freelance iş ilanları

4.5TL'ye Sınırsız Com Domain Alma

69 Mesajlar 17.230 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

CacTuS CacTuS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 89 / 45
  • Ticaret 48, (%100)
noop Aslında yüzlerce daha listemde var dönem dönem kaydediyorum ticaretini yaptığım için.
TheWriter 2.5 sene önce Network Solutions ucuz domain alma konusu açmıştım ***'da silinmiş. Belki 1000 kişi ondan yararlanmıştır. Çok kişi sağolsun dua etmişti o konumdan ötürü. Ben oraya da kimlik yollamıştım bir sorun olduğunda. Godaddy'e de yolladım. Hiçbirşey olmadı bugüne kadar.
Bu firmalar bizim ülkemizde ki gibi 18 yaşını doldurup firma açıp yer sağlayıcı belgesini ekleyerek konu açanlardan değil. Ben firmayı tanımam etmem ama bizim kimlik bilgilerimizle bir katakulle yapacaklarını da düşünmüyorum.
Benim konudan ne bir kârım var ne zararım. Konuyu sadece faydası olur diye açtım ve yöntemleri de söyledim. Kimlik bilgisini de ben istemiyorum :)
Ayrıca tekrar tekrar söylüyorum benden istedi ama normalde istemiyor diyorlar. Deneyin belki istemez.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

TheWriter TheWriter Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster / Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Yo hayır sizi karalamak değil amacım... Ben sadece garanti olan yolları söyledim, elbette bu tür şirketlerin de iyisi ve kötüsü vardır.

Ben sadece şahsi fikrimi söyledim. Fakat, konu için teşekkürler. En azından bilgilenmiş olduk.
CacTuS

kişi bu mesajı beğendi.

ersin3535 ersin3535 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tadilat Dekorasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 537
  • Beğeniler 200 / 64
  • Ticaret 4, (%100)

muzo06 adlı üyeden alıntı

Hocam ininal kart 5 lira 5 de içine atıyorum 10 lira godaddyden sınırsız .com alabiliyorum 10 liraya. O tür şeylerle ben uğraşmam uğracaklarada saygı duymak lazım. Ama benim düşüncem ininal kart + godaddy = 0 risk güzel hizmet.

Yinede Bilgi için teşekkürler neticede bilgi paylaştıkca güzeldir

hocam 10 lıraya bu sekıl sınırsız alabılıyoruzmu yanı ben gıdıp yarın ininal Kart alıcam dedıgınız gıbıyse aynı bılgılerle sınırsız domaın alabılıyoz yanı? 10 tl ye

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Godaddy uzerinden 10 tlye sınırsız domain alma olayını anlayamadım.

Ayrı üyelik açılıp kuponla 1.99$ ya da 0.99$ alınabiliyor tek sefer için çalışan bir kaç kupon var hemen bulursun. Domaini bi kaç ay sonra da ana hesaba transfer edebilirsin..

wmaraci
wmaraci

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1831
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Domaın aldım. Telefonl ingiliz bir eleman birşeyler anlattı vs vs anlamdım ne dese yes okey good dedim :D sonra thank you for registered. dedi telefonu kpattı şuan sıkıntısız acıldı ppanel vs KİMLİK İSTEMEDİLER
melankolia CacTuS BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
CenkOnsoy

Godaddy her domain almanda bir kart gerekiyor kardeşim, arkadaşlarımız da toplu İninal kart alıyorlar 5 TL'ye toplu aldığında 2 TL'ye kadar iniyor İninal kart. Hepsini domain için kullanabiliyorsun anlayacağın. :)
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Economist hocam toplu olarak nereden alınıyor bu kart? Sitelerinde limitli olarak kart alımı yapıldığını okumuştum ben mi yanlış anladım acaba.

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Seodaddy

http://shop.ininal.com/100-lu-kart-paketi

100'lü alırsanız 10 adet hediye ediyorlar hocam.

Ayrıca 50'li 25'li olarakta alabilirsiniz toplu alımda yanında ekstra kart hediye ediyorlar. Migros üzerinden veya Teknosa'da dahi bulunan kartlar.
muzo06 SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

CacTuS CacTuS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 89 / 45
  • Ticaret 48, (%100)
Arkadaşlar burada işin iyi yanı arka kapı yok. Kod yok, hile hurda yok. Normal fiyat olarak 4.5TL'den satıyorlar. Godaddy'den ininal kart ile yapılabilir bende 2 sene önce Godaddy kodların aktif olduğu dönemde farklı hesaplarla onlarca domain transferi yapmıştım tane 5tl'lere bile gelmiyordu. Ama işte farklı hesaplarla farklı kartlarla aynı kodları kullanarak yaptığımız için kapanma riski vardı. Tespit edilirse yine bu risk vardır. Burada kod vs. yok firma zaten bu fiyata satıyor biz kimliğimizi doğruluyoruz ya da telefon ile onaylıyorlar ve hesabımız aktif. Bu açıdan tercih edilebilir.
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)

Economist adlı üyeden alıntı

CenkOnsoy

Godaddy her domain almanda bir kart gerekiyor kardeşim, arkadaşlarımız da toplu İninal kart alıyorlar 5 TL'ye toplu aldığında 2 TL'ye kadar iniyor İninal kart. Hepsini domain için kullanabiliyorsun anlayacağın. :)

Economist adlı üyeden alıntı

Seodaddy

http://shop.ininal.com/100-lu-kart-paketi

100'lü alırsanız 10 adet hediye ediyorlar hocam.

Ayrıca 50'li 25'li olarakta alabilirsiniz toplu alımda yanında ekstra kart hediye ediyorlar. Migros üzerinden veya Teknosa'da dahi bulunan kartlar.

Hocam ama burada 2 TL'ye kadar inmiyor fiyat :D toplu almanın cazibesi beni pek cezbetmedi
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al