wmaraci reklam

4 5 harfli .net ve .org ile ilgili düsünceleriniz

7 Mesajlar 1.121 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
4 5 harfli .net ve .org ile ilgili düsünceleriniz
4 5 harfli .net ve.org ile ilgili düşünceleriniz ihtiyaclarınız ve bakış açınıza göre verdiğiniz maddi ve manevi değerler nedir. elinizde bulunan 4 ve 5 harfli anlamlı anlamsız alan adları ve bunlara biçtiginiz değerler yada sattıgınız tutarlar nelerdir

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
reklam

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Güzel bir piyasa araştırması :D
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Henüz satışa dönen bir ilanım yok ancak kres,org'u aldım geçen gün, satışa koydum bekliyorum.

Domain jenerikse ve geri dönen bir kitleye hitap edilmeyecekse kullanılabilir. Kalıcı projeler ve geri dönecek ziyaretçi beklentisi varsa .org önermem
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)

shateiel adlı üyeden alıntı

Güzel bir piyasa araştırması :D

Acıkcası bayadır uzak kaldım forumdan fırsat buldukça yardım konuları destek vermeye çalışıyorum biraz araştırma yapıp birşeyler yapayım dedim filmd.net guzel bir alan adı ama en guzel alan adı Satışı yapılan alan adıdır diye dusunuyorum ben satısını yapamadıktan sonra elde beklemesinin bir faydası yok .com uzantılarının 3 5 bın dolardan satıldıgını gorunce .netlerin satılabilir oldugunu dusunuyoruz ancak .net uzantılarını bıle satamıyoruz ne yazıkki bu vesile ile .org hiç geçiş bile yapamıyoruz.
shateiel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)

Doruk adlı üyeden alıntı

Henüz satışa dönen bir ilanım yok ancak kres,org'u aldım geçen gün, satışa koydum bekliyorum.

Domain jenerikse ve geri dönen bir kitleye hitap edilmeyecekse kullanılabilir. Kalıcı projeler ve geri dönecek ziyaretçi beklentisi varsa .org önermem

Guzel alan adı hayırlı olsun

natuka natuka Domainlere fısıldayanadam Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 216 / 276
  • Ticaret 54, (%100)
Selamlar.
Aslında nereden başlarım bilmiyorum ama naçizane bir kaç bir şeyler söylemek isterim.
Bahsi geçen 4-5 harfli net ve org,lar dan konuşmak gerekirse,bu alanda daha çok bize anlamsız gelen yabancılara hitap eden özellikle çinlilere,bu düzeyde yatırım yapmaya, alıp satmaya çalışıyorum..

Bazı, yine çinlilere hitap eden,bazı harfler içermeyen 5 harf .com,lar BJ,ile başlayan W ile biten 5 harfli com,lar ve tabiki numerik domainler.

Tabiki bazı harfleri barındırmayan3- 4 harflilere.Porföyden birkaç örnek vermek gerekirse:fkmb.net,kbrg.net,glfm.net,br4.net,4nt gibi gibi uzar gider liste,tabi yaşlarıda var biraz.
Türkçelerden kısa netler ise aklımda olanlar:gomu.net,uzat.net,edua.net,edeb.net gibi gibi.
5 harfli net pek aklımda değil sadece bilir.net hatırlıyorum henüz bana yeni geçtiği için.

Satış konusuna gelirsek yurt dışı ödemelerinde paypall kalktığından beri,biraz satışlarımda veya alınan tekliflerde geri durmaya çalışıyorum.Yani alınan tekliften sonra,ya karşı teklifimi yüksek tutuyorum yada mecburen çek ödemesini kabul edip, 2 ay boyunca hesabımıza para geçmesini bekliyorum.

Son kısa harflilerden satışı aklımda olan.efaj.net uzox.net vs vs 120 şer dolar
ei1.org 450 dolar.
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

Haberevi.com,net,org
BiletBudur.com
Kipirdak.com

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Konuya katılım saglayıp bılgılerınızı paylastıgınız ıcın tesekkur ederım yurt dısı domaın satısı gerceklestırmedım hıc teklıf gelmesıne ragmen paypal ın turkıyeden cekılmesı bırcok tıcarı alanda zarara ugrattı bu alanlarda ıs yapan kısılerı oldukca etkıledı domaın alanına baslamanda once paypal alım ve bozum ıslerı yapıyordum daha sonrasında domaın alanına ılgı duymaya ve bu alanda kendımı gelıstırmeye calıstım su an acmıs oldugum konuyuda ve bazı farklı domaın konularınıda pıyasayı ve ıhtıyacları tesbıt etmek ıcın ve acılan konu baslıkları altında kullanıcı ve bu alanda hızmet veren kısılerın fıkır gorus ve calısmalarını ıncelemek ıcın acmıs bulunuyorum konuya katılımınız ıcın tesekkur ederım natuka
natuka

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al