codesign Codesign Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek #Security Researcher
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1045
  • Beğeniler 423 / 263
  • Ticaret 12, (%100)
Yine bir netinternet kalitesi, yine bir osman makal farkıyla tartışılmaz yılların emektar ve müşterilerine hızlı ve profesyonel barındırma hizmeti sunan bir firma!

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al