wmaraci reklam

0.50$ ücret karşılığında istediğiniz domaini almak

39 Mesajlar 6.486 Okunma
wmaraci reklam

Rastignac Rastignac .chame Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 21 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
İkinci link bozuk mu, bana mı öyle geldi?

wmaraci
reklam

MucahitOZER MucahitOZER Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 48 / 20
  • Ticaret 15, (%100)

Rastignac adlı üyeden alıntı

İkinci link bozuk mu, bana mı öyle geldi?

Aloha.

Evet linkler bozuk nasıl yapacağımız bende bulamadım :D:D:D

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
Muhtemelen burada insanlara ahlak dersi verenlerin büyük çoğunluğu bu bir açık olsa da olmasa da (ki açık değil, indirim kodudur) en az 10 alan adı kaydederdi.

telaşa mahal yok, bu bir açık değil promosyon kodudur. bir açık bile olsa bu tür şeylerin ulu orta konuşulmasından yana değilim.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Resmen açık açık diyerek adamların hakkına geçtiniz.Ayrıca siz zeki misiniz evladım ? Adam senin ip adresinden evini,gittiğin berberi bulur siz burda adamları kazıklamaya çalışıyorsunuz.Siz kimsini oğlum diye sorarlar adama,Burada argo kullanmak istemiyorum,ama yediğiniz bu hakkı burnunuzdan getirir o adamlar.Efendi olun,kendinizi bilini kimlerle dans ettiğinizin farkında olun..

wmaraci
wmaraci

Burakcolak Burakcolak www.burakcolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 0 / 92
  • Ticaret 1, (%100)
Promosyon kodu kullanılsa dahi bu hakkınız değildir ve yasal değildir,yasal olmayan konularında Wmaracı'nda paylaşılması yasak değil mi , yetkililer konuyu niye silmiyor ?

Ayrıca birde demişsin ki iki ay sonra transfer edin,zaten transfer etmek bir domain parasına denk geliyor,niye böyle bir işe gireyim ki.

eportaltr eportaltr Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 20 / 40
  • Ticaret 1, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Resmen açık açık diyerek adamların hakkına geçtiniz.Ayrıca siz zeki misiniz evladım ? Adam senin ip adresinden evini,gittiğin berberi bulur siz burda adamları kazıklamaya çalışıyorsunuz.Siz kimsini oğlum diye sorarlar adama,Burada argo kullanmak istemiyorum,ama yediğiniz bu hakkı burnunuzdan getirir o adamlar.Efendi olun,kendinizi bilini kimlerle dans ettiğinizin farkında olun..

hocam konu @altayWEB in açıkladığı gibi javascript açığı değil belki biliyorsunuzdur olay linkin arkasına eklenen domain indirim kodudur bu promosyon indirim kodu godadyy dahil birçok domain firmasında domain promosyon kodu var firmalar belirli dönemler için promosyon çalışması yapmak için kodları dağıtırlar, yayınlarlar. yani illegal bir durum değil hak gaspı yok.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Bu konuda farkettim ki her şeye inanılmaz balıklama atlayan bir milletiz. Arkadaşlar yazmış açık yok bildiğiniz adamlar indirim kodu dağıtmış. Berberine kadar bulurlar demiş bir arkadaş. Baya baya güldürdü. Sizce bu adamlar salak mı fark etmeyecek mi domainlerin 0.50$ reglendiğini. Düşünmüyor musunuz düşünemiyor musunuz anlamadım.

eportaltr eportaltr Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 20 / 40
  • Ticaret 1, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Bu konuda farkettim ki her şeye inanılmaz balıklama atlayan bir milletiz. Arkadaşlar yazmış açık yok bildiğiniz adamlar indirim kodu dağıtmış. Berberine kadar bulurlar demiş bir arkadaş. Baya baya güldürdü. Sizce bu adamlar salak mı fark etmeyecek mi domainlerin 0.50$ reglendiğini. Düşünmüyor musunuz düşünemiyor musunuz anlamadım.

hocam tamamen yasal adamlar promosyon kodlarını yasal olarak kendileri dağıtıyor
inanmayan arkadaşlar google "networksolutions discount code" "networksolutions promo code" diye aratırlarsa gerçeği görürler @altayWEB in konuda bahsettiği java açığı yok durumu moda bildirdim belki ilk yazı düzeltilirse tamamen yasal olan olayı millet hak gaspına kadar getirmez

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

eportaltr adlı üyeden alıntı

hocam tamamen yasal adamlar promosyon kodlarını yasal olarak kendileri dağıtıyor
inanmayan arkadaşlar google "networksolutions discount code" "networksolutions promo code" diye aratırlarsa gerçeği görürler @altayWEB in konuda bahsettiği java açığı yok durumu moda bildirdim belki ilk yazı düzeltilirse tamamen yasal olan olayı millet hak gaspına kadar getirmez

Aynısını diyorum hocam açık falan yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al