restorasyon adlı üyeden alıntı

güzel kardeşlerim.

ihs.com.tr de de binlerce domain vardır emin olabilirsiniz bundan sırf bende varsa 80 adet domain.
yani mantıklı düşünmeden yanıt veriyorsunuz.
bu sözleşmede var diye haklı kazanç mı oluyor? saçmalık. sözleşmede ollmaması lazım zaten.
ihs.com.tr bu parayı almıyorsa. diğerlerinin alması haksız kazançtır.
icaann onlardan para mı alıyormuş geç ödedik diye.

şöyle düşünün. ev kiranız 1000tl ev kiranızı 6 gün geç ödediniz diye adam size 2000 tl vereceksin dedi.

veya bunu sözleşmesine koydu. dediki 5 gün geç ödersen 2 kat kira alırım kabul edermsiniz bunu?

hastayım ben ameliyat oldum. o sırada 50 tane domainimin süresi geçti 1 ay. 20 dolar ek ücret mi ödemeliyim domain başına.

valla webmasterlar zeki insanlar olur benim bildiğim ama. düşünmeden yanıtlamış herkes herhalde. yada vur kafasına al ekmeğini elinden karakterdesiniz bilemiyorum. yada ne bileyim natro çalışanı mısınız : )

Dostum, öncelikle ne zekâma ne de karakterime laf söyleyemezsin. 20 yaş büyüksün benden o yüzden karşılık vermek istemiyorum.

"savcılığa şikayet etsek haksız kazanç diye öttürürler adamı." demişsin ya güzel abicim, sen olaya hukuki yönden baktığın için ben de hukuki olarak ortada bir haksız kazanç olmadığını çünkü bunların sözleşmede yazdığını söyledim.

İyi günler.