wmaraci reklam

isimtescil.net neden uzak durmanız gerektiğinin kanıtı !!!

16 Mesajlar 2.893 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
hocam bu yabancı firmalar içinde geçerli siz kalkıp isimtescil i kötülemişsiniz de yabancı firmalarda da durum farklı değil ki firmanın bir suçu yok burada arkadaşınıza belki defalarca mail gitmiştir sms gitmiştir gitmiştir de gitmiştir. Arkadaşınız zahmet edip yenilememişse bedelini de ödeyecektir.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
reklam

BEYAZMASTER BEYAZMASTER YÜCE ALLAH'IN aciz 1 kulu Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım...
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 597
  • Beğeniler 154 / 153
  • Ticaret 0, (%0)

netman adlı üyeden alıntı

İlk mesajda bahsettiğim gibi domaini ben almadım takibini ben yapmadım bir tanıdık işini hallettirmek isteyip konuyu açınca fiyatlara hayret ettiğim için paylaştım. @tevfik Konu isimtescil olunca şaşırmadım açıkcası. Lakin konu bu değil benim anlatmak istediğim yapılan işgüzarlık. Domaini gecikmenin 31. gününde almak istediğimde 15$ dı 35. günde tekrar almak istediğimde 80$ fiyat çıktı. Ben domainleri natro dışında bir yerden almıyorum normalde. Çok nadirdir başka yerden aldığım. Ayrıca domain yenileme kurtarma ve geri alma süreçleri her firmada farklı. Stabdart bir süreç değil.

ŞİMDİ İŞLER "KISMEN" DEĞİŞTİ!

İlk mesajda 31. ve 35. gün detaylarını belirtmeniz gerekirdi!

İlk mesajınız sadece 4 günlük bir gecikme varmış gibi bir anlama tekabül ediyor.

İlk mesajınız olduğu gibi kalsın ki sonrasında yazdıklarımın temeli ortadan kalkmasın, okuyanlar kafa karışıklığı yaşamasın...

35.gün ile 36.gün arasında da çok fark var, doğru yorum için doğru bilgi önemli!

Natro'da durum şu:
21-35 gün içerisinde 19.99$
36-40 gün içinde ise 69.99$ talep edilmektedir.

Bu sistemin genel bir periyodik maliyet sinsilesi var...
O faturanın çıktığı gün 36.gün ise eleştirilecek bir durum yok.
O faturanın çıktığı gün 35.gün ise 45$'lık ... bir durum var.

OBJEKTİF olmak adına bu tamamlayıcı mesajı göndermem gerekli idi.

BEN TEMEL MESELELERİN PEŞİNDEYİM...
MAKUL VE DÜZGÜN OLANI SORGULARIM,
BU DOĞRULTUDA olumsuz OLANI ÇİZERİM, OLUMLU OLANI SEÇERİM VE GEÇERİM.

(Hiçbir kişi yada firmanın benim için özel bir tarafı yok.
Bugün iyi olan yarın bozulabilir, bugün kötü olan yarın düzelebilir...)

Paylaştıklarımın temel nüvesi sabittir...

Herkese SAĞLIKLI, HUZURLU, BEREKETLİ bir hafta dilerim...
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

ÖNCE "İYİ,DOĞRU,GÜZEL BİR İNSAN" OLMAK (VEFA,TEVAZZU,NAİFLİK,SAYGI,...) GEREK!
Sonra wm oluruz.

netman netman netman Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 724
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 10, (%90)

birsevda adlı üyeden alıntı

hocam bu yabancı firmalar içinde geçerli siz kalkıp isimtescil i kötülemişsiniz de yabancı firmalarda da durum farklı değil ki firmanın bir suçu yok burada arkadaşınıza belki defalarca mail gitmiştir sms gitmiştir gitmiştir de gitmiştir. Arkadaşınız zahmet edip yenilememişse bedelini de ödeyecektir.

Hocam konuyu anladığınıza emin değilim tekrar bie okuyup ne anlatmak istediğimi bir düşünün isterim.

tolhur adlı üyeden alıntı

Ana sağlayıcının verdiği fiyat burada çok önemli, amacım İsimtescil'i savunmak ya da kötülemek değil ama ana sağlayıcısı kendisi değil bu nedenle pek bir şey demek mümkün değil bana göre. Mesele a firması ya da b firması olmadigi gibi ortada bir işgüzarlık olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Elbette fahiş fiyat hoş değil ancak en başta dediğim gibi godaddy' de olsanız mesela 19. Günden sonra 80 dolar. Size 35. Günde 80 dolar fiyat çekilmiş bu durumda godaddy daha kötü bir firmamı? Her neyse sonuç olarak maalesef üzücü bir durum yaşanmış tepki göstermekte haklısınız. Çünkü bu geri alma ücretlendirmeleri gerçekten çok moral bozucu bir durum ortaya çıkarıyor. Peki ya isim tescil ile bu durumu görüştünüz mü? Makul düzeyde bir indirim sağlayamazlar mı acaba?

Yok hocam hiç iletişime geçme çabasına girmedim. .com.tr alarak çözdük problemi.

// Acta est fabula

saygun saygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Lojistik opr.
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 9 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Natro hosting ve domain için süresi bitmeden uzatmaya 1780 TL istiyor.

Kocaeli Oto Kurtarıcı https://kocaelikurtarici.com.tr Vozol E ticaret Sitemiz https://vozoll.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)

netman adlı üyeden alıntı

Hocam konuyu anladığınıza emin değilim tekrar bie okuyup ne anlatmak istediğimi bir düşünün isterim.

Yok hocam hiç iletişime geçme çabasına girmedim. .com.tr alarak çözdük problemi.

Geçmiş olsun hocam. Teknoclouds sonrasında iyice paranoyak olduk zaten, konuyu görünce gerçekten daha kötü şeyler aklıma geldi.
netman

kişi bu mesajı beğendi.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
netman
Vaktiyle benimde kontrolümde olmayan bir domain için Godaddy de kurtarma adı altında fahiş bir fiyat istendi. Bende ilgili domain kişisel ve öneki olan bir domain olduğu için sadece adsoyad.com şeklinde domain satın alarak siteyi yayına aldım. İlerleyen günlerde süresi dolan domain düşünce onu da yeniden kayıt ettim. Sorun böylece çözülmüş oldu. Eğer kişinin kullandığı bir ön ek varsa mesleki anlamda onunla birlikte domain alınıp yola devam edilebilir.
netman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al