yilmaz70

Söylediğim cümle tam olarak sizin yazdığınız değil "domaini bu kadar önemsiyorsa lütfen bir zahmet alanadını da incelesin" budur.
Aynı zamanda eğer illa ki Seo ile ilgili domain arıyorsanız size onlarca domain önerebilecek arkadaşlar mevcuttur.

Benim de size anlatmaya çalıştığım konu hak konusu, eğer marka tescili alan adından önce alındıysa veya birbirine yakın tarihlerde alındıysa eyvallah bir nebze hak verebilirim size(bu bile benim için göreceli bir konudur, eğer Türkçe'de ve diğer dillerde sık kullanılan bir kelimeyse "Milliyet" gibi...(örnek davadan yola çıkıyorum)).

Burada ki arkadaşın sorduğu konu, siteyi açıp günlerce, haftalarca, aylarca ve hatta yıllarca emek verdikten sonra güzel bir yerlere getirip, birisinin çıkıp sizin emeğinizden faydalanması. Buna eğer sizin aklınız ve mantığınız uyuyorsa bu da benim son yorumum dur bu konuya ... Daha fazla tartışmaya gerek yok ikimizinde fikirleri net ... (akıl ve mantıkla hareket etmem kanunlar var diyorsunuz size kanunlardan çıkan kararı da gönderdim)