lostyazilim

strato ya nasıl domain transfer edilir?

9 Mesajlar 2.550 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Yeni kayıt için 0,96 $ ama transfer için nasıl indirim alacam ? transfer ederken indirim kodu mu kullanmam gerekiyor ?transfer için indirim llinki bulamadım bilenler bi yardımcı olabilir mi rica ile

wmaraci
reklam

natuka natuka Domainlere fısıldayanadam Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 216 / 276
  • Ticaret 54, (%100)
Strato,dan 0.96. usd den 5-6 adet domain aldım.Her biri farklı üyelikten farklı müşteri nosu ile.
Neden böyle oldu bende anlayamadım,sistem karmaşası diyelim.
Daha sonra firma içi transfer ile ilgili ticket attım,bir türlü doğru dürüst cevap alamadım.Konya nerededir diyorum,onlar anya bizim eve çok yakın diye cevap verdiler ve anlamaya çalışmaktan vazgeçtim.

Name server değişimi hakkında ilgili bir yer bulamadım onlara sordum,öyle bir şey bizde yok dediler Ip değişebilir dediler ve vazgeçtim.

Bir süre sonra ödemeniz gereken 0.96 usd,lik faturalarınız ekte, lütfen ödemelerinizi yapın dediler.
Şaşırdım ne ödemesi ben ödeyerek aldım zaten dedim,geri dönüş yaptılar,evet ödenmemiş faturanız bulunmuyor dediler,oh be dedim.

Bir süre sonra, bazı hizmetlerinizi kısıtladık bunların sebebi ödenmemiş faturalar olabilir dediler.
Müşteri panelime baktım domainim görünmüyor,bunun sebebi 8.40 dolar ödemeniz gerekli dediler.

Diğer panelime girdim orada da domainim yok 8.40 usd ödemem gerekirmiş.
Zaten 0.96 ödeyerek almışım,kayıt edilmiş 1 senelik kontrat yapılmış,8.40 usd ne demek siz dalgamı geçiyorsunuz vs vs gibi dahada ağır hakaret yüklü ticket gönderdim.

Bize ulaştığınız için çok mutluyuz,1 domain 0.96 birden fazla domain için artı 8.40 dediler ve lütfen anketimize katılın puan veriniz dediler.

Mecburen katıldım ankete, açıklama kısmına bildiğim bütün saydırmaları huzur duyarak yaptım.
Ana sayfalarında 500 domaine kadar 0.96 diyorlar bu nedir anlamış değilim.

Sinirlerim tavan yapacak diye,bu saçmalıklarla ilgili tekrar henüz ticket göndermedim,bunun için daha iyi bir psikolojiye sahip olacağım zamanı bekliyorum.

Başınızı ağrıttığım için kusuruma bakmayın hocam,bence bu firmaya bulaşmayın hiç.

Haberevi.com,net,org
BiletBudur.com
Kipirdak.com

albatros3434 albatros3434 Herşey O Tuşla Başladı!!! Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 301
  • Beğeniler 6 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam aynı şekilde ben de aynı sıkıntıları yaşadım. Ne domaini başka bir yere transfer edebiliyorsun ne de nameserver değiştirebiliyorsun. Hiçbirşey yapamıyorsun.

Her Kategoriden Jenerik-Projelik-Yatırımlık-Keyword Domainler>>

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
albatros3434 ns değişimi yapılmıyor hocam ticket acınca ip değişimi yapın dıyolar. dns ye tıklayınca en basta a diye cıkıyor oraya ıp adresını yazmanız lazım

wmaraci
wmaraci

albatros3434 albatros3434 Herşey O Tuşla Başladı!!! Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 301
  • Beğeniler 6 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Ok hocam sağol.

Her Kategoriden Jenerik-Projelik-Yatırımlık-Keyword Domainler>>

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
strato müşteri hizmetlerine 0,96 $ com kampanyası transfer içinde geçerli mi? diye attığım ticket a gelen cevabı paylaşıyorum

Merhaba Fatma Hanım,

İletiniz için teşekkür ederiz.

Evet, geçerlidir. İnternet sitemizde normal alan adı sipariş eder gibi, transfer etmek istediğiniz alan adını girerek devam ettiğinizde transfer kodu istenecektir.

Kampanya fiyatından yararlanabilmek için, ayrı bir alan adı paketi olarak sipariş etmeniz gerekir. Mevcut bir paketinizin altında sipariş ederseniz ek alan adı olarak görünür ve fiyat kampanya fiyatı olmaz. Sipariş ederken gösterilen fiyata dikkat ediniz.

Saygılarımızla,

natuka albatros3434 ForexleKazan

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1944
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Burada çoğunuza Stato üzerinden ben kayıt hizmeti veriyorum sorulara açıklık getirelim,

Strato Nameserver için üyeliğinizi yükseltmeniz gerekiyor. Bunun için Hosting paketi alabilirsiniz Stato üzerinden.
Nameserver ve  kaydı arasında fark yoktur. Paket yükseltmek istemiyorsanız Hosting firmanızın İP Adresini  Kaydına yazın 2-24 saat içerisinde yönlendirme gerçekleşecektir.
Bu zamana kadar 300+ Domain kaydı yaptım bu firma üzerinden sizin sorununuzu hala anlamadım. 8.99$ istemesinin nedeni Kredi kartını açık birakmaniz gerekiyor. Diğer sene yenileme için firma zarar etmek istemiyor ve önlemler alıyor. Bu durumu düzeltmek için Sanal kart kullanabilirsiniz.

Ticket cevaplarınız Almanca olarak yazarsanız hızlı iletişim alırsınız.
Her panel için farklı bir müşteri kaydı vermektedir.

Sorularınız varsa buradan alabilirim.
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

oceanspirit oceanspirit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Amatör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
Economist iyi günler hocam iyi bayramlar. Benim strato da alan adım mevcut hostigng paketi ile beraber. 12 aylık hosting paketi aldım yanında ücretsiz alan adı verdiler. Ben kampanyalı alan adımı başka firmaya taşıya bilir miyim? bir de taşıyabilir isem hosting strato da kaldığı için site içerikleri kaybolur mu?taşıdığım firmada dns ayarlarını tekrar strato dakine yönlendirirsem herhangi bir şey kaybeder miyim site içeriği bakımından?

bilalbaz bilalbaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci - WebMaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Strato tam bir rezalet. Bir alan adi aldim 2 aydir transfer yapmak icin ugrasiyorum. Alan adimi kapatmak istiyorum ama 1 yil sozlesmem varmis. Musteri hizmetleri numarasida yok.
Uzuz mal her zaman sakat oluyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al