wmaraci reklam
lidertakipci

Futbol Haber Domaini Sizce Ne Kadar Eder?

9 Mesajlar 737 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

aras20 aras20 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

Futbol haber sitesi açmak üzere yaklaşık 1 ay önce kayıt ettirdim.Boşta duracağına elden çıkarayım diyorum aklımda bir fiyat var ancak domain piyasasını bilen arkadaşlar düşüncesini söylerse bende fikir sahibi olurum.

wmaraci
reklam

rbx rbx Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 709
  • Beğeniler 24 / 190
  • Ticaret 19, (%100)
En fazla xx eder.
Okeskin Kaplan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

Teşekkür ederim.Benim görüşüm ise xx biraz az olacacağı ve xxx olabileceği yönündeydi aklıda kalıcı ve farklı bir domain olduğunu düşünüyorum biraz daha beklersem ve spor kanalları yada spor içerikli programların olası bu yönde bir isim kullanması durumunda değerinin belkide xxxx leri bile bulabileceği düşüncesindeydim.

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)
index pr olmadan xxx olmaz

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 709
  • Beğeniler 24 / 190
  • Ticaret 19, (%100)

aras20 adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim.Benim görüşüm ise xx biraz az olacacağı ve xxx olabileceği yönündeydi aklıda kalıcı ve farklı bir domain olduğunu düşünüyorum biraz daha beklersem ve spor kanalları yada spor içerikli programların olası bu yönde bir isim kullanması durumunda değerinin belkide xxxx leri bile bulabileceği düşüncesindeydim.

Ben xx derken 50 lirayı geçeceğini düşünmedim. Söylediğiniz fiyata satmak için alan adının eski ve kaliteli olması gerekir. Gerek PR değeri bakımından, gerekse kendi alanındaki hedef kelimeleri bakımından.

• Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

Emre19 adlı üyeden alıntı

index pr olmadan xxx olmaz

rbx adlı üyeden alıntı

Ben xx derken 50 lirayı geçeceğini düşünmedim. Söylediğiniz fiyata satmak için alan adının eski ve kaliteli olması gerekir. Gerek PR değeri bakımından, gerekse kendi alanındaki hedef kelimeleri bakımından.

Doğru söylüyorsunuz ancak suan domaın kullanılmıyor. pr için yayın ,yayın için özgün makale ,özgün makale için emek , emekte yeterlı olamaycağı için yatırım gerekiyor. bu masraflar benım için xxx i bulacaktır sordan siteyide xxx'e satmak durumunda kalacaksam zararına satış yapmış olacağım zamanında www.anlatsamromanolur.com adreside tasarım ücretine zararına satmıştım bundada zarar edilecekse elimde kalması daha anlamlı gibi :)

ugly ugly öğrencilik Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrencilik
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
arkadaşların da dediği gibi bence en fazla xx eder.

• Üyelik 03.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 709
  • Beğeniler 24 / 190
  • Ticaret 19, (%100)

aras20 adlı üyeden alıntı

Doğru söylüyorsunuz ancak suan domaın kullanılmıyor. pr için yayın ,yayın için özgün makale ,özgün makale için emek , emekte yeterlı olamaycağı için yatırım gerekiyor. bu masraflar benım için xxx i bulacaktır sordan siteyide xxx'e satmak durumunda kalacaksam zararına satış yapmış olacağım zamanında www.anlatsamromanolur.com adreside tasarım ücretine zararına satmıştım bundada zarar edilecekse elimde kalması daha anlamlı gibi :)

Eğer alan adına bir proje oluşturursanız ve bu projede yol alırsanız o zaman istediğiniz fiyata satarsınız. Siz alan adının ederini sordunuz ben de buna istinaden cevap verdim.

• Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)

rbx adlı üyeden alıntı

Eğer alan adına bir proje oluşturursanız ve bu projede yol alırsanız o zaman istediğiniz fiyata satarsınız. Siz alan adının ederini sordunuz ben de buna istinaden cevap verdim.

İstediğim bir fiyat yok aslında ihtiyaçtan satmıyorum ancak aşağı yukarı 50 TL diyorsanız eğer ve domain fiyatınında 20 TL olduğunu düşünürsek 30 TL kar değil zarar olur gibi geliyor

Konuyu cevaplayarak fikrini söyleyen tüm arkadaşlara teşekkürler hiç olmazsa saçma bir satış konusu açmamı engellediniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al