Strato,dan 0.96. usd den 5-6 adet domain aldım.Her biri farklı üyelikten farklı müşteri nosu ile.
Neden böyle oldu bende anlayamadım,sistem karmaşası diyelim.
Daha sonra firma içi transfer ile ilgili ticket attım,bir türlü doğru dürüst cevap alamadım.Konya nerededir diyorum,onlar anya bizim eve çok yakın diye cevap verdiler ve anlamaya çalışmaktan vazgeçtim.

Name server değişimi hakkında ilgili bir yer bulamadım onlara sordum,öyle bir şey bizde yok dediler Ip değişebilir dediler ve vazgeçtim.

Bir süre sonra ödemeniz gereken 0.96 usd,lik faturalarınız ekte, lütfen ödemelerinizi yapın dediler.
Şaşırdım ne ödemesi ben ödeyerek aldım zaten dedim,geri dönüş yaptılar,evet ödenmemiş faturanız bulunmuyor dediler,oh be dedim.

Bir süre sonra, bazı hizmetlerinizi kısıtladık bunların sebebi ödenmemiş faturalar olabilir dediler.
Müşteri panelime baktım domainim görünmüyor,bunun sebebi 8.40 dolar ödemeniz gerekli dediler.

Diğer panelime girdim orada da domainim yok 8.40 usd ödemem gerekirmiş.
Zaten 0.96 ödeyerek almışım,kayıt edilmiş 1 senelik kontrat yapılmış,8.40 usd ne demek siz dalgamı geçiyorsunuz vs vs gibi dahada ağır hakaret yüklü ticket gönderdim.

Bize ulaştığınız için çok mutluyuz,1 domain 0.96 birden fazla domain için artı 8.40 dediler ve lütfen anketimize katılın puan veriniz dediler.

Mecburen katıldım ankete, açıklama kısmına bildiğim bütün saydırmaları huzur duyarak yaptım.
Ana sayfalarında 500 domaine kadar 0.96 diyorlar bu nedir anlamış değilim.

Sinirlerim tavan yapacak diye,bu saçmalıklarla ilgili tekrar henüz ticket göndermedim,bunun için daha iyi bir psikolojiye sahip olacağım zamanı bekliyorum.

Başınızı ağrıttığım için kusuruma bakmayın hocam,bence bu firmaya bulaşmayın hiç.