wmaraci reklam

Domain Paylaşmaya devam...

12 Mesajlar 1.541 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

eskimi eskimi WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek TekstiL
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Slm Arkadaşlar Domain Paylaşıyoruz Paylaşmaya Ama Sunu Soylemek İsterim Size sacma Gelen Domainler Olabilir O Sacma Domainler İçin Kusura Bakmayın Ve Lutfen Kırıcı Yorumlar Yapmayalım.

Boşa Düşmüş Domainler.

avcilarlife.com
Yapimcilar.Com
kremleri.com
gozleri.com
ihtiyacsahipleri.com
sanatcilar.net
meslekleri.com
uruncesitleri.com
tatilteklifleri.com
seofikirleri.com
transferleri.com
populerizm.com
kulupleri.com
fullizleriz.com
tikliyorum.com
pcgaleri.com
dizifilmmuzikleri.com
teknolojisiteleri.com
gazetecix.com
yappaylas.com
videosharez.com
hayvanlarhakkinda.com
Proje.biz
Melodileri.Com
tarifistiyorum.com
gazeteofisi.com
tarifiniyolla.com
ofisso.com
Haberi.co
capspaylas.com
summer Atlascringe friberg

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

turudu turudu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad L** T**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 2 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Neden alan adı paylaşıyorsunuz. Ben neden bunları yayınladığınızı anlamadım. Alan adı boşa çıkmış kabul ancak bunun size ne gibi bir faydası var. Aşağıdaki alan adları fena değil. Ama ben alan adı yatırımcısı olmadığım için ilgilenmiyorum.

populerizm.com
yapimcilar.com
uruncesitleri.com

WIPO adlı kuruluşun alan adı tescil kararları sonrası bu işin tadı zaten iyice kaçmıştı. İyi bir alan adı projenize çok şeyler katar ama önemli olan orjinal içerik + iyi alt yapı + profosyonel reklamcılıktır.

Doğan holding bundan yaklaşık 20 yıl önce "e-kolay.net" ile ISS işini yapmıştı. Herkes biliyordu. Reklamlarında rahmetli Kemal SUNAL oynuyordu. "e-kolay.net" herkes tarafından biliyordu. Herkesin dilindeydi. Ama şimdi alan adı konusunda çok bilmiş arkadaşlara göstersek burun kıvırırlar.

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek TekstiL
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
turudu Hocam Neden Paylaşıyorum Biliyormusun Bazı Arkadasların işine Yarar Diye.
Bazı Cok Bilmiş Arkadaslar Degeri Bes Para Etmeyen Domaini Alıp Yok 15 Bin Yok 20 Bin Oladı Gel 3 Bın Liraya Bırakıyım Diyen İnsanlar Var Menfaatcı İnsanlar Var Ben Nasıl Bir İnsanı Kandırırım Dusuncesi Olan İnsanlar Var Diye Paylaşıyorum

Ve Bana Hiç Bir Faydası Yok.

• Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad L** T**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 2 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
O zaman sizi daha çok sinirlendirelim :) https://www.sahibinden.com/bilgisayar-domain-hosting-yazilim-domain-alan-adi?sorting=price_desc

Enerjinizi boşa harcamayın. Bir iki forum yazısı ile algıyı ne yönetebilir ne de dönüştürebilirsiniz.

Alan adı konusunda profesyonel ilginiz varsa yabancı kaynaklarla uğraşın derim. Bu işi Türkiyede hobi olarak yapın. Benim nacizane tavsiyem budur. Türkiye'de yeni yeni www.alanadlari.com var ben beğeniyorum.

Teşekkürler

Her şey para değildir.

Başarılar
eskimi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek TekstiL
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
@Turudu Hocam Haklısınız Ne Diyiyim.
Ben Enerjimi Boşa harcamıyorum Bu İşi Hobi Olarak Yapıyorum Sadece Domain yatırımcısı Yada Domain Avcısı Degilim Kendi capımda Eyleniyorum.Benim Derdim Algıyı Yonetmek Yada Dönüştürme Gibi Bi Amacım Yok.

Ek Olarak:

turudu adlı üyeden alıntı

O zaman sizi daha çok sinirlendirelim :) https://www.sahibinden.com/bilgisayar-domain-hosting-yazilim-domain-alan-adi?sorting=price_desc

Enerjinizi boşa harcamayın. Bir iki forum yazısı ile algıyı ne yönetebilir ne de dönüştürebilirsiniz.

Alan adı konusunda profesyonel ilginiz varsa yabancı kaynaklarla uğraşın derim. Bu işi Türkiyede hobi olarak yapın. Benim nacizane tavsiyem budur. Türkiye'de yeni yeni www.alanadlari.com var ben beğeniyorum.

Teşekkürler

Her şey para değildir.

Başarılar

Atlascringe Atlascringe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 387 / 182
  • Ticaret 21, (%100)
ofisso.com güzel domain değerlendirelebilir.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)

Teşekkürler

Her şey para değildir.

Başarılar

Adam pokemon alan adına 27.000 mi yazmış benmi anlış okudum Ozaman desene ben satsam pokemon alan adlarnı yada listemdekilier kredi çekmeden ev alırım :D

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

friberg friberg Friberg is love. Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 9 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Neden alan adı paylaşıyorsunuz. Ben neden bunları yayınladığınızı anlamadım. Alan adı boşa çıkmış kabul ancak bunun size ne gibi bir faydası var. Aşağıdaki alan adları fena değil. Ama ben alan adı yatırımcısı olmadığım için ilgilenmiyorum.

populerizm.com
yapimcilar.com
uruncesitleri.com

WIPO adlı kuruluşun alan adı tescil kararları sonrası bu işin tadı zaten iyice kaçmıştı. İyi bir alan adı projenize çok şeyler katar ama önemli olan orjinal içerik + iyi alt yapı + profosyonel reklamcılıktır.

Doğan holding bundan yaklaşık 20 yıl önce "e-kolay.net" ile ISS işini yapmıştı. Herkes biliyordu. Reklamlarında rahmetli Kemal SUNAL oynuyordu. "e-kolay.net" herkes tarafından biliyordu. Herkesin dilindeydi. Ama şimdi alan adı konusunda çok bilmiş arkadaşlara göstersek burun kıvırırlar.

Arkadaşın paylaşımını neden sorguluyorsunuz anlamış değilim.

Forumda düşecek domainlerle ilgili bir çok konu açılıyor günlük, ben de dâhil birçok kişinin takip ettiğinden eminim.

Emeğinden ötürü arkadaşa teşekkür ediyorum.
eskimi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad L** T**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 2 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
friberg Arkadaşın paylaşımını sorguluyorum. Kendisi ne bana cevabını güzelce verdi. Karşılıklı yazışarak birbirimizi tanıdık, selamlaştık, bilgi ve fikir alışverişinde bulunduk.

Sorgulamayacaksak, soru sormayacaksak, tartışmayacaksak bizim forumda ne işimiz var. Emeğinden ötürü bende herkese teşekkür ederim. Benim sorgulamam bilgi almak, öğrenmek, dert dinlemek üzerinedir. Eleştirmek, laf atma, sataşmak üzerine değil.

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek TekstiL
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

friberg adlı üyeden alıntı

Arkadaşın paylaşımını neden sorguluyorsunuz anlamış değilim.

Forumda düşecek domainlerle ilgili bir çok konu açılıyor günlük, ben de dâhil birçok kişinin takip ettiğinden eminim.

Emeğinden ötürü arkadaşa teşekkür ediyorum.

Hocam Teşekkürler Yorumunuz İçin Fakat Kimse Kimseyi Sorgulamadı Sadece Fikir Alışverişi Yaptık turudu Da Gayet Normal Bir sekilde Yorum Yazmış Onda Sizede Yorumunuzdan Dolayı Teşekkür Ederim. Kımse Kımseyi Kırmasın Kırıcı Kelime Kullanmasın. Yanlış Anlaşılmasın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al