wmaraci reklam
lidertakipci

Godaddy Alan Adı Ön Siparişi Nasıl Yapılır ? Godaddy Alan Adı Ön Siparişi Para İadesi?

4 Mesajlar 1.036 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
Godaddy Alan Adı Ön Siparişi Nasıl Yapılır ? Godaddy Alan Adı Ön Siparişi Para İadesi yapılıyormu nasıl birde almak istediğim domain zaten alınmış diyor ve teklif veremiyorum ayrıca tek fiyat 74.99 tl bu nedir bu paketi aldıktan sonra mı acaba sipariş verebiliyoruz son olarak ; resmen etiket belirte belirte yazdım ki wmaracı.com a faydam dokunsun :) index açısından saygılarımla

wmaraci
reklam

mutlux mutlux WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 303 / 212
  • Ticaret 40, (%100)
Yeni çıkacak bir uzantı içinse başka firmalardan da ön sipariş verebilirsiniz şansınız artırır

Godaddy den domaini aldım diye Domain sizin olacak diye bir şey yok iyi bir domain ise başkalarına o domaini almak isteyecektir.

Hangi firma kaparsa domain onundur.

Godaddy backorder da ödedeğimiz ücreti backorder kredisi olarak geri veriyor başka türlü parayi hesaba veya kredi kartına geri alabiliyormusun bilmiyorum

Fakat ön sipariş farklı olabilir iyice arastirman gerekli

Fakat sizin yaptığınız işlemi tam çözemedim backorder ile domain mi almaya çalışıyorsunuz yoksa yeni çıkan bir uzantıtimi almak istiyorsunuz

Backorder ile domain almak istiyorsanız backorder yalıp ücretini ödeyip bekleyeceksiniz godaddy kaparsa domini sizden başka kimse backorder yapmamış direkt sizin olur backorder yapmışsa açık artırmaya girer en yüksek teklifi veren kazanır

Baska bir firma domaini kaparsa domaini kaybedersiniz godaddy paranıZi backorder kredisi olarak yükler başka türlü bir iade şekli varmi bilmiyorum o kredi ile başka backorder yapabilirsiniz aynı uzantı için galiba
aktuelsoylesi

kişi bu mesajı beğendi.

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
mutlux gerçekten açıklayıcı ve net bilgiler vermişsiniz arkadaşım çok teşekkür ederim haftaya düşecek bir domain için backorder yapmak istiyorum açıkcası yabancı firmalar ne kadar iyi olsada yöncü ve ya natro dan yapmak istiyorum

mutlux mutlux WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 303 / 212
  • Ticaret 40, (%100)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

mutlux gerçekten açıklayıcı ve net bilgiler vermişsiniz arkadaşım çok teşekkür ederim haftaya düşecek bir domain için backorder yapmak istiyorum açıkcası yabancı firmalar ne kadar iyi olsada yöncü ve ya natro dan yapmak istiyorum

Godaddy bile backorder konuşunda çok iyi değil domain cok önemliyse farklı firmalardan backorder yapın Hangisi alırsa şansınız artar

Namejet ten yap mesela ücreti yakaladıkları sonra alıyor yakalarsa ödeme yapıp domaini alırsınız bazı yabancı backorder firmalarda bu mantıkla çalışıyor önce yakalama sonra ödeme

Benim bu aralar en sevdiğim backorder firması dropcatch bu firmada önce yakala sonra öde mantığı ile backorder yapma izini veriyor

Domain değerli ise bu firmalardan da yapın ücretlerine dikkat edin

iyi aksamlar

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al