wmaraci reklam

Gerçek PR ve Yüksek TBM getirisi olan domain ister misin?

7 Mesajlar 990 Okunma
wmaraci reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Merhaba,

Elimdeki kaynaklardan günlük sürekli domain araştırması yapıyorum ve özellikle kelime bağlı yüksek aranma hacmine sahip ve adwords rekabeti olan bir çok domain yakalıyorum.

Ancak panelim oldikça kabarık olduğu için hepsini artık toparlayamıyorum ve ihtiyaç sahibi arkadaşların bu hizmetten faydalanmasını istiyorum.

Özellikle nietche çalışması yapılabilecek alıma hazır ve ingilizce başta olmak üzere bir çok dilde domain sağlayabilirim.

Bu hizmete karşılık sadece sizin teklif edeceğiniz meblalara razıyım. Size çalışmaya başlayarak direk para kazanabileceğiniz domain adresleri ve alternatiflerini sunabilirim.

2 kişiye referans çalışması sağlayabilirim. 1 hafta süreyle projelerinize uygun domain bulma ve memnuniyetsizlik durumunda iade garantisi de veriyorum.

Domain söz konusu olduğu için önce ücret felsefesiyle adım atıyorum.

Bana iletmeniz gereken sadece birkaç cümle ve teklifiniz olur.

Örnek: emlak sektörüyle ilgili aranma hacmi yüksek ingilizce bir domain arıyorum, xx TL ile bana bunu sağlayabilir misin?
Örnek: iphone cihazıyla ilgili .com domaini arıyorum, Adsense çalışıcam, kelime bazlı bir domain lazım xxx TL teklifim var ne dersin?

Dileyen arkadaşlar ulaşabilir.
Lütfen zaman kaybı yaşatmayınız.
Teşekkürler.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
reklam

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
bende sureklı olarak dediğiniz gibi domain araştırıp aklıma yatarsa alıyorum ve projelendirmeyi bekleyen elimde de güzel domainler var bakalım ne olacak ,illaki ihtiyaç sahibi birileri çıkacaktır başarılar

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

bende sureklı olarak dediğiniz gibi domain araştırıp aklıma yatarsa alıyorum ve projelendirmeyi bekleyen elimde de güzel domainler var bakalım ne olacak ,illaki ihtiyaç sahibi birileri çıkacaktır başarılar

Binlerce domain elimden geçiyor ve içim acıyor çoğuna boşa gidiyor diye, ancak tek başına mümkün değil; ajans kurulduktan sonra belki kendime gizli tutabilirim, sonuçta ölmeyecek bir sektör gibi görünüyor :)
aktuelsoylesi

kişi bu mesajı beğendi.

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Binlerce domain elimden geçiyor ve içim acıyor çoğuna boşa gidiyor diye, ancak tek başına mümkün değil; ajans kurulduktan sonra belki kendime gizli tutabilirim, sonuçta ölmeyecek bir sektör gibi görünüyor :)

kesinlikle katılıyorum telefonumda da uygulama var sürekli işte serviste evde yatarken bakıyorum ama dediğiniz gibi tek kişiyle pek olmuyor .elimde 2 tane sağlam olduğunu düşündüğüm domain var regledim öle duruyor bir başlayamıyorum haa birde al al sonu yok hastalık haline geliyor sonra bir bakıyorum sürelerini uzatma tarihleri yaklaşınca hiçbişey yapamamak üzüyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

kesinlikle katılıyorum telefonumda da uygulama var sürekli işte serviste evde yatarken bakıyorum ama dediğiniz gibi tek kişiyle pek olmuyor .elimde 2 tane sağlam olduğunu düşündüğüm domain var regledim öle duruyor bir başlayamıyorum haa birde al al sonu yok hastalık haline geliyor sonra bir bakıyorum sürelerini uzatma tarihleri yaklaşınca hiçbişey yapamamak üzüyor.

Herkes arıyor, sıkıntı da burada. Sağlam kaynaklarla hareket ettiğinizde zaten liste elinize çat diye proje bazlı ulaşıyor. İstatistiksel analizlerle birlikte acaba sorusundan kurtulup tamamen odaklı bir şekilde diğer projelerinizin önüne geçecek değerde yeni bir domain ve projeye sahip oluyorsunuz. Bu şekilde kafanız da rahat oluyor ;)
aktuelsoylesi

kişi bu mesajı beğendi.

motie motie WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Domain almanın hastalık haline gelmesi kesinlikle doğru. Bende yeni başladım aslında. Bir domaini tamamen kafamda uydurarak aldım ve bir kaç ay sonra aklıma benzer bir domainle aktif olarak e-ticaret yapan bir siteye mail atmak geldi. Kendileri olumlu dönüş yaptılar ve 500 TL' ye sattım domainimi. Bu kazancı sağladıktan sonra daha cazip gelmeye başladı domain işi ama aynı zamanda da bir o kadar riskli. Çünkü aldığınız onlarca domainden birine bile müşteri bulamayabilirsiniz. Dün ilginç bir şey oldu bu arada. Godaddy üzerinden alıyorum tüm domainleri ve dün yine bir domain reglemek istedim ve normal şartlarda 20.40 TL olan domain 4.50 TL oluverdi. İndirim kuponu filanda girmedim. Sizce bu nasıl oldu?

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Mutlaka o an bir indirime denk gelmişsinizdir, üst kısımda barda %lik oranlarda indirim yazar o an aktif olan ancak fark etmemiş olabilirsiniz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al