wmaraci reklam

Teknoclouds-dan bir rezalet daha

13 Mesajlar 2.633 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 210 / 210
  • Ticaret 41, (%100)
Bir süredir kendilerinden bilgi alamıyorum. Satınaldığım hosting ve İP hizmetlerim iptal edildi talebim üzerine ama paraları geri ödemediler. (2546.11 TL)
Ödediğim paraların faturasını bile alamadım. Ayrıca bir kaç domainim vardır orada, onları da kurtaramadım maalesef. Destek bölümüne yazdığım tüm taleplerim cevapsız ve şu anda destek bölümünü tamamen menüden kaldırmışlar.

Bu kurtaramadığım domainler, hangileri ki karşısında NONE yazıyor (bir çoğunuz bunu biliyorsunuz) süreleri bitmek üzeredir. Adamlar üşenmemiş, Ödenmemiş Faturanız var diye mail atmışlar. Evet, kullanamadığım, hiç bir şekilde iletişime geçemediğim, rezil rüsvay firma yeni fatura göndermiş ki bunu öde.

Yüzsüzlüğün ve arsızlığın hat safhası.

Bu firmayla ilgili mağduriyeti olup yasal yollara başvuranlar var mı? Katılmak isterdim ben de.
viarequal

kişi bu mesajı beğendi.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com
wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Yabancılara satmışlar dün cevap yazdılar bu durumu ben savcılığa bildirdim bile herkes savcılığa bildirebilir adamlar başka kişi üzerindeki vergi levhasıyla satış yapıyor

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
hocam öncelikle geçmiş olsun bu olaylar ortalama 3-4 aylık olaylar ki anladığım kadarıyla siz yeni farkına varmışsınız google ufak bir arama yaparak mağdurların izledikleri yolu bulabilirsiniz.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

• Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 210 / 210
  • Ticaret 41, (%100)
Olayla ilgili ilk günden bilgim var. Sadece unutmaya çalışıyordum. Ama bu faturayı görünce yeniden bir heyecan geldi.

İzlenen yolları biliyorum, ama ücretsiz değildir. Yeniden ücret ödemek gerekiyor, ki sorunlardan biri de zaten bu. Parasını ödeyip satın aldığım bir şeye göre neden tekrar para ödemeliyim.

Diğer sorun ise, madem ortada bir **************lık var, bu adamlar neden bir ceza almıyor? Demek ki yeterince şikayet yok. Muhtemelen kimse de uğraşmak istemiyor.

Örneğin geçen akşam da bu forumdan bir üye beni dolandırdı 20 TL. Şimdi 20 TL için polise git, şikayet et, zaten git gel dolmuş parası 20 TL tutacak. Uğraşmadım.

birsevda adlı üyeden alıntı

hocam öncelikle geçmiş olsun bu olaylar ortalama 3-4 aylık olaylar ki anladığım kadarıyla siz yeni farkına varmışsınız google ufak bir arama yaparak mağdurların izledikleri yolu bulabilirsiniz.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ayazaykan ayazaykan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek IT ADMIN
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Alan adlarının transfer kodunu vermiyorlar mı?

• Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 210 / 210
  • Ticaret 41, (%100)
Hayır. Maalesef kodu alamıyorum. Talepte bulundum bir kere, kod geldi, Natro-ya taşımaya çalıştım kod geçersiz dedi. Tekrar kod talep ettim, ne kod geldi, ne de yeni talep oluşturabiliyorum. Zaten destek menüsünü de kapatmışlar panellerinden.

HandLes HandLes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek YouTube Hizmetleri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

Geçmiş Olsun

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: HandLes (24.01.2022 20:02)

• Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 210 / 210
  • Ticaret 41, (%100)
Öyle görünüyor.
Benim paneldeki domainlerimin karşısında NONE yazısı duruyor. Transfer kodu bile alamaz iken buna fatura göndermişler. Domain benim için değerli? Hayır. Ama para verip almıştım. Şimdi tekrar para ver diye gönderdikleri fatura ile hepten yüzsüzlüklerini kanıtlamış oldular.

Tavsiyem - Hiç para falan ödemeyin. Çünkü ödeyeceğiniz para karşılığında da ne olacağı belli değildir.

sosyofun sosyofun SMM Panel Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Sosyal Medya Ajansı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

HandLes adlı üyeden alıntı

Hocam ben de site kurmayı öğreneyim site hakkında biraz da olsa bilgi sahibi olayım diye buradan domain almıştım 60 gün sonra bitecek hesabıma zaten giremiyorum. Şimdi benim biten domainime bunlar tekrar para mı isteyecek?

Otomatik yenilemeyi kapatıp kartınızı kaldırmanız faydalıdır, eğer alan adı önemli ise alan adı süresi düşünce başka bir yerden kayıt etmeniz daha iyi olur.
HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

HandLes HandLes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek YouTube Hizmetleri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: HandLes (24.01.2022 20:03)

sosyofun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al